Puchar Polski

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

loger
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2009, o 19:03
Płeć: M

Puchar Polski

Post autor: loger »

Chciałbym się zapytać kiedy będą przyjmowane druzyny do Pucharu Polski
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski

Post autor: przemek16 »

Chyba takiego czegoś nie bedzie teraz, ponieważ prawdziwy PP rusza znacznie pózniej 9chodzi mi tutaj oto, że kluby PlusLigi zaczynają PP znacznie pózniej)
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski

Post autor: przemek16 »

Chyba takiego czegoś nie bedzie teraz, ponieważ prawdziwy PP rusza znacznie pózniej 9chodzi mi tutaj oto, że kluby PlusLigi zaczynają PP znacznie pózniej)
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski

Post autor: volleyclub pl »

loger pisze:Chciałbym się zapytać kiedy będą przyjmowane druzyny do Pucharu Polski
Puchar będzie rozgrywany na pewno. Jeśli chodzi o zapisy, to ogłosimy na stronie głównej dokładny termin i sposób, jak można sie do Pucharu zapisać. Zapisy na pewno nie ruszą przed dniem 09.10.2009. Pozdrawiam
loger
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2009, o 19:03
Płeć: M

Re: Puchar Polski

Post autor: loger »

Dzieki :D
luisoo
Posty: 31
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:35
Płeć: M

Re: Puchar Polski

Post autor: luisoo »

Ja mam pytanie w kwestii technicznej odnośnie pucharu który zostanie przeprowadzony. Pierwsza edycja ma obejmować kolejki od III do X. Zwycięzcy poszczególnych par przechodza dalej, ale jak bedą rozstrzygane te kwestie skoro Skra swoje mecze z 5 i 6 kolejki rozegra dopiero odpowiednio po 9 i 8 kolejce...??
Chcesz dorobić bez większego wysiłku 50 -100 zł miesięczni do pensji? Sprawdź sprawdzony i wypłacalny portal, gdzie zarabiasz na wypełnianiu ankiet, klikaniu w reklamy a nawet poprzez granie w gry. Gorąco polecam. https://www.neobux.com/?r=luisoo
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski

Post autor: volleyclub pl »

luisoo pisze:Ja mam pytanie w kwestii technicznej odnośnie pucharu który zostanie przeprowadzony. Pierwsza edycja ma obejmować kolejki od III do X. Zwycięzcy poszczególnych par przechodza dalej, ale jak bedą rozstrzygane te kwestie skoro Skra swoje mecze z 5 i 6 kolejki rozegra dopiero odpowiednio po 9 i 8 kolejce...??
Właśnie ze względu na to, odbędzie się tylko 1 edycja, za to z większą ilością uczestników i zacznie się od 7 rundy rozgrywek. Niedługo napiszemy szczegóły, jak grac i jak się zgłosić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”