Radio Polska Siatkówka

damian940915
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2009, o 20:37
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska

Radio Polska Siatkówka

Post autor: damian940915 »

Radio Polska Siatkówka wystartowało tydzień temu. Mają być relacje live z meczów plusligi i plusligi kobiet. Czy wiecie coś więcej? Czy program jest całodobowy czy tylko podczas meczów?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: Mate »

Teraz włączyłem i leci sobie muzyka :D . Myślę, że z biegiem czasu będą jakieś audycje, wiadomości itd. Oczywiście wolałbym oglądać kanał sportowy, czysto siatkarki ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: przemek16 »

Mate pisze:Teraz włączyłem i leci sobie muzyka :D . Myślę, że z biegiem czasu będą jakieś audycje, wiadomości itd. Oczywiście wolałbym oglądać kanał sportowy, czysto siatkarki ;) .
Zgadza się, jęśli będą osoby chętne do jakieś współpracy to czemu nie jakieś audycję, magazyny itp. Jak narazie jak słusznie napisałeś to cały czas leci muza - a i proszę zmieńcie typ tej muzyki bo tego słuchać się nie da ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: Nagor »

A może robić powtórki z relacji :D ? Albo jakieś podsumowania kolejek itd?
...
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: przemek16 »

Nagor pisze:A może robić powtórki z relacji :D ? Albo jakieś podsumowania kolejek itd?
Albo byłem pijany, albo słyszałem głos Dębowskiego dzisiaj, gdy relacjonował około 11 w PRS retransmisję z meczów z ME :D
Nowa fucha ??
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: Mania »

Ano pewnie Dębowski. Widziałam go w Warszawie ze sprzętem i ewidentnie coś nadawał przez mikrofon, mając na uszach wielkie słuchawy. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: Chal »

W Olsztynie na meczu z Chemikiem też był ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: przemek16 »

No to wszystko jasne Piotr Dębowski komentatorem radia Polskiej Siatkówki :D Muszę posłuchać jakieś relacji z meczu :]
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: maksik »

Po tej relacji (Jadar - Polibuda) jestem szczerze zadowolony, że coś takiego istnieje. Dębowski wprowadza swoim komentarzem taką nutkę improwizacji i przebarwionych emocji oraz kilku baboli, a konsekwencją tego wszystkiego jest wyjątkowy wesoły odbiór (nawet żona się zapytała co temu kolesiowi jest? ) pomijając, że mamy po prostu relację live. Dla mnie bomba. Jeszcze jakby się Wanio podłączył to bym telewizji nie oglądał ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Radio Polska Siatkówka

Post autor: Nowy »

Nie jest złe, szczególnie, że transmituje mecze, których nie ma w TV. Za to duży plus. Komentatorzy jednym będą pasować, drugim nie. Najlepiej, zeby zostali nimi sami narzekający.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”