Punkty zawodników po I kolejce

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: teken »

Mi źle policzyli. Miałem 120-10=110. Ja dostałem 107,5 :(
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Shatan »

już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
JW !
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: KadrO »

Shatan pisze:już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
Czyli że -20 punktów ? Ja i tak miałem słaby wynik to pozwoliłem sobie na ściągnięcie Hardego...
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Shatan »

KadrO pisze:
Shatan pisze:już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
Czyli że -20 punktów ? Ja i tak miałem słaby wynik to pozwoliłem sobie na ściągnięcie Hardego...
tak wole byc -10 punktow za gruszke ktory bedzie pauzował przez dwa tygodnie i postawic na ruciaka ktory moze znow ladnie zagra
mialem 151 punktów
JW !
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: KadrO »

Shatan pisze:
KadrO pisze:
Shatan pisze:już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
Czyli że -20 punktów ? Ja i tak miałem słaby wynik to pozwoliłem sobie na ściągnięcie Hardego...
tak wole byc -10 punktow za gruszke ktory bedzie pauzował przez dwa tygodnie i postawic na ruciaka ktory moze znow ladnie zagra
mialem 151 punktów
Ja miałem bodajże 149 i poświęciłem te 10 ;d
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: maksik »

Też mam Gruchę u siebie i zamieniłem go po prostu na kogoś innego z rezerwy.. Sprzedawać szkoda.. Tym bardziej, że z Piotrkiem nie jest tak źle żeby nie grał 2 tygodnie.. To facet z azbestu ;) Ma być wpisany już do 12-stki meczowej z Czewą a znając jego końskie zdrowie i zaangażowanie to kto wie czy nawet nie zagra.. 8-) (oczywiście osobiście kazałbym mu się puknąć w czoło ale kto go tam wie.. ;) )
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: dreamer »

Shatan pisze:już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
Aaaaaaaaaaaa... to na tym polega ta zabawa !!! :D
No to th-ks
Wszystko już wiem

dreamer
PS
Mimo wszystko nadal "fajnej zabawy" dla uczestników.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: mazia »

dreamer pisze:
Shatan pisze:już Janeczek kupiony na ławke a Gruszka sprzedany :D :D
Aaaaaaaaaaaa... to na tym polega ta zabawa !!! :D
No to th-ks
Wszystko już wiem

dreamer
PS
Mimo wszystko nadal "fajnej zabawy" dla uczestników.
OO!! Widzę, że Andrzeju zrozumiałeś, że gra polega na kompletowaniu jak najlepszej drużyny i bliższemu poznawaniu zawodników występujących na naszym podwórku :) Lepiej po pierwszej kolejce niż w ogóle :P
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Nagor »

Ja się waham, czy z teamu Ruciak-Hernandez-Łuka-Buszek nie zrobić Ruciak-Łuka-Sammelvuo-Kordysz, ale to 20 pkt w plecy... intensywnie nad tym myślę...
...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: volleyclub pl »

Taki krótki wpis w dyskusję. Punktacja obecnie znajdująca się na stronie nie jest ostateczna, gdyż większość punktów została liczona zaraz po opublikowaniu statystyk przez Plusligę (albo prawie zaraz ;)). W związku z tym, punkty przeliczymy jeszcze raz jutro po godzinie 20, więc jeżeli komuś się nia zgadza na razie punktacja, z tym co policzył sobie sam, to prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość :). Poprawianie statystyk świadczy chyba jednak o tym, że są one robione przez Plusligę porządnie (tzn. weryfikowane) w związku z czym warto na nie chyba zaczekać. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: azsiak88 »

Nagor pisze:Ja się waham, czy z teamu Ruciak-Hernandez-Łuka-Buszek nie zrobić Ruciak-Łuka-Sammelvuo-Kordysz, ale to 20 pkt w plecy... intensywnie nad tym myślę...
Pomysł dobry, czemu nie ale to dopiero pierwsza kolejka ;) Dużo ludzi pewnie na Janeczka rzuciło się hehe. Co jak co ale ja chyba trafiłem z przyjmującymi (Wika, Murek, Ruciak, Kurek)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Qiub »

Ja mam na przyjęciu teraz Ruciaka, Hardy'ego, Kacprzaka i Buszka i też się zastanawiam czy coś tu mogę zrobić...
Mam tylko 10000 na koncie i reszte pozycji bardzo dobrze obstawioną...
Podpis.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Elgarten »

A ja się zastanawiam co zrobić z Wiśniewskim. Ma szansę na regularne występy czy nie ??? Sprzedać go czy zostawić ??? Bo dwaj moi rezerwowi środkowi wielu punktów nie zapewnią, a już przez Łukasza straciłem szansę na dobry wynik w I kolejce...
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: piotasg »

Elgarten pisze:A ja się zastanawiam co zrobić z Wiśniewskim. Ma szansę na regularne występy czy nie ??? Sprzedać go czy zostawić ??? Bo dwaj moi rezerwowi środkowi wielu punktów nie zapewnią, a już przez Łukasza straciłem szansę na dobry wynik w I kolejce...
Mam podobny problem - ale na całe szczęście Wiśniewski jest u mnie tylko rezerwowym . Wrona zaprezentował się całkiem przyzwoicie . Dobrze że Gunia do Olsztyna odszedł i nie został w Częstochowie bo wtedy to już maksymalnie trudno byłoby wytypować drugiego środkowego obok Nowakowskiego .
kubaw1980
Posty: 31
Rejestracja: 7 paź 2009, o 01:40
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: kubaw1980 »

Czy punkty wszystkich zawodników, są publikowane na stronie organizatora konkursu? Chciałbym wiedzieć, jak punktowali zawodnicy, których nie mam w swoich drużynach (albo są rezerwowaymi w moich drużynach) -szczerze mówiąc wpatrywanie się w statystyki PlusLigi i ślęczenie z kalkulatorem jest czasochłonne. W obecnej chwili mogę sprawdzić tylko, jak punktowali zawodnicy z podstawowego składu moich drużyn (po zalogowaniu się).
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: nig »

kubaw1980 pisze:Czy punkty wszystkich zawodników, są publikowane na stronie organizatora konkursu? Chciałbym wiedzieć, jak punktowali zawodnicy, których nie mam w swoich drużynach (albo są rezerwowaymi w moich drużynach) -szczerze mówiąc wpatrywanie się w statystyki PlusLigi i ślęczenie z kalkulatorem jest czasochłonne. W obecnej chwili mogę sprawdzić tylko, jak punktowali zawodnicy z podstawowego składu moich drużyn (po zalogowaniu się).
Wszystkich razem nie ale każdego z osobna są. Wystarczy kliknąć na drużynę pokazaną na stronie głównej w boksie z godzinami meczy najbliższej kolejki. Następnie kliknąć na zawodnika i gotowe - naszym oczom ukarzą się punkty zdobyte przez zawodnika w poszczególnych kolejkach.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: Mateusz1993 »

Ja miałem 186 pkt i 7 miejsce- w tej drużynie nic nie zmieniam
Natomiast w drugiej kilku zmian dokonałem gdyż zawalił mi Prygiel, Wiśniewski i Capitan Falasca.
kubaw1980
Posty: 31
Rejestracja: 7 paź 2009, o 01:40
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: kubaw1980 »

nig pisze:
kubaw1980 pisze:Czy punkty wszystkich zawodników, są publikowane na stronie organizatora konkursu? Chciałbym wiedzieć, jak punktowali zawodnicy, których nie mam w swoich drużynach (albo są rezerwowaymi w moich drużynach) -szczerze mówiąc wpatrywanie się w statystyki PlusLigi i ślęczenie z kalkulatorem jest czasochłonne. W obecnej chwili mogę sprawdzić tylko, jak punktowali zawodnicy z podstawowego składu moich drużyn (po zalogowaniu się).
Wszystkich razem nie ale każdego z osobna są. Wystarczy kliknąć na drużynę pokazaną na stronie głównej w boksie z godzinami meczy najbliższej kolejki. Następnie kliknąć na zawodnika i gotowe - naszym oczom ukarzą się punkty zdobyte przez zawodnika w poszczególnych kolejkach.
No tak, zamiast zamiescić punktacje wszystkich razem, to nie dość, że najpierw muszę kliknąć odpowiedni zespół, to jeszcze klikać w zawodnika. Gdybym tak wszystkich zawodników chciał sprawdzić, to by zajęło sporo czasu. Skoro publikujecie całą klasyfikację punktową uczestników zabawy (ponad 2000 drużyn), to tym bardziej można by pokazać punkty wszystkich zawodników na jednej stronie (a ich jest mniej niż 150) -taka moja sugestia.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Punkty zawodników po I kolejce

Post autor: volleyclub pl »

Cały czas pracujemy nad nowymi funkcjami w grze. Obiecujemy, że taki ranking będzie już niedługo dostępny. Prosimy tylko o cierpliwość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”