Transfery sezon 2020/2021!

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

Goscinnie pisze:Stevanovic to ciekawy ruch choć trochę dziwię się decyzji zawodniczki.
Nie ma żadnej decyzji zawodniczki, a wszystko to tylko tzw "fakt medialny".
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 311
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Seweryn1908 »

https://www.lkscommerceconlodz.pl/serbs ... -wiewiora/
Ivana Mrdak w ŁKS Łódź odchodzą Szczypkowska i Korabiec.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

Seweryn1908 pisze:odchodzą Szczypkowska
Na bank nigdy w ŁKS nie grała taka zawodniczka. Wiem co mówię :)
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kleju »

Seweryn1908 pisze:https://www.lkscommerceconlodz.pl/serbs ... -wiewiora/
Ivana Mrdak w ŁKS Łódź odchodzą Szczypkowska i Korabiec.
Miał być hit a jest kit...
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: phil »

Kleju, pozwól że zapytam. Ile spotkań Ivany widziałaś twierdząc, że to jest kit?
Nie wiem czy wiesz, że Ivana średnio zdobywa ponad 10 punktów na mecz i ma ponad 50% skończonych ataków :)
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kleju »

Ale to środkowa z mizernej ligi 50% to nawet nie minimum ile powinien mieć środkowy
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

Kleju pisze:Ale to środkowa z mizernej ligi 50% to nawet nie minimum ile powinien mieć środkowy
czasem lepiej pewne sprawy przemilczeć, niż udowadniać swoją ignorancję w danym temacie.

Nie miało być hitu, bo Stevanović to była tylko i wyłącznie dziennikarska plotka. Mrdak była obserwowana przez ŁKS od dłuższego czasu, teraz nadarzyła się okazja, by ją pozyskać. Rywalizacja na środku w drużynie może być naprawdę ciekawa.
starr55
Posty: 25
Rejestracja: 1 mar 2020, o 20:44
Płeć: K

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: starr55 »

Przez te dziennikarskie rewelacje teraz jest rozczarowanie pozyskaniem tej zawodniczki. Ale no nie można brać każdej informacji na poważnie i potem wypisywać różne rzeczy na klub, że kogoś nie pozyskał czy na zawodniczkę, która ostatecznie przyszła. W takim ogórkowym okresie w sporcie jak jest teraz będą różne wymysły medialne. Tak samo jak się ludzie wyśmiewają z Resovii, że chcą każdego zawodnika podczas gdy to tylko media im ich przypisują. Albo obrzucanie błotem ludzi na forum, bo podali jakąś informację i się nie sprawdziła, a było zaznaczone że to tylko pogłoska i niczym niepotwierdzone informacje.
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kleju »

mewa pisze:
Kleju pisze:Ale to środkowa z mizernej ligi 50% to nawet nie minimum ile powinien mieć środkowy
czasem lepiej pewne sprawy przemilczeć, niż udowadniać swoją ignorancję w danym temacie.

Nie miało być hitu, bo Stevanović to była tylko i wyłącznie dziennikarska plotka. Mrdak była obserwowana przez ŁKS od dłuższego czasu, teraz nadarzyła się okazja, by ją pozyskać. Rywalizacja na środku w drużynie może być naprawdę ciekawa.

Od osoby moderującej wymagał bym więcej kultury tymbardziej gdy jest się kobieta...
Zamiast pisać uszczypliwe uwagi radzę wziąść się za forum bo upada

I tak jest to kit po tych szumnych zapowiedziach wielkie rozczarowanie
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Solarewicz odchodzi z ŁKS-u ? Zaskoczony jestem :D
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kiepski »

Kleju pisze:
mewa pisze:
Kleju pisze:Ale to środkowa z mizernej ligi 50% to nawet nie minimum ile powinien mieć środkowy
czasem lepiej pewne sprawy przemilczeć, niż udowadniać swoją ignorancję w danym temacie.

Nie miało być hitu, bo Stevanović to była tylko i wyłącznie dziennikarska plotka. Mrdak była obserwowana przez ŁKS od dłuższego czasu, teraz nadarzyła się okazja, by ją pozyskać. Rywalizacja na środku w drużynie może być naprawdę ciekawa.

Od osoby moderującej wymagał bym więcej kultury tymbardziej gdy jest się kobieta...
Zamiast pisać uszczypliwe uwagi radzę wziąść się za forum bo upada

I tak jest to kit po tych szumnych zapowiedziach wielkie rozczarowanie
Ja też nie wierzyłem w Stefanović, nie było nawet wiarogodnego źródła które by potwierdzało przyjście Stefanović do Polski. Twoje uwagi i komentarze są na poziomie przedszkola. Nie da się czytać i jeszcze komuś zarzucasz kłamstwo. Już podkreślałem te fakty, za co dostałem bana. Mniej agresji proszę, więcej merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 311
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Seweryn1908 »

Dominika Mras odchodzi z Volley Wrocław być może wróci do ŁKS Łódź.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: bielszczanek »

Gyselle Silva odchodzi z Chemika, robi sobie przerwę macierzyńska - będzie mamą!
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kiepski »

O to spore osłabienie Chemika, ciekawe kogo teraz w jej miejsce uda się sprowadzić.
ostrowianka
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2017, o 21:12
Płeć: K

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ostrowianka »

W Bielsku zostają Świrad, Dąbrowska, Kossanyiova i Drabek, reszta zespołu będzie zmieniona i będą to Polki. Prawdopodobnie Gajewska, Wawrzyniak, Kazała, Janiuk, Witowska, Ciesiulewicz oraz Drużkowska i Lis ze Szczyrku.
A w Chemiku zapewne Brakocević, bo mówi się, że podpisała kontrakt w Polsce, skoro nie Rzeszów to Police :)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

Seweryn1908 pisze:Dominika Mras odchodzi z Volley Wrocław być może wróci do ŁKS Łódź.
będzie jej ciężko zważywszy, że podpisała kontrakt w Mielcu
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Przestaje już cfaniakować, jesteś redaktorem, a traktujesz ludzi z buta,
Wpis był przed ogłoszeniem kontraktu, teraz to każdy mądry wie że idzie do Mielca.
Poza tym wbrew temu co napisałeś w artykule sezon w 1 lidze miała beznadziejny. Trener uni nie potrafił z nią pracować i to było widać na boisku. Widziałeś jakiś mecz że tak oceniłes ?

Bielsko widać mocno odczuje kryzys, skład na walkę o utrzymanie, nic więcej
Środki poza Świrad słabe, nieciekawie też wygląda przyjęcie
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kiepski »

Chemik Police przedłużył kontrakt z Martyną Grajber. Nowa umowa obowiązuje na sezon 2020/2021. Przyjmująca, to czwarta siatkarka, która zostaje w klubie na kolejny sezon.
Ponadto wielki powrót do LSK. Jovana Brakocević-Canzian zastąpić ma Kubankę Gyselle Silvę, którą czeka przerwa od siatkówki. Wcześniej łączono ją z Developresem Rzeszów, ale we wtorek włoski dziennikarz Gianluca Pasini podał informację, że zagra ona w Chemiku Police. Myślę że w tej sytuacji zakontraktowanie serbskiej atakującej to dobry ruch Chemika.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: SevenUP »

Pisałem o tym wcześniej że Brakocevic w Chemiku to pan Redaktor napisał że żadnego klubu nie stać.

Ehhhhh...0
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

SevenUP pisze:Pisałem o tym wcześniej że Brakocevic w Chemiku to pan Redaktor napisał że żadnego klubu nie stać.

Ehhhhh...0
kłaniam się nisko i przyznaję, że nie wierzyłem :)
Awatar użytkownika
zakadam
Posty: 40
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:52
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz - miasto ze wszystkich w Polsce najstarsze

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: zakadam »

Znana już jedna rozgrywająca w Kaliszu - Zosia Szczotkiewicz
Na chwilę obecną umowy w Kalisz mają podpisane: Centka, Mazur i Szczotkiewicz.
W juniorkach MKSu grała Paulina Damaske niestety zarząd i trenerzy puścili ją do Budowlanych.
pozdrawiam
zakadam ;)
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 311
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Seweryn1908 »

Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kiepski »

We Wrocławiu potwierdzili odejście Rasińskiej. W sumie w Rzeszowie mimo szumnych zapowiedzi nie zakontraktowano na atak żadnego dużego nazwiska i przed Olą otwiera się szansa na pokazanie w klubie z czołówki. I bardzo dobrze, miejmy nadzieję że wykorzysta szansę, a Antiga (którego uważam za bardzo dobrego trenera) wyszlifuje ją odpowiednio.
Ostatnio w ogóle jest wysyp komunikatów (także w Pluslidze) typu, który klub z kim kończy współpracę, tak więc można spodziewać się coraz więcej oficjalnych potwierdzeń tego o czym pisze się m.in. na tym forum.
PS. Seweryn nie to że mi przeszkadza, ale na podstawie Twoich postów widzę że żyjesz tylko wiadomościami z jednego klubu i chyba po to się zalogowałeś. Trochę to jednostajne, ale masz takie prawo. ;)
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Po odejściu Magdy Saad Pawłowska z opcją gry w podstawowym składzie, więc zdecydowała się zostać w Pile. Ciężko jej jednak będzie uzupełnić lukę.

Biała zostaje w Radomce ... Nie komentuję. Wcześniej na forum wypowiadałem się na temat tej zawodniczki
Camillo Marcotti

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Camillo Marcotti »

Goscinnie pisze: Biała zostaje w Radomce ... Nie komentuję. Wcześniej na forum wypowiadałem się na temat tej zawodniczki
Co takiego pisałeś?

Liga Kobiet dalej w formie, Chemik ściągnął świetną atakującą, a tu raptem dwa komentarze :) a u Panów w najlepsze od dwóch miesięcy toczy się batalia czy Konar czy Butryn :D
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: phil »

To chcesz rozpocząć dyskusję Brakocević czy Łukasik? :]

Wracając do tematu, czy PLS nie miała do konca miesiąca ogłosić decyzji w sprawie Jokera i Nysy?
elkrike
Posty: 28
Rejestracja: 1 maja 2020, o 16:20
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: elkrike »

Goscinnie pisze:Po odejściu Magdy Saad Pawłowska z opcją gry w podstawowym składzie, więc zdecydowała się zostać w Pile. Ciężko jej jednak będzie uzupełnić lukę.

Biała zostaje w Radomce ... Nie komentuję. Wcześniej na forum wypowiadałem się na temat tej zawodniczki


Chętnie posłucham też,co masz do Renaty Białej?
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Dyskusja na ten temat była chyba w wątku o sezonie poprzednim z tego co pamiętam.
W skrócie nie przekonuje mnie jej gra. Zresztą Radomka jak widać tak nieudolnie składała zespół w poprzednich sezonach że mimo wysokiego budżetu nie było wyniku i trzymanie takiej zawodniczki w składzie świadczy właśnie o tym jak był skład budowany.
To samo według mnie tyczy się Bodasinskiej, mimo szczerej sympatii do niej, jak któryś trener kiedyś powiedział bardzo efektowna, ale nie efektywna.
Jeśli kontynuujemy temat Radomki to z kolei uważam że odejście Soni jest osłabieniem. To dobra zawodniczka przynajmniej na 3, a patrząc na to jakie środkowe ściągają inne zespoły z TauronLigi np Bielsko to spokojnie Sonia nadaje się do pierwszego składu
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kliper »

Goscinnie pisze:Dyskusja na ten temat była chyba w wątku o sezonie poprzednim z tego co pamiętam.
W skrócie nie przekonuje mnie jej gra. Zresztą Radomka jak widać tak nieudolnie składała zespół w poprzednich sezonach że mimo wysokiego budżetu nie było wyniku i trzymanie takiej zawodniczki w składzie świadczy właśnie o tym jak był skład budowany.
To samo według mnie tyczy się Bodasinskiej, mimo szczerej sympatii do niej, jak któryś trener kiedyś powiedział bardzo efektowna, ale nie efektywna.
Jeśli kontynuujemy temat Radomki to z kolei uważam że odejście Soni jest osłabieniem. To dobra zawodniczka przynajmniej na 3, a patrząc na to jakie środkowe ściągają inne zespoły z TauronLigi np Bielsko to spokojnie Sonia nadaje się do pierwszego składu
W tym roku Włoch lepiej skompletuje zespół.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: bielszczanek »

Ola Szczygłowska nową libero BKS Bielsko!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”