Transfery i plotki na sezon 2022/23

dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dyletant »

Dla słabszych/średnich zespołów bardzo ciekawym rozwiązaniem byłby Palacios, nawet rozważałbym go poważnie, w kontekście powrotu do Olsztyna. Ciekawe czy ktoś się nim interesuje.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Resofan »

dyletant pisze: 11 lut 2022, o 13:11
Offtop
Bodnorz przedłuzył umowe w Kazaniu.
Skrowiec wywołany do tablicy, lista pewniaków ogranicza się już tylko do Lisinaca i Kwolka ;)
No, można jeszcze wykupić kontrakt....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze: 11 lut 2022, o 13:11
Offtop
Bodnorz przedłuzył umowe w Kazaniu.
Skrowiec wywołany do tablicy, lista pewniaków ogranicza się już tylko do Lisinaca i Kwolka ;)

Myślałem, że rozpatrujemy zawodników pod kątem przyjścia do naszej ligi na óżnych poziomach finansowych/sportowych a nie tylko szukamy zastępstwa za Semeniuka, inaczej nie wygłupiałbym się np. z takim Desmetem :P
Wezmę trochę w obronę kolegę Skrowca i przypomnę, że on mówił o zainteresowaniu Skry Bednorzem. Pewniak dla niego to był Lisinać.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: TommyLeeJones »

rafak pisze: 11 lut 2022, o 02:34 Wprawdzie Wysoki zrobił już przegląd, a Tommy Lee zabronił podawać nowe nazwiska, ale może jednak spróbuję.
Poczułem się wywołany do tablicy ;) .

Temat nazywa się "transfery i plotki na sezon 2022/23". Od kilku lat on i jemu podobne skupiają ploteczki i pogłoski o transferach. I bardzo fajnie. Natomiast w tym sezonie zapanowało jakieś plotkarskie niewyżycie i zamiast komentować plotki, niektórzy sami próbują je tworzyć. Zamiast poczytać transferowe ploty, czytam o życzeniach transferowych poszczególnych forumowiczów (totalnie niezwiązanych z plotkami i jakimikolwiek pogłoskami) albo informacje gdzie kto występuje.
Naprawdę można założyć temat o nazwie "kogo chciałbyś widzieć w +Lidze" albo "gdzie kto gra, zapytania o siatkarzy z całego globu", "szansa na +Ligę, komu, komu bo wylogowuję się do domu", ponieważ aktualnie plotki dla których został stworzony ten temat rozmywają się w tonach postów "a tego to bym zobaczył w +Lidze, fajnie by było". Tylko jaki ma to związek z plotkami i transferami? W moim przekonaniu żaden, nawet jeśli siatkarski światek jest mały i ktoś z tego grona do Plusligi trafi.

I żeby było jasne, niczego nikomu nie zabraniam i nie zabraniałem, nie mam takiej władzy, najwyżej nawołuję na puszczy, żeby mieć czyste sumienie, że próbowałem ;) . Pozostaje mi się zżymać dalej, gdy chcę wyłowić coś w tym temacie i czytać jak ktoś z plotki "klub X złożył ofertę zawodnikowi Y" robi szum jakby składanie oferty było równoznaczne z jej przyjęciem.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Matson »

TommyLeeJones pisze: 11 lut 2022, o 15:12
rafak pisze: 11 lut 2022, o 02:34 Wprawdzie Wysoki zrobił już przegląd, a Tommy Lee zabronił podawać nowe nazwiska, ale może jednak spróbuję.
Poczułem się wywołany do tablicy ;) .

Temat nazywa się "transfery i plotki na sezon 2022/23". Od kilku lat on i jemu podobne skupiają ploteczki i pogłoski o transferach. I bardzo fajnie. Natomiast w tym sezonie zapanowało jakieś plotkarskie niewyżycie i zamiast komentować plotki, niektórzy sami próbują je tworzyć. Zamiast poczytać transferowe ploty, czytam o życzeniach transferowych poszczególnych forumowiczów (totalnie niezwiązanych z plotkami i jakimikolwiek pogłoskami) albo informacje gdzie kto występuje.
Naprawdę można założyć temat o nazwie "kogo chciałbyś widzieć w +Lidze" albo "gdzie kto gra, zapytania o siatkarzy z całego globu", "szansa na +Ligę, komu, komu bo wylogowuję się do domu", ponieważ aktualnie plotki dla których został stworzony ten temat rozmywają się w tonach postów "a tego to bym zobaczył w +Lidze, fajnie by było". Tylko jaki ma to związek z plotkami i transferami? W moim przekonaniu żaden, nawet jeśli siatkarski światek jest mały i ktoś z tego grona do Plusligi trafi.

I żeby było jasne, niczego nikomu nie zabraniam i nie zabraniałem, nie mam takiej władzy, najwyżej nawołuję na puszczy, żeby mieć czyste sumienie, że próbowałem ;) . Pozostaje mi się zżymać dalej, gdy chcę wyłowić coś w tym temacie i czytać jak ktoś z plotki "klub X złożył ofertę zawodnikowi Y" robi szum jakby składanie oferty było równoznaczne z jej przyjęciem.
+1
Ostatnio trochę mało plotek w plotkach, raczej większość to życzenia i opinie o tych życzeniach ;) Ale taki watek tez by był ciekawy, tylko odizolować go od transferów.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

rafak pisze: 11 lut 2022, o 02:34Włochy - czy ktoś wie, jaki jest status kontraktowy Loeppkiego?
Miał jednoroczny kontrakt i ma przeciętny sezon.
A'propo, czy ktoś wie (Wysoki?) jak spisuje się Pat Gasman w Funvic? Wyszedł w ubiegłym roku z NCAA. Obu widziałbym w zespołach z dołu tabeli.
Gra bardzo solidnie.
buzinga pisze: 11 lut 2022, o 13:23 A taki Desmet będzie szykowany do kolejnego skoku jakościowego i tak to się panie kręci w Kędzierzynie. Gorzej jak zaczną sprowadzać Perrinów i Luburiciów.
Desmet to raczej nie jest poziom gracza by dać mu szansę w czołówce, na kadrze ostatnio u Belgów rotacja to było Deroo, a obok niego Rousseaux -> Verhanneman -> Desmet. On chyba w ogóle średnio przyjmuje.

Louati to chyba jednak by było rozczarowanko.
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lut 2022, o 16:15
buzinga pisze: 11 lut 2022, o 13:23 A taki Desmet będzie szykowany do kolejnego skoku jakościowego i tak to się panie kręci w Kędzierzynie. Gorzej jak zaczną sprowadzać Perrinów i Luburiciów.
Desmet to raczej nie jest poziom gracza by dać mu szansę w czołówce, na kadrze ostatnio u Belgów rotacja to było Deroo, a obok niego Rousseaux -> Verhanneman -> Desmet. On chyba w ogóle średnio przyjmuje.
Ależ prawda Desmet słabo przyjmuje. Ja przedstawiłem bardziej proces myślowy. Żeby ogarnąć konkretne zastępstwo za Semeniuka trzeba zapłacić nowemu zawodnikowi na poziomie 400-500 tys euro za rok gry. A że Zaksy na to nie stać i głownie dlatego zapewne odejdzie Kamil, więc trzeba szyć tym co jest i to wcale nie znaczy,że się nie uda. Każdy z rozpatrywanych zawodników będzie miał jakieś ograniczenia. Mi się wydaje, że powinien być rozważany zawodnik o bardziej ofensywnej charakterystyce mimo wszystko.
Nie wiem czy podzielasz takie zdanie, że generalnie rozwój zawodników się planuje. Tzn nie zaplanujesz tempa, ale pracę jaką trzeba wykonać,żeby poszczególne elementy poprawić do oczekiwanego poziomu jesteś w stanie wykonać w miarę określonym czasie. Także ja się raczej tego spodziewam. Popatrz na Janusza. Modelowo zaplanowany rozwój. Oczywiście jego obecny poziom nie robi wow, ale systematycznie się chłopak poprawia i nie ma już tak głębokich dołków jak to było w Gdańsku. Jednak nie będę chyba szalony, jak napiszę, że ten 3letni kontrakt jaki dostał powoduje, że z każdym rokiem będzie się od niego wymagać coraz więcej. Naturalnie w granicach rozsądku.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: alimak »

Jacek pisze: 11 lut 2022, o 13:29 A Sam Deroo nie przyjdzie do ZAKSY w miejsce Kamila Semeniuka?
On, z wiadomych względów, bardzo chce.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

Moje źródła potwierdzają podpisanie kontraktu Semeniuka w Rosji. Uważam, że to dobry ruch z perspektywy zawodnika. Inna liga gdzie będzie musiał udowadniać swoją przydatność a do tego kontrakt życia.
Dla plus ligii już trochę słabiej.

Pająk prawdopodbnje zabiera ze sobą młodego rezerwowego.
No sympathy for fools...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

buzinga pisze: 11 lut 2022, o 16:55Nie wiem czy podzielasz takie zdanie, że generalnie rozwój zawodników się planuje. Tzn nie zaplanujesz tempa, ale pracę jaką trzeba wykonać,żeby poszczególne elementy poprawić do oczekiwanego poziomu jesteś w stanie wykonać w miarę określonym czasie. Także ja się raczej tego spodziewam. Popatrz na Janusza. Modelowo zaplanowany rozwój. Oczywiście jego obecny poziom nie robi wow, ale systematycznie się chłopak poprawia i nie ma już tak głębokich dołków jak to było w Gdańsku. Jednak nie będę chyba szalony, jak napiszę, że ten 3letni kontrakt jaki dostał powoduje, że z każdym rokiem będzie się od niego wymagać coraz więcej. Naturalnie w granicach rozsądku.
W ogólnej skali, owszem, w skali jednego klubu - jest o to trudno, bo ten Janusz to zwiedził z 5 klubów zanim wszedł na obecny poziom. Wystarczy zresztą popatrzeć na to ile klubów obskoczyli nasi (już nie) młodzi skrzydłowi. Możesz wziąć gościa z potencjałem (jak Deroo) i on może zrobić u Ciebie krok do przodu, ale ma na to sezon, niekiedy dwa, jak Śliwka czy Kaczmarek. Ale Desmet to nie jest ten poziom, to możesz go wziąć na trzeciego i ogrywać, myśląc o dalszej przyszłości, ale jednak mówimy o podstawowym zawodniku i następcy Semeniuka, w tym kontekście Belg jest obiektywnie zbyt słaby. Zgadzam się za to, ale o tym pisałem już, że lepiej wziąć trochę słabszego-bardziej rozwojowego, niż trochę lepszego-w pełni ukształtowanego. Może ktoś znajdzie Dawyskibowej kontrakt w Polsce. ;)

Nasi przyjmujący w Pluslidze grają za kontrakty dużo poniżej swojej wartości w skali siatkarskiego rynku, to zastąpienie ich będzie niemałym wyzwaniem, i moim zdaniem to początek tego typu ruchów. Trochę je opóźnił Heynen trzymaniem się Kubiaka, to możemy być wdzięczni. ;)
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: choe »

Tylko nagły zwrot akcji może sprawić, że Joshua Tuaniga nie zagra w Indykpolu AZS Olsztyn.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: filipek88 »

choe pisze: 11 lut 2022, o 18:04 Tylko nagły zwrot akcji może sprawić, że Joshua Tuaniga nie zagra w Indykpolu AZS Olsztyn.
Czy zatem jest szansa na pozostanie TJ'a w Olsztynie? Słyszalem, ze od obecnosci innego Jankesa wiele zalezalo jesli chodzi o decyzje Defalco.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

filipek88 pisze: 11 lut 2022, o 18:18
choe pisze: 11 lut 2022, o 18:04 Tylko nagły zwrot akcji może sprawić, że Joshua Tuaniga nie zagra w Indykpolu AZS Olsztyn.
Czy zatem jest szansa na pozostanie TJ'a w Olsztynie? Słyszalem, ze od obecnosci innego Jankesa wiele zalezalo jesli chodzi o decyzje Defalco.
TJ podpisał w Rzeszowie.
Przynajmniej na forum i tt widziałem już kilka takich wpisów.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

iron pisze: 11 lut 2022, o 17:42 Moje źródła potwierdzają podpisanie kontraktu Semeniuka w Rosji. Uważam, że to dobry ruch z perspektywy zawodnika. Inna liga gdzie będzie musiał udowadniać swoją przydatność a do tego kontrakt życia.
Dla plus ligii już trochę słabiej.

Pająk prawdopodbnje zabiera ze sobą młodego rezerwowego.
Dobry ruch? Gra w przeciętniaku ligi rosyjskiej z jakimś drewnianym wystawiaczem i zapewne mizernym libero to dobry ruch? Sportowo to bardzo kiepskie rozwiązanie. Zdecydowała kasa i tyle. Jego kariera, jego sprawa.

Gdyby to był jeden z Zenitów lub Dynamo Moskwa, to ok. A tak będzie grać dla samego grania, bez sukcesów, ale za to z dużą presją. Zostanie tam zupełnie sam w samym środku dzikiej części Rosji i jak będzie mieć problem, to.prędzej go kopną niż mu rękę podadzą.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Biełgorod może mieć gorszy okres, ale to dalej Biełgorod, jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie, a nie jakaś Jugra-Samotłor Niżniewartowsk (z całym szacunkiem dla fanów tego klubu), jak wyjmują Semeniuka (i Cretu) to znak, że chcą wrócić do czołówki w perspektywie roku, dwóch, może trzech.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Lucarelli »

Szanuję decyzję Semeniuka, ale chyba nie mogło być gorszego czasu na transfer do Rosji, no chyba że ktoś lubi ryzyko, szczególnie transfer do Biełgorodu, miasta leżącego 40 km od granicy z Ukrainą, w którym na ulicach są czołgi.
Jak dla mnie to nie jest zbyt mądry ruch już nawet pomijając kwestie sportowe, ale to jego kariera, jego wybór.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Tharaster »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lut 2022, o 19:01 Biełgorod może mieć gorszy okres, ale to dalej Biełgorod, jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie, a nie jakaś Jugra-Samotłor Niżniewartowsk (z całym szacunkiem dla fanów tego klubu), jak wyjmują Semeniuka (i Cretu) to znak, że chcą wrócić do czołówki w perspektywie roku, dwóch, może trzech.
Byle go ominęły jakiekolwiek kontuzje, bo wiadomo, że fizjo w Rosji nie stoi na najlepszym poziomie
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lut 2022, o 19:01 Biełgorod może mieć gorszy okres, ale to dalej Biełgorod, jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie, a nie jakaś Jugra-Samotłor Niżniewartowsk (z całym szacunkiem dla fanów tego klubu), jak wyjmują Semeniuka (i Cretu) to znak, że chcą wrócić do czołówki w perspektywie roku, dwóch, może trzech.
O to mi właśnie chodzi.
Tharaster pisze: 11 lut 2022, o 19:24
WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lut 2022, o 19:01 Biełgorod może mieć gorszy okres, ale to dalej Biełgorod, jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie, a nie jakaś Jugra-Samotłor Niżniewartowsk (z całym szacunkiem dla fanów tego klubu), jak wyjmują Semeniuka (i Cretu) to znak, że chcą wrócić do czołówki w perspektywie roku, dwóch, może trzech.
Byle go ominęły jakiekolwiek kontuzje, bo wiadomo, że fizjo w Rosji nie stoi na najlepszym poziomie
Chyba, że St.Petersburg bo tam nasz dobry znajomy i świetny fizjo Paweł Baryła ;)
No sympathy for fools...
ptrlnd
Posty: 340
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ptrlnd »

iron pisze: 11 lut 2022, o 17:42 Moje źródła potwierdzają podpisanie kontraktu Semeniuka w Rosji. Uważam, że to dobry ruch z perspektywy zawodnika. Inna liga gdzie będzie musiał udowadniać swoją przydatność a do tego kontrakt życia.
Dla plus ligii już trochę słabiej.

Pająk prawdopodbnje zabiera ze sobą młodego rezerwowego.
Czyli za Petricia, do przyjęcia z Tetyukhin'em. Obawiam się trochę orania Kamilem. Al Hachdadi zostaje? Zamiast Marokańczyka mogliby zaklepać jakiegoś solidnego rozgrywającego, bo tak to średnio to wygląda. Oby po roku przeniósł się do cieplejszych Włoch, albo czołówki rosyjskiej. Kontrakt życia to na pewno, raczej nikt takiej kasy we Włoszech by nie wyłożył.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

ptrlnd pisze: 11 lut 2022, o 20:58
iron pisze: 11 lut 2022, o 17:42 Moje źródła potwierdzają podpisanie kontraktu Semeniuka w Rosji. Uważam, że to dobry ruch z perspektywy zawodnika. Inna liga gdzie będzie musiał udowadniać swoją przydatność a do tego kontrakt życia.
Dla plus ligii już trochę słabiej.

Pająk prawdopodbnje zabiera ze sobą młodego rezerwowego.
Czyli za Petricia, do przyjęcia z Tetyukhin'em. Obawiam się trochę orania Kamilem. Al Hachdadi zostaje? Zamiast Marokańczyka mogliby zaklepać jakiegoś solidnego rozgrywającego, bo tak to średnio to wygląda. Oby po roku przeniósł się do cieplejszych Włoch, albo czołówki rosyjskiej. Kontrakt życia to na pewno, raczej nikt takiej kasy we Włoszech by nie wyłożył.
Przedłużył o 2 lub nawet 3 lata ostatnio
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

Do 2024 konkretnie
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: spell »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lut 2022, o 19:01 Biełgorod może mieć gorszy okres, ale to dalej Biełgorod, jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Europie, a nie jakaś Jugra-Samotłor Niżniewartowsk (z całym szacunkiem dla fanów tego klubu), jak wyjmują Semeniuka (i Cretu) to znak, że chcą wrócić do czołówki w perspektywie roku, dwóch, może trzech.
Cretu? To rumuński szkoleniowiec również opuszcza Zaksę?
Stal Nysa
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Stal Nysa »

Jeden z zawodników w żółtoniebieskich strojach przenosi się na wschód kraju..
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

Stal Nysa pisze: 13 lut 2022, o 20:04 Jeden z zawodników w żółtoniebieskich strojach przenosi się na wschód kraju..
Komenda do Lublina czy coś nowego?
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

M'Baye do Lublina. I jak się okazuje Nysa będzie walczyła jeszcze o Szerszenia.
No sympathy for fools...
Stal Nysa
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Stal Nysa »

miro1905 pisze: 13 lut 2022, o 20:14
Stal Nysa pisze: 13 lut 2022, o 20:04 Jeden z zawodników w żółtoniebieskich strojach przenosi się na wschód kraju..
Komenda do Lublina czy coś nowego?
Może pod trenerem Daszkiewiczem wróci do dobrej formy..
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Zksiak »

iron pisze: 13 lut 2022, o 20:20 M'Baye do Lublina. I jak się okazuje Nysa będzie walczyła jeszcze o Szerszenia.
Mbaye nie do lublina a do lubina a skad takie wiesci ze Nysa powalczy o Szerszenia?masz jeszcze jakies wiesci np dotyczace rozgrywajacego lub przyjmujacego bo Cavenna jednak do Stali nie trafi co wydawalo sie juz klepniete nie tak dawno
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Bez wiekszego sensu ten transfer. Sympatyczny wychowanek Trefla nie wzmocni nieslychanie srodka, nie wspominajac slabiutkiego serwisu.
Jak brac bylych zawodnikow Trefla, to juz Lewandowski bylby lepszy.
Albo siegnac polke wyzej, jesli kasa jest.
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Halabank »

Może ma być brany pod uwagę jako zamiennik ? W roli rezerwowego to byłby dobry transfer, jeżeli chodzi o pierwszą szóstkę to już średnia opcja.
przemik
Posty: 1582
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

Diomedea pisze: 14 lut 2022, o 10:50 Bez wiekszego sensu ten transfer. Sympatyczny wychowanek Trefla nie wzmocni nieslychanie srodka, nie wspominajac slabiutkiego serwisu.
Jak brac bylych zawodnikow Trefla, to juz Lewandowski bylby lepszy.
Albo siegnac polke wyzej, jesli kasa jest.
Ja rozumiem, że mowa o Mordylu ?
___
Noworoczny Kibic Siatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”