Mniej i bardziej znani gracze w egzotycznych ligach

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Mniej i bardziej znani gracze w egzotycznych ligach

Post autor: Mate »

Czasami jest tak, że znani gracze przechodząc na "emeryturę" lub chcąc doznać nowych wrażeń(często będąc w wysokiej formie) podpisują kontrakty z klubami w ogóle nieznanymi. Tak, więc chciałbym zrobić taką małą listę graczy, którzy grają lub kiedyś grali w egzotycznych ligach. Chciałbym dodać tutaj jeszcze Argentynę, Brazylię i Japonię oraz słabe ligi europejskie. Oczywiście te trzy państwa mają całkiem silne ligi, ale ligi pozaeuropejskie uznaje się za egzotyczne :D . A i żeby mniej inteligentnym nie przyszło na myśl, żeby napisać, że Giba, Murilo czy Ricardo grali w Brazylii :D . Zaczynamy:
- Pavel Abramov - Toray Arrows(2005/06),
- Vladimir Nikolov - Toray Arrows(2006/07),
- Lloy Ball - Toray Arrows(1996/97-1998/99),
- Evgeni Ivanov - BEEM(czy BEEP :D ?? 2007/08-nadal),
- Kristof Hoho - Al-Ain(nie jestem tutaj pewien w jakim okresie grał w Al-Ain, ale na pewno do sezonu 08/09),
- można też dodać Marshalla, Wijsmansa i Omrcena, którzy grają w ligach arabskich po zakończeniu sezonu we Włoszech,
- Michał Kubiak - Maccabi Hajfa(2008/09).

To ode mnie tyle ;) . Wiem, że znajdzie się jeszcze wiele nazwisk, ale nic mi nie przychodzi do głowy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mniej i bardziej znani gracze w egzotycznych ligach

Post autor: hugo »

William Priddy - Samsung Bluefangs 2005-2006
\
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Mniej i bardziej znani gracze w egzotycznych ligach

Post autor: KadrO »

Ernando Gomez 2006-2007 Japonia Toyoda Gosei (?)
Dejan Bojović - Torray Arrows
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”