Gamova czy Picinini

PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Gamova czy Picinini

Post autor: PGE »

Nurtuje mnie od paru miesięcy pytanie, która z owych zawodniczek jest bardziej wartościowa, czy Picinini czy Gamova. Rosjanka czy Włoszka jest lepszą zawodniczką ? Jekaterina ma niesamowite warunki fizyczne, dysponuje potężnymi atakami, trudno ją zatrzymać, blok przełamuje siłą. Francesca swoją grę opiera na technice, nie straszny jej potrójny blok, gdyż umiejętnie technicznie omija go i plasuje piłkę w rogu boiska. Ma wyborną kulturę gry. Picinini czy Gamova, która z nich jest Waszym zdaniem lepsza, która jest bardziej wartościowa, która jest bardziej przydatna drużynie, która gra lepiej ?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Gamova czy Picinini

Post autor: KadrO »

PGE pisze:Nurtuje mnie od paru miesięcy pytanie, która z owych zawodniczek jest bardziej wartościowa, czy Picinini czy Gamova. Rosjanka czy Włoszka jest lepszą zawodniczką ? Jekaterina ma niesamowite warunki fizyczne, dysponuje potężnymi atakami, trudno ją zatrzymać, blok przełamuje siłą. Francesca swoją grę opiera na technice, nie straszny jej potrójny blok, gdyż umiejętnie technicznie omija go i plasuje piłkę w rogu boiska. Ma wyborną kulturę gry. Picinini czy Gamova, która z nich jest Waszym zdaniem lepsza, która jest bardziej wartościowa, która jest bardziej przydatna drużynie, która gra lepiej ?
Bardziej przydatna drużynie na pewno jest Gamowa, bo 3/4 meczy sama wygrywa. Co do poziomu gry to obie są znakomite, choć prezentują zupełnie odmienny styl gry. Wartościowa jest chyba bardziej Gamowa ;)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Gamova czy Picinini

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:
PGE pisze:Nurtuje mnie od paru miesięcy pytanie, która z owych zawodniczek jest bardziej wartościowa, czy Picinini czy Gamova. Rosjanka czy Włoszka jest lepszą zawodniczką ? Jekaterina ma niesamowite warunki fizyczne, dysponuje potężnymi atakami, trudno ją zatrzymać, blok przełamuje siłą. Francesca swoją grę opiera na technice, nie straszny jej potrójny blok, gdyż umiejętnie technicznie omija go i plasuje piłkę w rogu boiska. Ma wyborną kulturę gry. Picinini czy Gamova, która z nich jest Waszym zdaniem lepsza, która jest bardziej wartościowa, która jest bardziej przydatna drużynie, która gra lepiej ?
Bardziej przydatna drużynie na pewno jest Gamowa, bo 3/4 meczy sama wygrywa. Co do poziomu gry to obie są znakomite, choć prezentują zupełnie odmienny styl gry. Wartościowa jest chyba bardziej Gamowa ;)
Ja rownież dla zespolu wyzej cenie Jekatierine Gamovą ktora czesto gra po prostu sama...Tak na marginesie: to i tak juz od dłuzszego czasu Flier uwazam za najlepsza atakujacą swiata!
Ostatnio zmieniony 4 paź 2009, o 15:10 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gamova czy Picinini

Post autor: Nagor »

Bez dwóch zdań Gamova.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”