Nowy sezon?

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: volleyclub pl »

sebek pisze:Witam
mam takie pytanie dotyczace budzetu. W regulaminie jest napisane ze moze byc powiekszony w trakcie sezonu, ale na zasadach przedstawionych w odrebnym regulaminie (IV. 5. "Łączna wartość wybranych przez uczestnika siatkarzy i trenera nie może przekroczyć "budżetu" przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który na start wynosi 10 milionów wirtualnych złotych. W trakcie trwania Gry Organizator może udostępnić możliwość powiększenia budżetu Klubu o dodatkowe środki na zasadach przedstawionych w odrębnym regulaminie."
Gdzie jest ten odrebny regulamin ?:D
Witam! Obecnie nie ma odrębnego regulaminu, bo nie ma opcji powiększenia budżetu :). Jeśli taka by się pojawiła, to wtedy pojawi się też dodatkowy regulamin. W każdym razie, na pewno wtedy wszystkich o tym poinformujemy. Obecnie nie ma możliwości otrzymania dodatkowych pieniędzy.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: volleyclub pl »

rooki pisze:mam pytanie
czy jeśli nie zdążyłem przelać kasy przed pierwszą rozpoczęciem pierwszej kolejki (Fart - Skra)
i zrobiłem to przed meczem Politechnika - JW to punkty będą liczone mi dopiero od drugiej kolejki? czy nie będą liczone w ogóle(strata pieniążków)?
Zgodnie z zasadami gry, aby drużyna punktowała w danej kolejce, musi być zgłoszona do gry (a więc opłacona) na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszego spotkania danej kolejki. W związku z tym w opisanym przypadku punkty będą liczone dopiero od drugiej kolejki.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy sezon?

Post autor: d12343 »

Kurcze, zaraz będzie, że się czepiam...
W 2. kolejce Olsztyn podejmuje Częstochowę, nie Zaksę :)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: volleyclub pl »

d12343 pisze:Kurcze, zaraz będzie, że się czepiam...
W 2. kolejce Olsztyn podejmuje Częstochowę, nie Zaksę :)

Dzięki poprawione :) Tzw. chochlik drukarski :P
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: Nowy sezon?

Post autor: dedkam »

Kiedy pojawia się wyniki z pierwszej kolejki? Bo już minęło 48 godzin od ostatniego meczu, a jutro już zaczyna się nowa kolejka.
Na zawsze Resovia
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 572
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: dante_azs »

Jeśli w oficjalnych wynikach Jakub Jarosz zarobił 7,5 pkt, a u mnie był kapitanem to dlaczego mam za niego 11,25 pkt?
Coś tu nie gra za bardzo.
Nomi
Posty: 59
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:16
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: Nomi »

Ogarnąłbyś człowieku regulamin! W tym roku pkt. kapitana mnożą się razy 1,5 a nie razy 2 ;)
johny99999
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2009, o 22:55
Płeć: M

Re: Nowy sezon?

Post autor: johny99999 »

Mam pytanie - dlaczego punkty zawodników którzy weszli jako rezerwowi - w przypadku nie grania kogoś z pierwszego składu - nie zostały zaliczone?
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Nowy sezon?

Post autor: nig »

johny99999 pisze:Mam pytanie - dlaczego punkty zawodników którzy weszli jako rezerwowi - w przypadku nie grania kogoś z pierwszego składu - nie zostały zaliczone?
Jeśli jest jakiś błąd to prosimy zgłosić go mailem na adres info@volleyclub.pl podając przy tym nazwę drużyny i szczegółowo opisując problem.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”