Manager

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: przemek16 »

a powiedźcie mi tak się zmienia kapitana pliss ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: KadrO »

przemek16 pisze:a powiedźcie mi tak się zmienia kapitana pliss ;)
:| Zaloguj się, i po prawej stronie kliknij w
Ustaw skład na najbliższą kolejkę
Tam ustal skład i wybierz kapitana.
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: przemek16 »

dzieki
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Oby dobrowolski zagrał najgorszy mecz w życiu, bo za Falaske punkty nie wpadną :D
Po namyśle - uff, w jednym składzie nie mam Falaski :D
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:Oby dobrowolski zagrał najgorszy mecz w życiu, bo za Falaske punkty nie wpadną :D
Po namyśle - uff, w jednym składzie nie mam Falaski :D
A ja mam :| Mam nadzieje że chociaż na zagrywkę wejdzie, to podobno już się liczy prawda ?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Nagor pisze:Oby dobrowolski zagrał najgorszy mecz w życiu, bo za Falaske punkty nie wpadną :D
Po namyśle - uff, w jednym składzie nie mam Falaski :D
A ja mam :| Mam nadzieje że chociaż na zagrywkę wejdzie, to podobno już się liczy prawda ?
Nie, chyba musi ileśtam akcji zagrać... Mnie bardziej martwi Kurek, który będzie kopalnią punktów, ale... nie będzie grał całego sezonu w szóstce pewnie :D
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:
KadrO pisze:
Nagor pisze:Oby dobrowolski zagrał najgorszy mecz w życiu, bo za Falaske punkty nie wpadną :D
Po namyśle - uff, w jednym składzie nie mam Falaski :D
A ja mam :| Mam nadzieje że chociaż na zagrywkę wejdzie, to podobno już się liczy prawda ?
Nie, chyba musi ileśtam akcji zagrać... Mnie bardziej martwi Kurek, który będzie kopalnią punktów, ale... nie będzie grał całego sezonu w szóstce pewnie :D
Punkty za wynik całej drużyny naliczane są rozgrywającemu, który pojawił się na boisku przynajmniej na 1 akcję a w trakcie trwania całego meczu.
:D Myślę że popełniłem parę błędów kadrowych, szkoda że nie ma 2 szansy xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Ja się bardzo długo wahałem na Kurkiem, podsumowałem sobie, w ataku miazga, ale w przyjęciu może być słabo. W dodatku jak wróci Winiarski to nie wiem, czy będzie grał w szóstce... Postawiłem więc na pewniaków, może nadrobię straty do Kurkowiczów :D

Dodatkowo żałuję, że wydałem kupę kasy na Nawrockiego. Trener daje bardzo małą ilość pkt, lepiej było oszczędzić na trenerze i zainwestować w zawodnika.
...
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piotrekk »

Kurek dobrze, za to Pliński dramatycznie słabo. Mam nadzieje że przekroczy te 20% ataku bo inaczej -5 pkt stanie się faktem. Co Daniel ewidetnie nie ma swojego dnia- dziwne że Nawrocki przez 3 sety tego nie zauważył.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: KadrO »

piotrekk pisze:Kurek dobrze, za to Pliński dramatycznie słabo. Mam nadzieje że przekroczy te 20% ataku bo inaczej -5 pkt stanie się faktem. Co Daniel ewidetnie nie ma swojego dnia- dziwne że Nawrocki przez 3 sety tego nie zauważył.
I co ciekawe został MVP... :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Pliński miał 50% w ataku i zanotował 4 bloki oraz 1go asa serwisowego... trochę punktów więc z niego będzie :D Tym bardziej że za MVP dostaje się te punkty podwójnie :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Manager

Post autor: nulon »

Za Falascę punkty wpadną, więc bez obaw. Kurek dzisiaj natrzaskał trochę punktów. Ale miałem pietra jak Kurek podkręcił nogę. W połowie drużyn go mam i to by była duża strata :).

Ale jak ktoś ma Kordysza to się nieźle nachapie.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: volleyclub pl »

Arff pisze:Pliński miał 50% w ataku i zanotował 4 bloki oraz 1go asa serwisowego... trochę punktów więc z niego będzie :D Tym bardziej że za MVP dostaje się te punkty podwójnie :D
A na jakiej podstawie niby punkty za MVP liczą się podwójnie?? :) Nic takiego nie ma miejsca. Podwójnie punktuje tylko kapitan.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Qiub »

A ja Kurka na szczęście nie mam :D Falaski też nie!
Lokalny patriotyzm przesądził sprawę i postawiłem na 4 zawodników kędzierzyńskich, w tym na Ruciaka i Masnego! ;)
Na Plińskiego szkoda mi było kasy, bo Gladyr dużo tańszy a w statystykach może wypaść lepiej.
Podpis.
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piotrekk »

Arff pisze:Pliński miał 50% w ataku i zanotował 4 bloki oraz 1go asa serwisowego... trochę punktów więc z niego będzie :D Tym bardziej że za MVP dostaje się te punkty podwójnie :D
Nie będe ukrywał że jestem lekko zaskoczony aż tak dobrymi statystykami Daniela. W pamięci mam przede wszystkim te niespotykane jak na niego ataki w taśme w 1 secie. Nie zmienia to faktu że te 50% ataku to dla najlepszego środkowego w Polsce i jednego z najlepszych na świecie minimum przyzwoitość. Natomiast dzisiejszy mecz jedynie potwierdził słuszność przyznawania od czasu do czasu statuetek MVP również zawodnikom przegranych drużyn. Dzisiaj na takie wyróżnienie zdecydowanie zasłużył Maciej Kordysz. 22pkt., 66% ataku, 50% przyjęcie przy 30 zagrywkach jakie odebrał.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Pliński zagrał bardzo dobrze w 2óch pierwszych setach... potem było już tylko gorzej... zresztą podobnie jak reszta drużyny... Kurek w pierwszym secie zdobył 9pkt. i miał 100% w ataku !!! już liczyłem te ogromne rzesze zaliczonych punktów, a tu niestety Kurek bardzo mocno osłabł...
volleyclub pl pisze:
Arff pisze:Pliński miał 50% w ataku i zanotował 4 bloki oraz 1go asa serwisowego... trochę punktów więc z niego będzie :D Tym bardziej że za MVP dostaje się te punkty podwójnie :D
A na jakiej podstawie niby punkty za MVP liczą się podwójnie?? :) Nic takiego nie ma miejsca. Podwójnie punktuje tylko kapitan.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd... :) Coś mi się pomyliło MVP właśnie z opaską kapitana :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piotrekk »

Jesli dobrze w głowie policzyłem to za Kurka wpadło dzisiaj 25pkt, za Plińskiego 18pkt.
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Piątkowy Mecz.

Post autor: piotasg »

Falasca według regulaminu zdobył dzisiaj 10 pkt dla swojego menadżera - dostał 5 za wynik drużyny (cyt regulamin"Punkty za wynik całej drużyny naliczane są rozgrywającemu, który pojawił się na boisku przynajmniej na 1 akcję a w trakcie trwania całego meczu.") plus 5 pkt za % z ataku Skry (cyt regulamin "Punkty za procentową skuteczność ataku całej drużyny naliczane są tylko w przypadku, gdy zawodnik występujący w Grze jako rozgrywający pojawi się na boisku przynajmniej w 2 setach. W innym przypadku zawodnik otrzymuje za ten element 0 punktów." )a Falasca grał we wszystkich 4 setach . To co się straciło to: 3 pkt za to że nie wyszedł w pierwszej 6 i 2 pkt za to ze Skra nie wygrała 3:0 , plus oczywiście te 2-3 pkt które zazwyczaj Falasca zdobywał na mecz punkty te zrobił Dobrowolski . Ale dzięki trenerowi Nawrockiemu zrobiło się ciekawie bo takie pewniaki jak Antiga i Falasca nie wyszły w pierwszym składzie. Gwiazdami wieczoru w Menadżerze zostali : Pliński,Kurek,Możdzonek, Lubiejewski ,Nowak i KORDYSZ (wartość zawodnika 350 tyś) po graczach Skry należało się spodziewać tak dobrych wyników , po Lubiejewskim wypadało bo jest atakującym w Marcina Nowaka trochę nie wierzyłem ( mój błąd) natomiast gra Kordysza to było całkowite zaskoczenie .
Co do rozgrywających dzięki temu że Falasca nie zagrał w "6" zapunktują drużyny które mają jako rozgrywających : Łomacza, Dobrowolskiego , Neroja , Woickiego , Masnego i Redwitza .

Tak więc zaczęło się bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Co do rozgrywających dzięki temu że Falasca nie zagrał w "6" zapunktują drużyny które mają jako rozgrywających : Łomacza, Dobrowolskiego , Neroja , Woickiego , Masnego i Redwitza .
Ja się zabezpieczyłem właśnie od takich nieobecności Falaski, mam w drużynie Łomacza i Masnego, i ustawiam ich w zależności od tego, kto ma gorszego przeciwnika :D Gorzej będzie gdy będzie bezpośrednie starcie, ale to na przestrzeni sezonu się wyklaruje kto lepszy.
...
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Manager

Post autor: piotasg »

Powstaje tylko pytanie jak Zaksa i Jastrzębski będą wygrywały swoje mecze . Łomacz może i bardzo dobrze rozdaje piłki ale nie bardzo kiwa, zabija zagrywką albo blokuje . Do tego Jastrzębski wszędzie ma fajnych zawodników poza środkiem ( chyba ze znowu kogoś nie doceniłem ) . W przypadku Masnego sprawy wygląda dużo lepiej aczkolwiek rodzi się pytanie jak będzie sobie Jarosz radził w lidze , bo środkowych i przyjmujących mają bardzo solidnych .
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Nie wiem czy dobrze liczę, ale podam... najwyżej ktoś mnie poprawi :)
Z wczorajszego meczu:

Pliński- 18pkt.= 6pkt. za pkt z ataku, 3pkt za skuteczność, 6pkt. za bloki, 2pkt. za asy, 3pkt za wyjście w podstawowym składzie, -2 pkt. za zablokowanie jego ataków :)

Kurek- 22pkt. = 18pkt. za atak, 3pkt blok, 0pkt za przyjęcie, 3pkt wyjście w podstawowym składzie, 2 pkt. zagrywka, -4pkt za zablokowane jego ataki

Możdżonek- 16,5pkt = 6pkt atak, 3pkt. skuteczność, 3pkt pierwszy skład, 2pkt zagrywka, 4,5pkt za blok...

Falasca- 10pkt.=5pkt. za wynik 3:1, 5pkt. za skuteczność całej drużyny :)

Gacek-11pkt.= 5pkt za skuteczność 50% Wielunia, 3pkt za przyjęcie, 3pkt. za pierwszy skład

Bąkiewicz-15pkt= 5pkt atak, 3pkt blok, 2pkt zagrywka, 3pkt za przyjęcie, 3 pkt za pierwszy skład, -1 pkt. za zablokowane jego ataki
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Manager

Post autor: nulon »

Arff pisze:Nie wiem czy dobrze liczę, ale podam... najwyżej ktoś mnie poprawi :)
Z wczorajszego meczu:

Pliński- 18pkt.= 6pkt. za pkt z ataku, 3pkt za skuteczność, 6pkt. za bloki, 2pkt. za asy, 3pkt za wyjście w podstawowym składzie, -2 pkt. za zablokowanie jego ataków :)
OK

Kurek- 22pkt. = 18pkt. za atak, 3pkt blok, 0pkt za przyjęcie, 3pkt wyjście w podstawowym składzie, 2 pkt. zagrywka, -4pkt za zablokowane jego ataki
-1 za stratę punktu w przyjęciu. Przyjmujący nie mają minusów za zablokowany atak, więc wychodzi 25pkt
Możdżonek- 16,5pkt = 6pkt atak, 3pkt. skuteczność, 3pkt pierwszy skład, 2pkt zagrywka, 4,5pkt za blok...
18,5
Falasca- 10pkt.=5pkt. za wynik 3:1, 5pkt. za skuteczność całej drużyny :)
ok
Gacek-11pkt.= 5pkt za skuteczność 50% Wielunia, 3pkt za przyjęcie, 3pkt. za pierwszy skład
ok
Bąkiewicz-15pkt= 5pkt atak, 3pkt blok, 2pkt zagrywka, 3pkt za przyjęcie, 3 pkt za pierwszy skład, -1 pkt. za zablokowane jego ataki
Przyjmujący nie dostaje -1 za zablokowany atak, więc daje to nam 16pkt.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Dzięki za poprawienie :) Ale nie ma to jak nieumiejętność dodawania do 18,5 dla przyszłego inżyniera :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”