Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: niepoinformowany »

Pan Wojtek trochę wczoraj przesadził. Przed zejściem z wizji po naszym meczu ręce założone i leży na tym fotelu, jeszcze nóg na stole zabrakło. Pod koniec 3. seta Brazylii z Finlandią (akurat ten fragment oglądałem, nie będę bajek opowiadał że mnie ten mecz ciekawił) trochę słabo zabrzmiały słowa w trakcie challengu "szybciej, późną porę mamy". Jakby nie było jest w pracy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Nagor »

Z Drzyzgi ostatnio wychodzi jakaś nie wiem... frustracja? No i rzucający się w oczy brak obiektywizmu w wiadomej sprawie.

Z drugiej strony już chyba ślepy Swędrowski, który daje sobie rękę uciąć, że było pole lub blok po czym challenge pokazuje zupełnie coś innego. JEŚLI w ogóle wie o co chodzi na boisku, bo często przez dwie minuty się oburza, że przecież piłka w aucie i nie ma dyskusji i w ogóle strata czasu a potem się okazuje, że wszystko rozbijało się o dotknięcie siatki, które rzeczywiście miało miejsce.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, przydałaby się jakaś świeża twarz jako komentator...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Gdyby "eksperciki" z polsatu chcieli posłuchać prawdziwego komentarza, niech szybko włączą dwójkę i oglądają mecz z pp. Laskowskimi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: timshel »

kibic_siatki pisze:Po 1 secie znalazłem transmisję na Superpolsacie i choć Jarosz jest najsłabszy z polsatowkich komentatorów, to i tak o klasę lepszy od Laskowskiego.
Od Laskowskiego to akurat cała polsatowska brać mogłaby się uczyć. Jeden z najlepszych komentatorów sportowych w ogóle.
Komentator w TVP nie ma pojęcia o tej dyscyplinie mimo żony siatkarki, z którą komentuje.
Kiedyś był sędzią siatkarskim. To może jednak jakieś pojęcie ma.
Learn to love the process.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Streeter »

Odgrzebię ten nieco zapomniany temat, bo tak mi się przypomniało, że Tomek Swędrowski często jak wjeżdża jakiś temat odległy czasowo, to mówi "jeszcze będzie czas o tym porozmawiać", po czym zazwyczaj o tym już później nie rozmawia :D zastanawiające.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: niepoinformowany »

I tak najczęściej są to tylko poprawne politycznie opinie i nic więcej.

Wczoraj podczas meczu Serbia-Iran Wojciech Drzyzga stwierdził, że nie wie, gdzie będzie grał Petković w przyszłym sezonie. Za kilka minut Swędrowski uświadomił widzów i współkomentatora, że w Padwie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Streeter »

niepoinformowany pisze: 20 sie 2022, o 17:46 Wczoraj podczas meczu Serbia-Iran Wojciech Drzyzga stwierdził, że nie wie, gdzie będzie grał Petković w przyszłym sezonie. Za kilka minut Swędrowski uświadomił widzów i współkomentatora, że w Padwie.
No Wojciech słynie z chwalenia się średnim przygotowaniem. Fajnie się go słucha na meczach (o ile nie gra Fabian), ale nie zaszkodziłby zrobić niewielki research przed meczem, byłoby profesjonalniej i przyjemniej w odbiorze.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”