Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: volleyclub pl »

W związku z przesunięciem daty spotkania pomiędzy AZS Politechniką Warszawską i Tytanem AZS Częstochowa zakończenie zgłoszeń do XXVI kolejki Managera Strefy Siatkówki nastąpi w sobotę 5 marca o godzinie 14.15.

W skład tej kolejki, oprócz w/w spotkania wejdą także mecze :

Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń do pozostałych do rozegrania kolejek nr XXV, XXVII i XXVIII podamy po 10 marca 2011 roku.

Zapraszamy do walki o nagrody fundowane przez tobet.com!
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: zibibobi »

Zmiany terminów rozgrywek + ligi spowodowały sporo zamieszania także w rozgrywkach Managera. Mam pytanie; czy 24 kolejka już została rozstrzygnięta, czy jeszcze na coś czekamy? Z tego co się orientuje ostatni mecz tej kolejki rozegrany został w środę 16 marca. Chyba że coś przeoczyłem?
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: alexkiller »

ale przecież 24 kolejka została już rozliczona...bodajże w ostatni piątek. Wyniki w generalnej to są wyniki po 24 kolejce, jest klasyfikacja najlepszych drużyn 24 kolejki, najlepsi zawodnicy - również punkty zsumowane po 24 kolejkach ;) Jedyne co, to chyba organizatorzy zapomnieli o słownym podsumowaniu kolejki, czyli ogłoszeniu zwycięzcy i tradycyjnym czekaniu do godziny 20 następnego dnia na ewentualne reklamacje ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: zibibobi »

OK. Faktycznie punktacja jest dodana. Przyznaję, że w wyniku zamieszania z terminami poszczegółnych kolejek i brakiem czasu na dokonywanie bieżacych korekt straciłem kontakt z czołówką a tym samym i zapał jakiś mniejszy. A czołowka zrobiła się nader wąska i jestem ciekaw jakie będzie ostateczne rozstrzygnięcie?
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: alexkiller »

ciekawie zrobiło się przede wszystkim dlatego, że udało się zniwelować olbrzymie straty do lidera okupującego od długiego czasu z dużą przewagą I miejsce...wygląda na to, że końcówka w managerze będzie emocjonująca i do ostatniej kolejki nikt nie może być pewien swojego miejsca ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: zibibobi »

alexkiller pisze:ciekawie zrobiło się przede wszystkim dlatego, że udało się zniwelować olbrzymie straty do lidera okupującego od długiego czasu z dużą przewagą I miejsce...wygląda na to, że końcówka w managerze będzie emocjonująca i do ostatniej kolejki nikt nie może być pewien swojego miejsca ;)
Szczególnie w kontekście gry o pietruszkę Skry, Resovii, ale także Politechniki i Delecty, a także stanem zdrowia co niektórych zawodników. Janeczek bezcenny!
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: Mateusz1993 »

volleyclub pl pisze:W związku z przesunięciem daty spotkania pomiędzy AZS Politechniką Warszawską i Tytanem AZS Częstochowa zakończenie zgłoszeń do XXVI kolejki Managera Strefy Siatkówki nastąpi w sobotę 5 marca o godzinie 14.15.

W skład tej kolejki, oprócz w/w spotkania wejdą także mecze :

Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń do pozostałych do rozegrania kolejek nr XXV, XXVII i XXVIII podamy po 10 marca 2011 roku.

Zapraszamy do walki o nagrody fundowane przez tobet.com!
Teraz przyznam, że jestem trochę w ciężkiej sytuacji, gdy jeden mecz (Warszawa- Częstochowa) był rozgrywany dawno temu i jest punktowany razem z meczami, które rozegrane będą dziś, (gdzie jedna moja drużyna zajmuje dobre miejsce- z szansami na pierwszą 10) w składzie jest Grozer i Achrem (Akhren)- obaj wówczas niekontuzjowani, a teraz za to, że mam ich w składzie nie dostanę pkt za żadnego z nich, bo oni nie zagrają, kolejki rozgrywane w takim odstępie czasu nie powinny być w ogóle punktowane.
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie tej kwestii:
dla Gracza, którego Klub zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu - rower Giant o wartości 2000 PLN *,
dla Gracza, którego Klub zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu - 300 PLN,
dla Gracza, którego Klub zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu - 200 PLN,
dla Graczy, których Klub zajął IV - X miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu - 100 PLN.
Czy te pieniądze, załóżmy 100 zł, dostanę na konto w tobet czy do ręki?- przelew na konto dla janości.
Do kiedy trwa zabawa do końca II rundy czy play OFFY też?
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: alexkiller »

Mateusz1993 pisze:
Teraz przyznam, że jestem trochę w ciężkiej sytuacji, gdy jeden mecz (Warszawa- Częstochowa) był rozgrywany dawno temu i jest punktowany razem z meczami, które rozegrane będą dziś, (gdzie jedna moja drużyna zajmuje dobre miejsce- z szansami na pierwszą 10) w składzie jest Grozer i Achrem (Akhren)- obaj wówczas niekontuzjowani, a teraz za to, że mam ich w składzie nie dostanę pkt za żadnego z nich, bo oni nie zagrają, kolejki rozgrywane w takim odstępie czasu nie powinny być w ogóle punktowane.
Fakt faktem, że z tego powodu wielu rzeczy nie da się przewidzieć, ale właśnie m.in. po to w tym sezonie została wprowadzona instytucja rezerwowego, przez wielu "olewana", bo liczy się tylko pierwszy skład... a na koniec sezonu może się okazać, że ci pojedynczy rezerwowi w niektórych drużynach zrobią "wielką" różnicę ;)

zibibobi ta gra o pietruszkę dla niektórych drużyn już od 2/3 sezonu to chyba największa bolączka w managerze... Kontuzje kontuzjami, ale spojrzałem właśnie na skład resovii z delectą - cała druga szóstka i tylko igła ze standardowej "siódemki" :] a i tak na razie biją delectę...
a Janeczek faktycznie może niektórym uratować skórę przy tak słabym sezonie Jarosza i kontuzji Grozera :)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: Mateusz1993 »

alexkiller pisze:
Mateusz1993 pisze:
Teraz przyznam, że jestem trochę w ciężkiej sytuacji, gdy jeden mecz (Warszawa- Częstochowa) był rozgrywany dawno temu i jest punktowany razem z meczami, które rozegrane będą dziś, (gdzie jedna moja drużyna zajmuje dobre miejsce- z szansami na pierwszą 10) w składzie jest Grozer i Achrem (Akhren)- obaj wówczas niekontuzjowani, a teraz za to, że mam ich w składzie nie dostanę pkt za żadnego z nich, bo oni nie zagrają, kolejki rozgrywane w takim odstępie czasu nie powinny być w ogóle punktowane.
Fakt faktem, że z tego powodu wielu rzeczy nie da się przewidzieć, ale właśnie m.in. po to w tym sezonie została wprowadzona instytucja rezerwowego, przez wielu "olewana", bo liczy się tylko pierwszy skład... a na koniec sezonu może się okazać, że ci pojedynczy rezerwowi w niektórych drużynach zrobią "wielką" różnicę ;)
Nie zrozumiełeś o co mi chodzi- wyłącznie o tę kolejkę, bo gdy wybieralem skład ci gracze byli zdrowi, a teraz już nie są a ja dostanę 0 pkt, gdzie przed wybieraniem o kontuzji nikt nie wiedział,
czekam na odp. w reszcie kwestii w moim wcześniejszym poście
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: zibibobi »

Pisząc o Janeczku miałem głownie na myśli absencję Grozera, bo z tego co się orientuję to jeszcze do niedawna bodaj pierwsza "20" miała go w swoim składzie. Jak się okazało dzisiaj nieoceniony moze byc dla wielu grających (o ile ktoś go miał na rezerwie) Owczarz, który zdobył 20 pkt. Kolega który jest zdegustowany faktem, że skład na 26 kolejkę trzeba było wystawic odpowiednio wczesniej, podziela pewnie pogląd wielu grających że ...? No własnie co? Nie ma i nie było dobrego rozwiązania spowodowanego zamieszaniem z terminarzem rozgrywek. W końcu te perypetie są dla wszystkich grających. A jak napisał Alexkiller jak ktoś pograł dobrymi rezerwami może teraz się cieszyć.
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: alexkiller »

Mateusz1993 pisze: Nie zrozumiełeś o co mi chodzi- wyłącznie o tę kolejkę, bo gdy wybieralem skład ci gracze byli zdrowi, a teraz już nie są a ja dostanę 0 pkt, gdzie przed wybieraniem o kontuzji nikt nie wiedział,
czekam na odp. w reszcie kwestii w moim wcześniejszym poście
Zrozumiałem doskonale, ponawiam odpowiedź - rezerwowi... nikt nie mógł tego przewidzieć (wszyscy mieli równe szanse, a w zasadzie ich nie mieli w tej kwestii), ale mając rezerwowych można było uniknąć strat... W tamtym sezonie w takiej sytuacji (a było ich trochę) nie było wyjścia, rezerwowi nie punktowali tak czy inaczej, więc chyba zmiany trzeba ocenić na plus.
Pytanie o długość trwania managera traktuję w kategorii pyt. retorycznego, jest czytelny regulamin itd. A tak prawdę mówiąc po tych 26 kolejkach i kilku miesiącach zabawy bardzo się dziwię, że takie pytanie w ogóle można postawić (że można być tak nieświadomym), także proponuję nie oczekiwać na nie odpowiedzi, tylko zajrzeć przynajmniej do regulaminu - zajmie to pewnie z 10 sekund ;)
zibibobi pisze:Pisząc o Janeczku miałem głownie na myśli absencję Grozera, bo z tego co się orientuję to jeszcze do niedawna bodaj pierwsza "20" miała go w swoim składzie. Jak się okazało dzisiaj nieoceniony moze byc dla wielu grających (o ile ktoś go miał na rezerwie) Owczarz, który zdobył 20 pkt. Kolega który jest zdegustowany faktem, że skład na 26 kolejkę trzeba było wystawic odpowiednio wczesniej, podziela pewnie pogląd wielu grających że ...? No własnie co? Nie ma i nie było dobrego rozwiązania spowodowanego zamieszaniem z terminarzem rozgrywek. W końcu te perypetie są dla wszystkich grających. A jak napisał Alexkiller jak ktoś pograł dobrymi rezerwami może teraz się cieszyć.
Tak tak, ja też to miałem na myśli, chociaż poszedłem dalej w swoich wywodach, bo Grozer pewnie nie zagra do końca tej drugiej rundy. A dzisiejsza sytuacja z Owczarzem to w pewnym sensie szczyt zbiegów okoliczności, w życiu bym nie pomyślał, że taki Owczarz może zagrać od początku w szóstce, zdobyć 20 pkt i to jeszcze w momencie nagłej absencji Grozera, której nikt nie mógł przewidzieć 8-) A podejrzewam, że Owczarz jest w zdecydowanej większości składów rezerwowym atakującym z prostej przyczyny - jest najtańszy. Wiele przypadków uratował w tej kolejce, przez to końcówka będzie jeszcze ciekawsza, bo czołówka zbliży się do siebie na minimalne różnice ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: alexkiller »

a co do wygranych finansowych - nie ma nigdzie napisane (tak jak przy nagrodach za każdą kolejkę), że to są pieniądze na konto w tobet, więc wnioskuję, że jest to wygrana do ręki (na konto), ale to moja subiektywna opinia...to już raczej pytanie do organizatorów.
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Zmiany terminów rozgrywania kolejek!

Post autor: nig »

alexkiller pisze:a co do wygranych finansowych - nie ma nigdzie napisane (tak jak przy nagrodach za każdą kolejkę), że to są pieniądze na konto w tobet, więc wnioskuję, że jest to wygrana do ręki (na konto), ale to moja subiektywna opinia...to już raczej pytanie do organizatorów.
Jeśli nie piszemy, że na konto gracza w tobet to znaczy, że nagroda zostanie przekazana przelewem na konto bankowe. Proszę jednak pamiętać, że wszystko na to wskazuje, że zajdzie okoliczność przewidziana w punkcie VII.4.
"... Organizator zastrzega sobie prawo do obniżenia wartości nagród o 50% w przypadku, gdy w Grze weźmie udział mniej niż 1000 prawidłowo zgłoszonych Klubów. ..."
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”