Manager

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Manager

Post autor: nikt wazny »

Pomysł dobry. szkoda tylko, że za każdą drużynę trzeba zapłacić. 1 mogła by być za darmo. Z drugiej strony jednak jest to jakiś sposób by wyeliminować przypadkowych graczy.
Bawiłem się i zebrałem taki składzik:
Masny Michał, Master Sławomir, Akhrem Aleh, Ruciak Michał,Buszek Rafał,Alp Cayir Ali,Szczerbaniuk Robert,Czarnowski Patryk,Wiśniewski Łukasz,Bucki Jakub,Oivanen Mikko,Król Jan,Zatorski Paweł,Wojtaszek Damian,Stelmach Krzysztof
Wygląda fajnie, ale na razie się nie zgłaszam :D
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Cayir nie musi być taki dobry, w Iławie radził sobie całkiem nieźle, ale powiedzmy, że sporo niekontrolowanych było uderzeń :P

Po drugie lepiej dać Falaske, bo skoro rozgrywającego oceniam się po tym czy drużyna wygra mecz ( :| ) to po co ryzykować Masnego, jak skra to pewniak :P

Btw fajna sprawa z tym menadżerem, ale jeszcze nie wiem czy nie szkoda mi 4zł :D
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: niepoinformowany »

Czyli co jak założyłem drużynę, ustaliłem skład i wybrałem kapitana to pozostało mi tylko czekać na rozpoczęcie ligi?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:Czyli co jak założyłem drużynę, ustaliłem skład i wybrałem kapitana to pozostało mi tylko czekać na rozpoczęcie ligi?
I wysłałeś smsa.
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:
niepoinformowany pisze:Czyli co jak założyłem drużynę, ustaliłem skład i wybrałem kapitana to pozostało mi tylko czekać na rozpoczęcie ligi?
I wysłałeś smsa.
A no wysłałem bo inaczej nie stworzyłbym drużyny :P
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Manager

Post autor: Zlatanov »

Chyba tak ale nie wiem czy zaczac grac... Nie podoba mi sie ze jak wyslesz jeszcze jednego smsa to masz wtedy wiekszy budzet, szanse powinny byc rowne, poza tym wielkosc wygranych tez taka sobie... Sposob oceniania tez troszke pozostawia do zyczenia, no ale nigdy nie bedzie idealnie...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Zlatanov pisze:Chyba tak ale nie wiem czy zaczac grac... Nie podoba mi sie ze jak wyslesz jeszcze jednego smsa to masz wtedy wiekszy budzet, szanse powinny byc rowne, poza tym wielkosc wygranych tez taka sobie... Sposob oceniania tez troszke pozostawia do zyczenia, no ale nigdy nie bedzie idealnie...
Ja się waham nawet co do jednego smsa :D Niby zabezpieczenie, żebym nie założył 100 kont, ale z drugiej strony dla niektórych 4 zł to tyle co dla mnie 4 gr także zabezpieczenia powinny być raczej techniczne jakieś.
...
Awatar użytkownika
Vero
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 14:13
Płeć: M
Lokalizacja: Las Vegas

Re: Manager

Post autor: Vero »

Chyba śnicie myśląc że wyśle SMSa za 4zł.... toć to prawie dwa browarki... zapłacić za coś co mi się znudzi po dwóch kolejkach!?
prochu95
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 21:04
Płeć: M
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Mój skład też jest niezły

Post autor: prochu95 »

Mikko Oivanen, Łukasz Owczarz, Miguel Angel Falasca, Maciej Kusaj, Alech Akhrem, Bartosz Kurek, Krzysztof Wierzbowski, Damian Dobosz, Daniel Pliński, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Tomasz Kusior, Krzysztof Ignaczak i Damian Wojtaszek.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Manager

Post autor: Zlatanov »

Bardzo "pazernie" pomyslane jesli mozna to tak ujac... Ja sobie skompletowalem sklad ale druzyny dodawal nie bede tylko sam sobie liczyl punkty;] Jesli kogos interesuje to moj sklad wyglada tak:

Falasca, Master
Ruciak, Łuka, Kacprzak, Kordysz
Marcelo, Mozdzonek, Wisniewski, Kreek
Oivanen, Witczak
Zatorski, Słomka

Travica

Ciekawe czy na koniec sezonu nie bede sobie plul w brode ze nie wyslalem;] ale raczej nie;]
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mój skład też jest niezły

Post autor: Nagor »

prochu95 pisze:Mikko Oivanen, Łukasz Owczarz, Miguel Angel Falasca, Maciej Kusaj, Alech Akhrem, Bartosz Kurek, Krzysztof Wierzbowski, Damian Dobosz, Daniel Pliński, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Tomasz Kusior, Krzysztof Ignaczak i Damian Wojtaszek.
Owczarz, Kusaj, Wierzba, Dobosz, Kusior, nie żal Ci kasy :D ?
...
prochu95
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 21:04
Płeć: M
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Mój skład też jest niezły

Post autor: prochu95 »

troche ale jakos sklad musialem obstawic, mialem malo kasy. No ale podstawowy sklad jest niczyimsobie :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: niepoinformowany »

Masny, Winiarski, Pliński, Wlazły, Antiga, Nowakowski, Zatorski + Ruciak, Mikołajczak i zapchajdziury :P
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:Masny, Winiarski, Pliński, Wlazły, Antiga, Nowakowski, Zatorski + Ruciak, Mikołajczak i zapchajdziury :P
Pierwsze mecze w plecy, bo Wlazły ani Winiarski chyba nie zagrają :P Ja chyba postawię na Hernandeza, bo dużo punktów klepie, przyjęcie całkiem dobre, Falaske (bo skra będzie wygrywać, to rozgrywającemu punkty rosną, a i zagrywką coś może kopsnąć), Gladyra i dalej nie wiem jeszcze :D
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:
niepoinformowany pisze:Masny, Winiarski, Pliński, Wlazły, Antiga, Nowakowski, Zatorski + Ruciak, Mikołajczak i zapchajdziury :P
Pierwsze mecze w plecy, bo Wlazły ani Winiarski chyba nie zagrają :P Ja chyba postawię na Hernandeza, bo dużo punktów klepie, przyjęcie całkiem dobre, Falaske (bo skra będzie wygrywać, to rozgrywającemu punkty rosną, a i zagrywką coś może kopsnąć), Gladyra i dalej nie wiem jeszcze :D
Po to właśnie na ławkę wziąłem Ruciaka i Mikołajczaka aby dać ich w pierwszych meczach za Wlazłego i Winiarskiego :P
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: przemek16 »

Mója kadra to:
Domex Tytan AZS Częstochowaa :D
Woicki, Drzyzga
Antiga, Murek, Gradowski, Wierzbowski
Możdżonek, Gladyr, Nowakowski, Kusior
Novotny, Janeczek
Zatorski, Słomka
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Mój wszechmogący skład wybrańców :D

Skład podstawowy:
Falasca Miguel Angel (K)
Hernandez Sirianis Mendez
Akhrem Aleh
Możdżonek Marcin
Gunia Dawid
Yudin Igor
Dębiec Michał

Nawrocki Jacek

Skład rezerwowy:

Drzyzga Fabian
Buszek Rafał
Kacprzak Kamil
Wiśniewski Łukasz
Gałązka Janusz
Mikołajczak Paweł
Słomka Damian

I jeszcze mi zostało 50000wzł na waciki :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Ja cały czas się waham nad zawodnikami JW bo nie mam pojęcia kto tam będzie grał... Hardy w Iławie pokazał bardzo dobrą grę, zdobył pewnie około 20 punktów, ale czy w sezonie będzie w pierwszym składzie? Strach ryzykować :D To samo z Yudinem Arff, w cale nie musi grać w pierwszym tak samo jak Mikołajczak :P
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Wiem, wiem :D Ale tak na prawdę w Plus lidze nie ma pewniaka na ataku... który dodatkowo robiłby ponad 50% w każdym meczu... no może Szymański, ale też nie wiadomo jak będzie grał po słabym sezonie i kontuzjach...

A tak w ogóle to myślę że pewniakiem dla każdego powinien być Aleh Akhrem... ten zawodnik będzie gwiazdą tego sezonu... pokazał w ostatnich meczach Resovii z których hurtowo zbierał MVP... Na libero oczywiście Dębiec, bo kosztuje 2 razy mniej od Gacka i Ignczaka a statystyki będzie mieć nawet lepsze... wydaje się że największym niewypałem będzie wzięcie Ignaczaka, który ma obok siebie Akhrema i Wikę/Gierczyńskiego i musi pokryć pół boiska... na ławkę trzeba brać tanich ale grających zawodników... albo z większą szansą na grę jak Gałązka w Warszawie czy Kacprzak w ZAKSA, który zapewne będzie mieć sporo pracy przy starym Sammuelvuo...

Z tych co będą dużo grać, a mało kosztują to na pewno Gunia, Wiśniewski i Drzyzga...

Pewniakami powinni też być Falasca i Nawrocki... bo punkty dla rozgrywającego i trenera dodaje się za zwycięstwa a Skra zapewne wygra prawie wszystko...

Tak... wiem jestem idiotą że podpowiadam innym, ale tak bardzo mi nie zależy na zwycięstwie :D Liczy się dobra zabawa :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Dlatego ja postawię na Hernandeza, bo on robi 15+ w każdym meczu, tylko nie wiem jak z przyjęciem :D
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Ja też postawiłem na Hernandeza :D Tak samo Buszek i Akhrem zapewne będą mieć po 15+ w każdym meczu w tym sezonie... Ale mi chodzi o młota... tak na prawdę nie ma takiego super pewniaka :D

PS: Są jakieś dodatkowe punkty jak zawodnik zostanie MVP meczu ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Jeśli nie Wlazły, to może Oivannen? Poczynił spory postęp od ostatniego sezonu, ale potrafi też popełnić masę błędów... Prygiel? Nie mam pojęcia, chyba postawię na jakiegoś taniego, najwyżej w trakcie sezonu kosztem 10 pkt zmienię :D Ewentualnie przejrzę wszystkie sparingi przed sezonem i zobaczę jak to będzie. Liczę jeszcze na to, że Santilli poda jakiś skład przed ligą, bo tam nie wiadomo czy Yudin, czy ten Brazylijczyk, tak samo z Hardym i Cayirem... Mało tego, nawet Abramov nie może być pewien szóstki chyba...
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: lucass90 »

AZS 1945 Częstochowa

Skład podstawowy:

Rozgrywający: Falasca Miguel Angel

Przyjmujący 1: Wika Marcin

Przyjmujący 2: Bąkiewicz Michał (K)

Środkowy 1: Nowakowski Piotr

Środkowy 2: Czarnowski Patryk

Atakujący: Yudin Igor

Libero: Zatorski Paweł

Trener: Santilli Roberto


Rezerwa : F. Drzyzga, K. Kacprzak, M. Mika, Ł. Wiśniewski, W. Sobala, P. Mikołajczak, M. Dębiec

Zostało mi jeszcze 650k...

Krwiopijstwo z tym SMSem, ale jak się bawić, to się bawić... ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
piechu111111
Posty: 97
Rejestracja: 25 mar 2009, o 10:55
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piechu111111 »

A jak ja mogę tu jakiś mecz zagrać ?
Mam już drużynę , wysłałem tego smsa za 4 złote i co teraz ?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: lucass90 »

Teraz czekasz na rozpoczęcie sezonu PlusLigi... To nie Hattrick.
AZS CZĘSTOCHOWA!
piechu111111
Posty: 97
Rejestracja: 25 mar 2009, o 10:55
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piechu111111 »

PGE Skra Bełchatów : oto mój skład !
Pierwszy skład :
falasca
winiarski
antiga
pliński
Możdżonek
Żaliński
Dębiec
Drugi skład:
Matejczyk
Kurek
Wierzbowski
Sobala
Kusior
Sarnecki
Słomka
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Manager

Post autor: Zlatanov »

Wg mnie Wika to średni pomysł biorąc pod uwagę przyjęcie, Winiarski i Antiga to juz w ogole bo na poczatku sezonu raczej obaj nie beda grali... Co do Hernandeza to moze i faktycznie dobry wybor... A Achrem wcale nie musi bić tyle punktów w meczu, ja bym raczej stawiał w Resovii na Oivanena w tym elemencie...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Akhrem już teraz wyrasta na zdecydowanego lidera Resovii i wszystko wskazuje na to że transfer zwróci się w trójnasób :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: cfanish »

Rozegranie: M.A.Falasca
Przyjęcie:Gruszka,Winiarski (Początek sezonu Piotr Łuka)
Środek:Iurij Gładyr,Szczerbarniuk
Atak: Wlazły(początek Papke)
Libero:Mierzejewski

Trener: Jan Such
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Manager

Post autor: Elgarten »

Mój skład jest dość nietypowy, bo oprócz Nawrockiego nie mam żadnego przedstawiciela naszego hegemona ;) .
Łomacz
Neroj
Hernandez
Akhrem
Gradowski
Buszek
Czarnowski
Terlecki
Wiśniewski
Kokociński
Oivanen
Mikołajczak
Dębiec
Wojtaszek

Nawrocki

Liczę na to, że pomysł Nagora przejdzie i zrezygnują z tych pkt za zwycięstwo dla rozgrywającego ;) . Dlatego wybrałem dwóch innych rozgrywających, ale za to solidnych. Reszta kadry wydaje się wyrównana, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce :) .
Sukces - wydałem całą kasę :D .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”