Turnieje rangi mistrzowskiej w Polsce

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Turnieje rangi mistrzowskiej w Polsce

Post autor: Mate »

Prezes Przedpełski w wywiadzie z Marcinem Lepą powiedział, że będzie ubiegał się o męskie Mistrzostwa Europy 2013, FS LŚ 2011 oraz KMŚ 2010. Jeszcze dochodzi FF LM, ale tutaj trzeba mieć drużynę w fazie pucharowej i należy liczyć się porażką, bo polskie drużyny miały już 2 FF pucharów CEV-owskich. Myślicie, że jest to możliwe, aby Polska zorganizowała 3 turnieje?? Według mnie największa szansa jest na ME, bo w końcu będzie to jakaś "próba generalna" przed MŚ. Co do KMŚ to trochę powątpiewam w to. Oczywiście wszystko zależy od kierunku obranego przez FIVB. Jeżeli postawią na propagowanie siatkówki to będziemy mogli spodziewać się takiego turnieju w Azji(prócz Japonii :D ), Afryce lub w którejś z Ameryk. Jeśli zaś "polecą" na kasę to mecze takowego turnieju będą rozgrywane w Japonii lub w Polsce.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Turnieje rangi mistrzowskiej w Polsce

Post autor: Nagor »

Nie można wszystkiego robić w Polsce bo zrobi się z nas druga Japonia. Lepiej wygrywać na wyjazdach i nie słuchać gadania tak jak żółtki (co jest prawdą swoją drogą)
...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Turnieje rangi mistrzowskiej w Polsce

Post autor: hugo »

Ludzie z PZPS powinni raczej pojeździć po świecie i pokazać jak organizować takie imprezy.Zabieranie wszystkich ważnych imprez innym krajom sprawi, że nie długo każde województwo będzie wystawiać reprezentację do MŚ czy ME.
\
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Turnieje rangi mistrzowskiej w Polsce

Post autor: Nagor »

Poza tym jeszcze 2/3 imprezy i nastąpi u nas przesyt, zamiast 12000 będzie przychodzić 1200 kibiców.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”