Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: maksik »

azsiak88 pisze:Ja chyba Szymańskiego na Janeczka zmienię :]
Żebyś po II-giej kolejce z powrotem nie zmieniał ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: Zlatanov »

A ja popelnilem w tej kolejce dwa bledy, jeden wynikajacy z niewiedzy a drugi z lamerstwa:/ Pierwszy to taki ze wstawilem Falasce do skladu a drugi to taki ze zapomnialem ustawic kapitana no i automatycznie zostal nim wlasnie Michal Aniol;/ i przez to 30 punktow w plecy:/



Mam 154, gdyby nie blad z kapitanem bylbym chyba w dziesiatce albo blisko...
Ostatnio zmieniony 13 paź 2009, o 01:08 przez Zlatanov, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: maksik »

Są już punkty bynajmniej ja juz mam..

Redwitz Rafael (K) rozgrywający 36.0
Martin Terence przyjmujący 0.0
Kurek Bartosz przyjmujący 25.0
Cerven Michal środkowy 19.5
Nowakowski Piotr środkowy 20.0
Oivanen Mikko atakujący 25.5
Dębiec Michał libero 11.0
Panas Radosław trener -5.0

suma 132

Masny Michał (K) rozgrywający 21.0
Gruszka Piotr przyjmujący 20.0
Ruciak Michał przyjmujący 27.5
Stańczuk Tomasz środkowy 0.0
Gladyr Jurij środkowy 22.0
Oivanen Mikko atakujący 25.5
Milczarek Robert libero 0.0
Stelmach Krzysztof trener 1.0

suma 117 ...

nie poszalałem..;)
Dreamer pisze:Już wcześniej wyłuszczyłem na tych łamach powody dla których w tę zabawę się nie bawię, generalnie nie zamierzam też brać udziału w duskusji związanej z tą grą (no bo przecież startujący w menedżerskich szrankach to sami mega fachowcy siatkarscy :D ).
W tym miejscu jednak aż korci mnie żeby zapytać, czy czasami nie pojęliście źle przepisów tej gry ???
Jak mi się zdaje, te wyliczenia zamieszczane w tym temacie nie mają najmniejszego sensu i znaczenia, bo punkty naliczane są przez "organizatorów" i ostatecznie wyniki jakie będzie miała każda drużyna będą dokładnie takie, jak to naliczy "organizator". Oczywiście, wydaje się, że w ponad 90% pokryją się z tymi wyliczeniami o których piszecie, ale nie psujcie sobie sami zabawy :D
Jeszcze dostaniecie nerwicy jeżeli z jakiegoś powodu oficjalne wyliczenie będzie się różniło o 0,5 pkt od waszych misternych prób.

Miłej zabawy... i chyba lepiej i łatwiej poczekać na oficjalne wyniki

dreamer
Żeby nie było to również dam wytłuszczonym Andrzeju.. Bez złośliwości bo sam rzadko się w cokolwiek bawię i gram ale..
zabawa jest przednia a jak widzisz wyniki obliczane przez "nas" - tzn. tych niektórych, którym się chce to robić ;) zgadzają się niemal w 100% ..
Szkoda, że prawdziwi fachowcy za jedyne i niecałe 5 zeta nie chcą wejść w szranki i na luźno się pobawić z resztą amatorów... ;)

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: azsiak88 »

Ja mam 165,5 ptk i chyba nie jest źle, ogólnie fajna zabawa, która wciąga a rywalizacja miedzy innymi "amatorami ekspertami" dodaje smaczku :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: piotasg »

azsiak88 pisze:Ja mam 165,5 ptk i chyba nie jest źle, ogólnie fajna zabawa, która wciąga a rywalizacja miedzy innymi "amatorami ekspertami" dodaje smaczku :D
Podzielam zdanie przedmówcy.

Championschip Manegar to może nie jest ale zapewnia tyle samo rozrywki . Zupełnie inaczej ogląda się mecze PLS w telewizji bawiąc się w menadżera . Fajnie patrzyło mi się na mecz pomiędzy akademikami . Jak Nowakowski albo Murek serwował to zależało mi żeby tylko nie na Siezieniewskiego ( zebu mu przyjęcie nie spadło albo błędu w przyjęciu nie zrobił ).
Podobne dylematy miałem też w meczu Zaksy z Delectą .Gladyr miał blokować wszystkich tylko nie Szymańskiego.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: evija »

Ja mam na środku Gładyra i Jurkiewicza, więc już w ogóle fiksacja ;) Na dodatek na libero Dębiec, na rozegraniu Woicki. Jak Jurii był na zagrywce to ja: punktuj jak możesz chłopie, tylko nie w Dębca. To samo na meczu Resovia Jadar - Akhrem i Oivanen mieli serwowować, blokować byle nie... Hernandeza ;)

Bardzo fajna zabawa, rozgrywającego chyba sobie zmienię na Neroja, bo ma i dobry blok i zagrywkę, na dodatek generalnie robi dużo pt i raczej pewniak do wyjścia w szóstce.

No i przede wszystkim kwestia trenera, bo na Panasie mimo, że w realu to bardzo dobry trener, to jednak Politechnika wielu punktów na plus mi nie przysporzy...

Kombinuj dziewczyno, kombinuj ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: hefalump »

dreamer pisze: Już wcześniej wyłuszczyłem na tych łamach powody dla których w tę zabawę się nie bawię, generalnie nie zamierzam też brać udziału w duskusji związanej z tą grą (no bo przecież startujący w menedżerskich szrankach to sami mega fachowcy siatkarscy :D ).
dreamer
Skoro sam się nie bawisz to nie psuj zabawy innym. z drugiej strony dobrze, że nie grasz bo gra by nie miała sensu, nikt by z takim wyjadaczem siatkówki przecież nie wygrał ;p
dreamer pisze: W tym miejscu jednak aż korci mnie żeby zapytać, czy czasami nie pojęliście źle przepisów tej gry ???
Jak mi się zdaje, te wyliczenia zamieszczane w tym temacie nie mają najmniejszego sensu i znaczenia, bo punkty naliczane są przez "organizatorów" i ostatecznie wyniki jakie będzie miała każda drużyna będą dokładnie takie, jak to naliczy "organizator". Oczywiście, wydaje się, że w ponad 90% pokryją się z tymi wyliczeniami o których piszecie, ale nie psujcie sobie sami zabawy :D
Jeszcze dostaniecie nerwicy jeżeli z jakiegoś powodu oficjalne wyliczenie będzie się różniło o 0,5 pkt od waszych misternych prób.

Miłej zabawy... i chyba lepiej i łatwiej poczekać na oficjalne wyniki

dreamer
co do naliczania punktów to jest w regulaminie, że będą one naliczane zgodnie ze statystykami PlusLigi, a więc tymi z oficjalnej strony, obliczanie punktów do gry na tej podstawie ma jak najbardziej sens.
Dobrze, że każdy próbuje sam sobie policzyć, a nie czeka na gotowca. część moich znajomych nigdy nie zaglądała do statystyk, a dzięki tej grze prawie każdy cytuje procent w ataku, liczbę zdobytych punktów itd. Bez statystyki nie ma dzisiaj siatkówki i fajnie, że więcej osób pozna to chociaż w takim stopniu przez zabawę
teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Re: Ile punktów uzbieraliście w I kolejce?

Post autor: teken »

Ja zmieniłem Bąkiewicza na Ruciaka, a jak Grucha nie zagra z AZS to go posadze na ławie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”