Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: d12343 »

Weary, jeśli myślisz, że widziałam raptem dwa mecze Resovii komentowane przez Swędrowskiego, to Ci gratuluję.
Po drugie, ja nie "decyduję", a "odnoszę wrażenie".
Po trzecie, akurat dyskusja na temat stronniczego komentarza rozbujała się po niedzielnym meczu, stąd moje słowa.

Skądinąd, taka napinka kibiców na nieprzychylne dla Resovii posty też zalatuje przewrażliwieniem.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: weary_skier »

d12343 pisze:Weary, jeśli myślisz, że widziałam raptem dwa mecze Resovii komentowane przez Swędrowskiego, to Ci gratuluję.
Po drugie, ja nie "decyduję", a "odnoszę wrażenie".
Po trzecie, akurat dyskusja na temat stronniczego komentarza rozbujała się po niedzielnym meczu, stąd moje słowa.
Skądinąd, taka napinka kibiców na nieprzychylne dla Resovii posty też zalatuje przewrażliwieniem.
Nigdzie nie napisałem, że oglądałaś dwa mecze Resovii komentowane przez Swędrowskiego więc gratulacji nie przyjmuję. Proszę Cię odnoś się do tego co napisałem a nie do tego co sobie umyśliłaś, że napisałem.
W pierwotnym poście do, którego się odniosłem nie wskazywałaś tak wyraźnie, że to tylko Twoja opinia. Tietiuk i sb.slav jakoś potrafili, Tobie się nie udało. Widziałaś, żebym odnosił się do ich postów?
Po trzecie, to dochodzimy do meritum. Dyskusja powstała dużo wcześniej a Ty jako nieobiektywny komentator nawet nie starałaś się tego sprawdzić. Nazywaj to napinką czy jak tam wolisz, ale alergjicznie reaguję w większości na Twoje posty. Nie bez powodu. Od pewnego czasu zauważyłem, że szukasz tylko okazji, żeby wbić szpilę czy to w klub czy kibiców Resovii, nawet nic nie znaczący typ kibica Resovii faworyzujący JW nie pozostawisz, bez głupiego komentarza o rzeszowsko-jastrzębskiej przyjaźni. Co gorsza, bo choć przykładów, gdzie Resovii można wskazać brak profesjonalizmu, lub wyśmiać za niektóre ruchy, to Ty nawet nie starasz się pisać prawdy. Teraz mamy idealny przykład. Od początku "Swędrowski gate" napisałaś, że Resovia staje się największym męczennikiem ligi, nie wskazując na inne wydarzenia. Teraz, gdy z ust kibiców Resovii pojawiają się częste głosy chwalące T. Swędrowskiego za to, że się opamiętał, że komentował profesjonalnie a Ty piszesz "że słuchałam niedzielnego komentarza i pachnie przewrażliwieniem". Jak ja mam Cię traktować poważnie? Nawet nie starałaś się spojrzeć na problem szerzej, tylko od razu uparcie bronisz przegranej sprawy, tylko po to aby skrytykować dla zasady. Przykładów jest więcej, wybacz, ale nie mam zamiaru babrać się w Twoich wynurzeniach.
Dla pewności napiszę, że całe to forum i mój udział w nim to nie jest żaden "serious business", po prostu nie lubię stronniczości a rodzice dali Ci tak chyba na drugie imię.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: d12343 »

weary_skier pisze: W pierwotnym poście do, którego się odniosłem nie wskazywałaś tak wyraźnie, że to tylko Twoja opinia. Tietiuk i sb.slav jakoś potrafili, Tobie się nie udało. Widziałaś, żebym odnosił się do ich postów?]

Sformułowanie „coś zalatuje / pachnie” nie jest stwierdzeniem kategorycznym, wyraża opinię. A dlaczego nie zareagowałeś na posty użytkowników, których wymieniasz? Sam sobie odpowiedziałeś:
weary_skier pisze: alergjicznie reaguję w większości na Twoje posty. Nie bez powodu.
Cóż, Ty masz alergię na moje posty, ja mam, a raczej miewam alergię na pewne rzeczy dziejące się wokół Resovii (jakoś nie miałeś zastrzeżeń do posta, w którym pisałam o świetnym wrażeniu, jakie zrobiła na mnie postawa Resoviaków w niedzielnym meczu) – równowaga w przyrodzie została zachowana.

Nie wbijam szpil, mam swoje zdanie i wyrażam je na forum dyskusyjnym, taka już natura tego miejsca. Niekoniecznie Twoja alergia mnie do tego zniechęci, w razie czego – skoro już z góry wiesz, czego możesz się po nich spodziewać, omijaj moje posty.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Lineczka »

Iwańczyk komentuje mecz PW - ZAKSA. Zagumny popełnił błąd podwójnego odbicia i to tak oczywisty i widoczny, że nawet nie protestował. A Iwańczyk go chwali i ocenia jako zawodnika z klasą, bo nie kłóci się z sędziami. :< Drzyzga już go z błędu wyprowadził.
A teraz jeszcze gada o emeryturze Stefana. Zastanawiam się nad wyciszeniem telewizora.
spiridonov
Posty: 85
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:57
Płeć: M

Obiektywizm wśród komentatorów polsatu sport

Post autor: spiridonov »

Jak sam tytuł na to wskazuje chciałbym poruszyć temat rzekomego ''obiektywizmu'' wśród komentatorów polsatu sport. Nie da się nie zauważyć, że niektórzy sprawozdawcy sympatyzują bardziej za daną drużyną. Wydaje mi się, że każdy z nas może z dziecinną łatwością dostrzec to, iż Pan Swędrowski oraz Drzyzga nie kryją swojej dużej sympatii do Skry Bełchatów. Ostanie spotkania Skry z Resovią Rzeszów zwłaszcza to uwydatniają. Zamiast podkreślać dobrą grę Resovii w danym momencie to szanowni Panowie eksperci potrafią przypisać ich sukces na słabszą dyspozycję Skry. Ich komentarz aż bije stronniczością i ślepym zamiłowaniem do tego klubu. Na każdym meczu, nie ważne czy gra Skra, czy też nie ( patrz finały pucharu Polski ) to i tak wspomniani ''eksperci'' większość czasu rozwodzą się nad tym jaki to wspaniały jest klub z Bełchatowa, podkreślając ich ''osiągnięcia''- słynny teks Pana Swędrowskiego w końcówce meczu Zaksy z Arkasem ''po awansach skry do turniejów finałowych ligi mistrzów....''


Tak na koniec chciałbym przedstawić swój subiektywny ranking najbardziej nieobiektywnych komentatorów oraz ekspertów Polsatu Sport :

1. Tomasz Swędrowski
2. Wojciech Drzyzga
3. Marek Magiera
4. Ryszard Bosek
5. Jerzy Mielewski


P.s mina Pana Swędrowskiego po trzecim spotkaniu Skry z Resovią bezcenna mało co się nie popłakał po ich zwycięstwie :D
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Obiektywizm wśród komentatorów polsatu sport

Post autor: Hirako »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 18:17 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Obiektywizm wśród komentatorów polsatu sport

Post autor: figol »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 18:17 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
poznasz głupiego po czynach jego
Streeter
Posty: 7453
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Streeter »

Mnie strasznie w tych już czterech meczach irytowało jak drużyny brały challenge. I nie mówcie mi o przewrażliwieniu, bo z jednym wyjątkiem (mówię oczywiście o piłkach "sprzecznych", nie takich co były metr w polu czy w aucie, albo o mało nie zerwanej siatce) wyglądało to tak:
- Bełchatów prosi challenge - przykładowa sytuacja z tych meczów: Atanasijević twierdzi, że zaatakował w linię. Polsat pokazuje swoją powtórkę, rzeczywiście piłka na linii. Tomek widać zainwestował w lepsze okulary, gdyż od razu stwierdził "no zdecydowanie atak w linię".
- Resovia prosi challenge - przykładowa sytuacja z tych meczów: Schops zagrywa w linię, praktycznie piłka ma identyczną styczność jak w powyżej omawianym ataku Serba. Polsat pokazuje swoją powtórkę, piłka rzeczywiście uderza w linię. Jednak tym razem Tomek już chyba okularów nie ma, gdyż stwierdza "no wydaje się, że linia, ale nasze kamery są niedokładne, poczekajmy na oficjalną wideoweryfikację".

Więc ja się pytam: dlaczego kamery Polsatu były niedokładne tylko wtedy, gdy na ekranach była powtórka Resovii? Jedną piłkę styczną od zewnętrznej strony z linią pan Tomek nawet ocenił jako dobrą dla Skry, podczas gdy challenge brał Rzeszów on usilnie twierdził, że Polsat ma złe kamery.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: compact »

Jesli dobrze kojarze te sytuacje, to czy aby w przypadku Atanasijevica operatorzy polsatu nie pokazali klatki z kamery z balkonu hali z piłka, która skleiła sie do linii, a serwis Schoepsa to była kamera na linii końcowej, ktorej wyraznie brakowało klatek? Nie wiem szczerze mowiac, ale dzisiaj o 17 chyba jest powtórka, to zwroce na to uwage.
Streeter
Posty: 7453
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Streeter »

Tomasz Swędrowski: "Kim jest Kim to nie trzeba przedstawiać" :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Lineczka »

O Falasce

"Odbił się od Werbowa jak od drzewa skalistego" - mistrz Ireneusz Mazur :]
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mikser »

Spora część już się przejechała po Wanio i po jego sławetnych wypowiedziach w siatkarskiej lidze tv - ile jeszcze ten człowiek będzie jeździł po Resovii? Czy nikt z Polsatu nie widzi, że niektórym braknie obiektywizmu i piana za mocno z gęby leci? Do tego zdominowanie wypowiedzi przed i pomeczowych przez użalanie się nad Skrą, magazyny sportowe - Skra...Czy Plusliga to tylko 1 zespół a reszta to dodatek? Chciałbym czasami trochę posłuchać o innych naszych klubach, wszak trochę ich jest. Aż nachodzi człowieka ochota napisać jakiegoś wściekłego posta na twiterze któregoś z obiektywnych inaczej, czy zapodziali gdzieś obiektywność dziennikarską;]
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: radosoviak »

Czekam z niecierpliwością na pierwszy półfinał Jastrzębie-ZAKSA.Jestem ciekaw ile czasu w studiu poświęcą Skrze,a ile samemu półfinałowi :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Edyta

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Edyta »

Problem w tym, że przed tym meczem w ogóle nie będzie studia. Też dość znamienne.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mikser »

Zaczną wspominać dobre starty Zaksy w LM i tym sposobem będzie szansa wejść na temat Skry :D Jestem zdziwiony, że Polsat nie ma jeszcze czarnej wstążeczki w swoim logo - toż żałoba rangi narodowej trwa od poniedziałku!
Edyta pisze:Problem w tym, że przed tym meczem w ogóle nie będzie studia. Też dość znamienne.
No tak, po co studio przed ważnymi meczami półfinałowymi skoro Skra już nie gra. Trzeba mówić o innych klubach i ich rywalizacji. Poważnie się zastanawiam, czy +L to jeden zespół i statyści.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: weary_skier »

mikser pisze: Trzeba mówić o innych klubach i ich rywalizacji. Poważnie się zastanawiam, czy +L to jeden zespół i statyści.
Przeczytałem cikawy komentarz na ten temat na forum RR (bo wbrew obiegowej opinii nie tylko najazdy na inne kluby, czy posty o marzu na majstra się przewijają):
Carpyook z forum RR pisze:Jakby nie patrzeć, to przez ostatnią dekadę boom na siatkówkę w Polsce budowano w zasadzie w oparciu o dwa produkty: kadrę i Skrę właśnie. Trzecim filarem był i jest Polsat, który zapewnił odpowiednie medialne opakowanie. Na dodatek produkt "Mecze kadry" i produkt "Skra w Lidze Mistrzów" były niemalże bliźniaczo podobne: oprawa a'la Kułaga-Magiera plus fakt, że trzon obu drużyn tworzyli ci sami zawodnicy. Efekty takiego stanu rzeczy są trojakie. Po pierwsze, wykreowano sytuację, w której pozytywne emocje związane z kadrą ludzie, mniej lub bardziej świadomie, przenosili na Skrę, traktując kibicowanie Skrze w pucharach jako niemalże patriotyczny obowiązek. Po drugie, Skra stała się najbardziej rozpoznawalną siatkarską marką w kraju, czemu sprzyjała też jej hegemonia w lidze. A generalnie ludzie lubią kibicować zwycięzcom. Po trzecie, naturalną koleją rzeczy w relacji Polsat-Skra-kadra wytworzył się swoisty układ zawodowo-towarzyski i trudno się temu dziwić. I tak trwało to przez lata - co sezon kluby (my też) zapowiadały walkę z hegemonem, a wychodziło jak zawsze - Skra łoiła wszystkich, polski świat siatkarski wydawał się uporządkowany.
Status quo zostało poważnie zachwiane w ubiegłym sezonie, a w tym rozpadło się do cna. Chyba zbyt szybko, żeby sympatyzujący ze Skrą dziennikarze byli w stanie to zrozumieć i zaakceptować. Stąd te tłumaczenia - a to sędziowie skrzywdzili, a to kontuzje, a to Cala z Vinciciem okazali się nieodpowiedzialni, a Kurka nie można było zatrzymać. Argumenty sportowe zeszły na dalszy plan - nie jest łatwo pozbyć się przekonania o swojej wyższości "cywilizacyjnej", więc przynajmniej próbuje się przypiąć sobie order "moralnego zwycięzcy".
Cóż, skoro Rzym podupadł, trzeba poszukać barbarzyńców, którzy się do tego przyczynili... a tu jesteśmy oczywistym kandydatem: to w końcu z nami Skra przegrała, ale to przecież dlatego, że nakupiliśmy graczy zagranicznych, załatwiliśmy obywatelstwo Alkowi, gwiżdżemy podczas zagrywki przeciwnika, no i bezczelnie narzekamy na brak obiektywizmu komentatorów.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2013, o 11:40 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Edyta

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Edyta »

Całkowicie się zgadzam (bo trudno się nie zgodzić) zwłaszcza z częścią tej wypowiedzi dotyczącą przyczyn popularności Skry i przychylnego nastawienia komentatorów.
Szczerze mówiąc nie potrafię odpowiedzieć, czy w studiu Polsatu rzeczywiście trwa taki najazd na Resovię, bo zwyczajnie tego nie słucham. Zresztą w trakcie meczów też staram się jak mogę puszczać mimo uszu komentarz (całkiem wyciszać nie chcę, bo szkoda odgłosów z hali). Jako kibic innych drużyn nie czuję potrzeby wielogodzinnych debat nad sytuacją Skry, czy nawet Resovii więc sobie odpuszczam te analizy, ale co przełączę kontrolnie na jakieś studio przed i pomeczowe, albo inny Magazyn Liga(tudzież magazyny internetowe) to tylko Skra Skra Skra. Szczerze mówiąc, już mi od tego mdło. Chciałabym porozmawiać o innych ekipach, o sytuacji przed półfinałem JW z Zaksą, o Final Four, a tu wygląda na to, że czy Skra jest hegemonem, czy właśnie upada to i tak zajmuje pierwsze miejsce we wszystkich dyskusjach.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

Czytając komentarze na plusliga.pl, odżywa we mnie nadzieja, że może KTOŚ zrobi porządek z tak galopującą niekompetencją. Przez takie wyskoki naprawdę można stracić czytelników ---> klientów.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: radosoviak »

"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: weary_skier »

Czy mógłby ktoś w dwóch zdaniach przytoczyć co takie Wanio mówił o Resovii?
Na złość w pracy nie działa mi ten materiał a w czasie wolnym mam lepsze rzeczy do roboty niż słuchanie Wanio.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

Też wczoraj trafiłam na forum Resovii i przytaczam piękny dowcip

- Jaki jest ulubiony wokalista pana Wanio?
- Sting

:]

Ogólnie doczytałam się też, że szykują dla niego jakiś transparent powitalny.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mikser »

Forum Reski radosną twórczość na temat Wanio produkuje z szybkością błyskawicy, świetne rzeczy można tam przeczytać :D Najbardziej mi przypadła do serca przyśpiewka:
Siekiera,motyka.Bińczyk,Wanio
Wszyscy się już użalają
Podkarpacie się raduje
Wanio topór odkopuje

Siekiery topory wiszą w hali
Drzyzga znowu nas nie trawi
Przecież Skierka lepiej gra
Czemu Reska wygrywa?

Siekiera motyka to pytanie
Po co Liga , po co granie?
Waniokracja to jest to!
Plina królem hejże ho!
weary_skier pisze:Czy mógłby ktoś w dwóch zdaniach przytoczyć co takie Wanio mówił o Resovii?
Na złość w pracy nie działa mi ten materiał a w czasie wolnym mam lepsze rzeczy do roboty niż słuchanie Wanio.
W skrócie:
1. Sezon dla niego się skończył, bo Skra przegrała - mimo że zagrała lepiej.
2. Tichacek powinien czekać w kolejce do profesora Woickiego, żeby się jeszcze czegoś nauczyć
3. Resovia zachowuje się jak obrażona księżniczka, która dookoła widzi wrogów i wszyscy sa jej przeciwni, plus coś o toporach wiszących na Podpromiu, "oblężona twierdza Rzeszów"
4. Zasugerował, że na treningach nasi siatkarze nie pracują ciężko
5. Ogólnie Skra zagrała celująco, a Reska - cóż, półfinał zdobyła bo zdobyła, ale bez rewelacji

Ogólnie Wanio wyglądał jak po kilku głębszych, wyraźnie zrozpaczony po odpadnięciu Skry - przerywał rozmówcom jak zawsze :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

No, ogólnie to zastanawiam się, jak mu jest nie wstyd. Przynajmniej przed niektórymi kolegami z branży, przecież te negatywne głosy muszą do nich docierać.
Gdyby ktoś miał jakieś info odnośnie transparentu rzeszowskiego, to niech da znać, bo pewnie nie zobaczymy go w telewizji. No, chyba że dopiszecie na końcu "pozdrawienia dla pana kamerzysty".
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: ze_wsi »

mikser pisze:
weary_skier pisze:Czy mógłby ktoś w dwóch zdaniach przytoczyć co takie Wanio mówił o Resovii?
Na złość w pracy nie działa mi ten materiał a w czasie wolnym mam lepsze rzeczy do roboty niż słuchanie Wanio.
W skrócie:
1. Sezon dla niego się skończył, bo Skra przegrała - mimo że zagrała lepiej.
2. Tichacek powinien czekać w kolejce do profesora Woickiego, żeby się jeszcze czegoś nauczyć
3. Resovia zachowuje się jak obrażona księżniczka, która dookoła widzi wrogów i wszyscy sa jej przeciwni, plus coś o toporach wiszących na Podpromiu, "oblężona twierdza Rzeszów"
4. Zasugerował, że na treningach nasi siatkarze nie pracują ciężko
5. Ogólnie Skra zagrała celująco, a Reska - cóż, półfinał zdobyła bo zdobyła, ale bez rewelacji

Ogólnie Wanio wyglądał jak po kilku głębszych, wyraźnie zrozpaczony po odpadnięciu Skry - przerywał rozmówcom jak zawsze :)
To co mówił, to jedno, ale chyba bardziej zabawny jest tzw. wyraz artystyczny, a ten trudno opisać. :]
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mikser »

ze_wsi pisze: To co mówił, to jedno, ale chyba bardziej zabawny jest tzw. wyraz artystyczny, a ten trudno opisać. :]
O to to, oczy jak po przepłakanej i zakrapianej % nocy, widać ból i niemoc z powodu odpadnięcia Skry :D Patrzenie na niego bawi, ale słuchanie otwiera nóż w kieszeni. Lubiłem jego komentarze podczas meczy, ale po takiej gadce straciłem szacunek do niego...
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Lineczka »

Wanio już od pewnego czasu mnie irytował. Był do przełknięcia gdy komentował spotkanie z Mazurem, tylko dzięki temu drugiemu. Jego wywiady od dawna wprawiają mnie w zażenowanie - wcina się innym w wypowiedź, jest kompletnie nieprzygotowany, pytania tandetne i te zwroty do siatkarzy "Michaś, Plina" jakby byli przyjaciółmi od Podstawówki.


Teraz przeszedł sam siebie. Brak mi słów po prostu. Ten dziennikarzyna skompromitował się w oczach wielu, są pewne granice których się nie przekracza. Czekam na jego przyjazd na Podpromie, mam nadzieje że kibice dopiszą i w sposób kulturalny zademonstrują co myślą o radosnej twórczości Pana Krzysztofa. Osoby, która za odwaloną fuszerkę bierze niemałą kasę.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: radosoviak »

Bińczyk nie daje o sobie zapomnieć

https://twitter.com/JarosawBiczyk
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Ted »

W sensie, że zdecydował się założyć "twitta", czy, że poparł zawodnika, którego nienawidzi pół siatkarskiej Polski (tylko dlatego, że odmawiał gry w reprezentacji)?
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: radosoviak »

Chyba pan Redaktor nie jest w temacie :D.Trochę po jaśnie twórczość pana redaktora Bińczyka była tu na forum często przytaczana ze względu na jego "obiektywizm" .Mariusz na fejsie napisał "dorabiają własną ideologię, aby napisać artykuł - między innymi wprowadzając Was w błąd ",a z tego właśnie słynie redaktor Bińczyk i on powinien być ostatnim,który powinien wypowiadać się o pracy dziennikarzy i ich artykułów :)
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: lucass90 »

Ted pisze:W sensie, że zdecydował się założyć "twitta", czy, że poparł zawodnika, którego nienawidzi pół siatkarskiej Polski (tylko dlatego, że odmawiał gry w reprezentacji)?
Na prawdę uważasz, że tylko dlatego ???
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”