Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

filippiotro pisze: Tak więc wracając do wątku Sławek Stolc ma zagrać w Katowicach, pewnie zostanie Kwasowski i jest Buchowski, do tego Watten też może wrócić, pisał o tym Drąg. Oprócz tego mogą zostać Jarosz, Firlej czy Jan Nowakowski.
Firlej, Nowakowski i Jarosz mają ważne kontrakty i doszli do porozumienia z klubem.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

firefoxkk pisze:Nie no Kwolek i Szalpuk to czysta strzelnica będzie, jednak liczyłem że wyjedzie do Japonii.. chyba jednak Grobelny w przyszłym sezonie dużo nagra się na pozycjach przyjmujący i możliwe, że i atak będzie musiał łatać :D .
Chyba pomyliłeś pierwszy profesjonalny sezon Kwolka w PlusLidze, z ostatnimi dwoma : )
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

perykles pisze:
Firlej, Nowakowski i Jarosz mają ważne kontrakty i doszli do porozumienia z klubem.
Kwasowski, Musiał i Drzazga też mieli zdaje się ważne kontrakty, Drzazga to nawet na 2 następne sezony. Na rozegranie przymierzany był jeszcze Nowosielski, coś wiadomo o Zniszczole i Szymańskim, czy oni też mogą zostać? oraz czy posiadasz jakąś wiedzę, kto jeszcze mógłby dołączyć do zespołu z Katowic?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

Kwasowski, Szymański, Musiał i Zniszczoł całkiem możliwe, że mieli kontrakty na sezon ewentualnie 1+1 także ciężko mi powiedzieć czy dalej będą występować w Gieksie ale obstawiam, że na pewno kilku z nich tak. Co do nowych zawodników to bardzo prawdopodobny jest Nowosielski, a o Stolcu też usłyszałem chyba przedwczoraj.
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

Tak swoją drogą to N. Hoag jest już gdzieś podpisany? Nie licząc straconego poprzedniego sezonu to jakby nie patrzeć kawał gracza ze sporymi umiejętnościami.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Z wywiadu z Karolem Butrynem wynika że nie należy się spodziewać kogoś mocnego na atak już (chyba ze sam o tym nie wie)
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

I Maerchal też chyba wolny, też był kawał grajka....
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Matson pisze:Z wywiadu z Karolem Butrynem wynika że nie należy się spodziewać kogoś mocnego na atak już (chyba ze sam o tym nie wie)
Bo nikt już nie przyjdzie! Choć ja wcale z tego wywiadu nie wnioskuje, że ktos lepszy na pewno na atak nie przyjdzie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Matson pisze:Z wywiadu z Karolem Butrynem wynika że nie należy się spodziewać kogoś mocnego na atak już (chyba ze sam o tym nie wie)
Rzeczywiście, jeśli to świeży wywiad, to wygląda na to, że żadnego Konara czy Boyera nie będzie. I bardzo dobrze.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

johnnyrotten pisze:
Matson pisze:Z wywiadu z Karolem Butrynem wynika że nie należy się spodziewać kogoś mocnego na atak już (chyba ze sam o tym nie wie)



Ja z tego wywiadu wcale nie wnioskuje, że ne bedzie kogoś jeszcze na ataku! Butryn mówi o swoich nadziejach i wale o wyższe cele- wcale to nie wyklucza kogoś jeszcze na atak!
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Resoviak333 pisze:
johnnyrotten pisze:
Matson pisze:Z wywiadu z Karolem Butrynem wynika że nie należy się spodziewać kogoś mocnego na atak już (chyba ze sam o tym nie wie)



Ja z tego wywiadu wcale nie wnioskuje, że ne bedzie kogoś jeszcze na ataku! Butryn mówi o swoich nadziejach i wale o wyższe cele- wcale to nie wyklucza kogoś jeszcze na atak!
Powiedział ze wybrał resovie bo chce grać o wyższe cele i GRAĆ A NIE SIEDZIEĆ NA ŁAWCE. Jakby miał być jakiś Boyer to serio myślisz ze butryn by pomyslal "o spoko będę miał fajnego zmiennika"?
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Kazdy tak pisze, ze chce grac, ale to nie znaczy ze tak bedzię! Jak wygra rywalizację to bedzie grał. Na pewno nie ma w kontrakcie ze bedzie pierwszym atakujacym, tylko sobie to miejsce musi wywalczyc

Grac to znaczy ze cała drużyna bedzie grała, w której on bedzie, że bedzie członkiem drużyny.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Tammemaa oficjalnie w Rzeszowie
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

Vilgefortz pisze:Tammemaa oficjalnie w Rzeszowie
I to chyba kończy dywagacje na temat nowego atakującego z zagranicy. Taht,Cebulj,Tammemaa i chyba ugadany już Jendryk, więc nie ma miejsca już dla innego obcokrajowca, chyba że Resovia chcę powielać swój błąd i będą grali na 5 obcokrajowców w klubie, co jest praktycznie nie możliwe z rotacją, żeby każdy był zadowolony.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

I trzeba było tak cudować zamiast zostawić Cretu.. :D
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Michalak stawia Wallace na tej samej półce co Kaczmarka i Muzaja.

Spoko, można i tak. :]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Flavio dostanie dużo mniej niż w innych klubach PlusLigi zarobią topowi polscy środkowi - odpowiada Baran.
Jeden z najlepszych kontraktów w naszej lidze prawdopodobnie.

I hit:
Na pewno najlepsze kluby PlusLigi byłoby stać na Wallace'a - przekonuje Michalak.

- Tylko czy on jest lepszy od topowych atakujących, którzy zagrają w naszych czterech-pięciu najlepszych klubach? Szczerze powiedziawszy: nie wiem - dodaje menedżer. - Oczywiście my się bardzo elektryzujemy takimi nazwiskami. To jest bardzo wyskakany zawodnik z jednej z najlepszych reprezentacji świata, ale stawiam go na tej samej półce co Macieja Muzaja czy Łukasza Kaczmarka. A Bartosz Kurek dla mnie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Mariusz Wlazły też. Bo pokazał, że jest o wiele bardziej stabilny - dodaje Michalak.
Mój boże. :D
Riad69
Posty: 492
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Riad69 »

Ale odleciał z tym artykułem . Chyba miał praktyki w tvp
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Prawie całe Katowice upchnął w Resovii :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

Ale to przecież dość oczywiste, że Flavio zarobi znacznie mniej od Bieńka czy Kochanowskiego. Skoro Seyed wg różnych plotek krzyczał sobie w okolicach 150 tys. euro (w poprzednim sezonie miał ponad 2x mniej), to Brazylijczyk przyszedł pewnie za mniej. A Polacy w przeliczeniu pewnie kręcą się w okolicach 200, jak nie lepiej.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Według grupy Jak będzie pod siatką - sekcja siatkówki. Zespół Stal Nysy zasila już w 100% Marcin Komenda, Zbigniew Bartman Bartłomiej Lemanski oraz atakujący reprezentacji Tunezji, który przyjdzie z, ligi francuskiej.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Oskejt pisze:Według grupy Jak będzie pod siatką - sekcja siatkówki. Zespół Stal Nysy zasila już w 100% Marcin Komenda, Zbigniew Bartman Bartłomiej Lemanski oraz atakujący reprezentacji Tunezji, który przyjdzie z, ligi francuskiej.
Postawili na Resovię z ubiegłego sezonu :)
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Oskejt pisze:Według grupy Jak będzie pod siatką - sekcja siatkówki. Zespół Stal Nysy zasila już w 100% Marcin Komenda, Zbigniew Bartman Bartłomiej Lemanski oraz atakujący reprezentacji Tunezji, który przyjdzie z, ligi francuskiej.
Jakoś specjalnie nie będę zdziwiony jak w Nysie okaże się że Komenda jednak potrafi rozgrywać (lub sobie to przypomni) a Zibi będzie topowym atakującym w lidze. Leman to wiadomo utrzyma swój aktualny poziom :). Ps szkoda że Lemański jednak odchodzi mógłby stworzyć fajną rywalizację na środku z Estończykiem i Jendryk-em.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

gregory1228 pisze:
Oskejt pisze:Według grupy Jak będzie pod siatką - sekcja siatkówki. Zespół Stal Nysy zasila już w 100% Marcin Komenda, Zbigniew Bartman Bartłomiej Lemanski oraz atakujący reprezentacji Tunezji, który przyjdzie z, ligi francuskiej.
Jakoś specjalnie nie będę zdziwiony jak w Nysie okaże się że Komenda jednak potrafi rozgrywać (lub sobie to przypomni) a Zibi będzie topowym atakującym w lidze. Leman to wiadomo utrzyma swój aktualny poziom :). Ps szkoda że Lemański jednak odchodzi mógłby stworzyć fajną rywalizację na środku z Estończykiem i Jendryk-em.
Co do Zibiego, to chyba nie jest szykowany na atak, tylko ma wrócić na przyjęcie. Ten atakujący z zagranicy to pewnie Wassim Ben Tara i podejrzewam, że nie po to kontraktują zagranicznego i dość perspektywicznego gracza, żeby siedział na ławie.

A co do Lemańskiego, to jestem zdziwiony, ale chyba użytkownik Jacek miał jakieś info, skoro pisał, że Bartek nie trafi do Warszawy i będzie niespodzianka. Personalnie wygląda to ciekawie, choć wszystko wyjdzie w praniu.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Ten Tunezyjczyk ma matkę Polkę i kiedyś mówił że będzie chciał spróbować sił w Pluslidze
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Kiepski pisze:Ten Tunezyjczyk ma matkę Polkę i kiedyś mówił że będzie chciał spróbować sił w Pluslidze
Kurcze jak na beniaminka to mogą naprawdę mieć ciekawy skład.
No ale co takiego Lemańskiego skłoniło aby tam pójść (potencjalnie) to nie mam pojęcia.
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: MrBronx »

Wątpliwe, że Nysę będzie stać na Bartmana, który nie pójdzie grać za pół darmo.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

MrBronx pisze:Wątpliwe, że Nysę będzie stać na Bartmana, który nie pójdzie grać za pół darmo.
Mają mają nie mogę nic zdradzić, ponieważ obiecałem, że nigdzie nic nie powiem na temat sponsorów, bo taka jest umowa, ale spokojnie stać ich na niego. Sponsorzy chcieli nazwiska. Przy okazji zapraszam was na tą grupę.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Zksiak »

MrBronx pisze:Wątpliwe, że Nysę będzie stać na Bartmana, który nie pójdzie grać za pół darmo.
Bartman jest juz na 100% w Nysie tak samo jak i Ruciak oraz Komenda
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”