Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:56
Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:38
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:28

Ja tak mocno nie śledziłem Serie A od jakiegoś czasu, to znaczy tych zespołów z poza topu. Czy Dirlic w zeszłym sezonie grał tak regularnie jak teraz? Bo widziałem, że grywał młody Irańczyk Sadaat.

A tak poza tym, to możesz w lotka grać śmiało.
Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
Sokołow to dalej top? Z tego co wiem, Jastrzębie ma na oku Patryego i jeszcze jednego zawodnika na mniej więcej podobnym poziomie, ale o innej charakterystyce (bardziej fizyczny), ale jak pytasz o fajerwerki (Lagumdzija,Sokolov,Michajłow,Sapozkow,Kurek,Alan) to o takich nic nie słyszałem
Ok właśnie o te fajerwerki mi chodzi. Dzięki! Czy ogólnie z ligi były/są zapytania o takie gwiazdy na kolejny sezon?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7868
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

A z kolei z tym Dirliciem, pomimo faktu, że jestem prawdopodobnie jedyną osobą w Polsce, która instalowała włoski VPN żeby móc oglądać go na Giochi del Mediterraneo na stronie Włoskiego Komitetu Olimpijskiego, to akurat bym nie przesadzał, tzn. też bym brał Patry'ego (już tak pisząc na poważnie), aczkolwiek do ''stylu Jastrzębskiego'' (czymkolwiek on nie jest) by pasował ładnie, bo ten Francuz jak nie dostanie średnio-szybkiej i dokładnej piłki, to są ciężary.
Szary Wilk
Posty: 7970
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:58
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:56
Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:38

Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
Sokołow to dalej top? Z tego co wiem, Jastrzębie ma na oku Patryego i jeszcze jednego zawodnika na mniej więcej podobnym poziomie, ale o innej charakterystyce (bardziej fizyczny), ale jak pytasz o fajerwerki (Lagumdzija,Sokolov,Michajłow,Sapozkow,Kurek,Alan) to o takich nic nie słyszałem
Ok właśnie o te fajerwerki mi chodzi. Dzięki! Czy ogólnie z ligi były/są zapytania o takie gwiazdy na kolejny sezon?
Tego nie wiem. Wątpię. Pytanie w ogóle kto wobec bliskiej emerytury roczników 87 88 jest uznawany za top. Bo jak Bednorz, to pewnie nie jedno zapytanie z Polski na następny sezon będzie mieć.

Taki Ngapeth czy Lucarelli to pewnie nigdy u nas nie zagrają. Ngapeth nawet za dużą kasę, bo w Rosji już zarobił swoje i gra gdzie lubi. U nas by w życiu tyle nie dostał, ile może mu w każdej chwili klub z Rosji zaproponowac. Lucarelli tylko za odpowiednio wyższy kontrakt niż w Serie A. A Piacenza kasę ma.

Ja to bardziej ciekaw jestem, czy ubnas będą z biegiem czasu pojawiać się młode gwiazdy z roczników 00 w górę. 30 35 Latków mi nie brakuje.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: leeon »

przemik pisze: 5 sty 2023, o 13:59
leeon pisze: 5 sty 2023, o 13:37
przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Ten Balcerzak?
Hmmm nie wiem jak mam na to odpowiedzieć.
Ten - no chyba, że jest jakiś tamten.
Jest ten
https://youtu.be/_2T-GcChPjM
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 415
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: JootPe2 »

:]
kamil1999
Posty: 5535
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:53
Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:38
Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
A mi się wydaje, że lepiej brać Dirlicia, który jest w fazie wzrostowej swojej kariery. Tym bardziej, że macie fajną polisę ubezpieczeniową w postaci Hadravy.
Też jestem tego zdania. Pytanie czy po niego nie sięgnie ktoś większy, ale jeśli nie to lepiej brać. Lepiej iść drogą Zaksy niż Skry jeśli chodzi o transfery.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Najbliższa zastąpienia piątku... jest sobota :) Słyszałem o kontaktach z Olsztyna, ale do takich ocen, na ten moment, długa kręta i daleka droga.
kurakao23
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2023, o 06:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kurakao23 »

https://przegladsportowy.onet.pl/siatko ... za/xxctzch


Zmienili troszkę treść artykułu apropo Bieńka, wiec albo sam o to poprosił albo gdzieś u pewnego źródła się dowiedzieli.
W Bełchatowie byłoby nie fajnie jakby Bieniek im uciekł…
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

Citizen pisze: 5 sty 2023, o 07:19
niepoinformowany pisze: 4 sty 2023, o 23:12 Tak tak, wszyscy marzą o dożywotniej karierze w najlepszym klubie wszechświata i galaktyki, zwanym teraźniejszym dobrem narodowym. Może trochę lodu na głowę by się przydało?

Na pewno przydałoby się z tym że wyłącznie Tobie, bo ewidentnie masz jakich problem z ZAKSĄ i wyładowujesz tutaj swoje frustracje z tym związane.
Ja w co swoim drugim poście nie płaczę co do dalekich podróży, napiętego kalendarza czy utraty zawodników jeśli chodzi o klub który wspieram. Także uwaga z czapy, bo ja o twoim ukochanym klubie sam z siebie nie wspominam, tylko reaguję na niektóre posty w których absurd wybił poza skalę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciorny17
Posty: 8543
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Pujol opuszcza Bielsko i idzie do Dinama Bukareszt.
Ponoć nie jest to ostatni exodus z BBTSu
Kłamca.
bono
Posty: 3512
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

Huber odchodzi - na 90% w JW lub Italia.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

bono pisze: 7 sty 2023, o 12:10 Huber odchodzi - na 90% w JW lub Italia.
Też tak slyszalam z dobrego źródła. Podobno jego odejście jest już przesądzone.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

bono pisze: 7 sty 2023, o 12:10 Huber odchodzi - na 90% w JW lub Italia.
A skąd akurat te 90%? To żaden atak w Twoim kierunku tylko mnie to zaciekawiło. Agent Hubera owszem, powysyłał gdzie się da oferty ale i ZAKSA też dostała propozycję przedłużenia.
przemik
Posty: 1565
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Dylemat miedzy Jastrzębiem Zdrój, a słoneczną Italią - faktycznie ma chłop nad czym rozmyślać.
___
Noworoczny Kibic Siatki
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lobmar »

Raczej Italia mu się marzy.
Arw165
Posty: 1417
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

przemik pisze: 7 sty 2023, o 12:28 Dylemat miedzy Jastrzębiem Zdrój, a słoneczną Italią - faktycznie ma chłop nad czym rozmyślać.
Mendeza przekonali.
buzinga
Posty: 1253
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Jacek pisze: 7 sty 2023, o 12:27
bono pisze: 7 sty 2023, o 12:10 Huber odchodzi - na 90% w JW lub Italia.
A skąd akurat te 90%? To żaden atak w Twoim kierunku tylko mnie to zaciekawiło. Agent Hubera owszem, powysyłał gdzie się da oferty ale i ZAKSA też dostała propozycję przedłużenia.
Doprawdy interesujące. Instynkt podpowiadał, że Huber zostanie skoro Zaksa puszcza rzekomo Porębę do Skry. Co oni w tym Kędzierzynie kombinują. Zapowiadał się mocny środek, a jak za chwilę jeszcze gruchnie info, że Paszycki pójdzie do Zawiercia to dopiero będzie hit jak zostaną ze Smithem ;) Oczywiście żartuje żeby nie było, ale wygląda to zastanawiająco.
bono
Posty: 3512
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

Nowy menago = nowe podejście Norberta🤑🤑🤑🤑
Oferta z Zaksy interesująca ale Norbi chce jak najwięcej szmalu - JW jest w stanie przeplacić byle go sciągnąć - ZAKSA ma inną politykę.Nie za wszelką cenę - już było to wałkowane.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
bono
Posty: 3512
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

przemik pisze: 7 sty 2023, o 12:28 Dylemat miedzy Jastrzębiem Zdrój, a słoneczną Italią - faktycznie ma chłop nad czym rozmyślać.
Kasa misiu kasa😝
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

bono pisze: 7 sty 2023, o 13:07 Nowy menago = nowe podejście Norberta🤑🤑🤑🤑
To nie podejście Hubera się zmieniło, tylko jego pozycja negocjacyjna. Inaczej się negocjuje ławki w Bełchatowie, a inaczej będąc top 5 w Europie.
Szary Wilk
Posty: 7970
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

qtp pisze: 7 sty 2023, o 13:27
bono pisze: 7 sty 2023, o 13:07 Nowy menago = nowe podejście Norberta🤑🤑🤑🤑
To nie podejście Hubera się zmieniło, tylko jego pozycja negocjacyjna. Inaczej się negocjuje ławki w Bełchatowie, a inaczej będąc top 5 w Europie.
I inaczej po wielomiesięcznej pauzie, spowodowanej ciężka kontuzją. Do Włoch raczej nie pójdzie. Tam niechętnie kontraktują rekonwalescentów. Pamiętacie Kurka, który był klepnięty jako atakujący Lube i finalnie zagrał w Monzie?

No chyba, że chce grać gdzieś w Monzie lub Mediolanie, ale tam mu tyle nie zapłacą co w JW.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2023, o 13:34 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3512
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

Był w top 5 - po takiej przerwie musi to udowodnić.
Póki co jest bez grania - niech udowodni to choćby lepszą grą od Paszyckiego-a nie będzie to łatwe.
Może się okazać że do końca sezonu nie będzie w podstawowej 6 i co dalej jest Top 5 w Europie? ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
buzinga
Posty: 1253
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

qtp pisze: 7 sty 2023, o 13:27
bono pisze: 7 sty 2023, o 13:07 Nowy menago = nowe podejście Norberta🤑🤑🤑🤑
To nie podejście Hubera się zmieniło, tylko jego pozycja negocjacyjna. Inaczej się negocjuje ławki w Bełchatowie, a inaczej będąc top 5 w Europie.
Pozycja wiele się nie zmieniła. Chłopak jest po poważnej kontuzji. Nikt we Włoszech nie rzuci mu teraz dużej kasy. Rzuci mu ten co jest pod ścianą i ma pieniądze. Ogólnie jakoś specjalnie mnie to nie rusza, bo uważam, że lepiej przebudować sensownie ławkę rezerwowych. Dziwi mnie tylko, że skoro idzie do JW to czemu Poręba wybiera Bełchatów. Miał kontrakt w Kędzierzynie podpisany. Idealny do ogrywania w parze z Paszyckim.
bono
Posty: 3512
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

Zakse też to nie rusza ;)A Poręby mi bardziej szkoda bo perspektywiczny i w dobrej cenie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
buzinga
Posty: 1253
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

bono pisze: 7 sty 2023, o 13:40 Zakse też to nie rusza ;)A Poręby mi bardziej szkoda bo perspektywiczny i w dobrej cenie.
Właśnie o to chodzi, że za taką różnice w kontrakcie pomiędzy Porębą a tym co miałby zarabiać Huber można by było wzmocnić ławkę. A moim zdaniem to potrzebniejsze przy tak napiętym kalendarzu. Z resztą ja już o tym pisałem, że Kędzierzyn nie powinien licytować się o Hubera za wszelką cenę. Rożnicę pomiędzy zawodnikami nie są aż tak duże. Działa na nas wszystkich bardziej magia nazwisk. A jest sporo solidnych graczy tak jakim np okazał się Paszycki, którzy mogą się dobrze wpasować w zespół. Poręby nie mogę odżałować, bo uważam, że mocno popracowałby w Zaksie nad poprawą bloku i były kolejny fajny zawodnik z pożytkiem dla kadry. A tak to zapowiada się środkowy zagraniczny. Dobrze by było jakby udało się wyciągnąć Gierżota to dla mnie jako sympatyka Zaksy ważniejsze.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1585
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Orientuje się ktoś czy Warta była zainteresowana Huberem? Abstrahując od tego, że szanse na jego ewentualne zakontraktowanie oceniałbym bardzo nisko, to ciekawi mnie, czy w klubie był w ogóle taki temat.

No i może ktoś słyszał jakieś nazwiska w kontekście naszego ataku lub rozegrania? Pojawiały się jakieś nazwiska łączone mniej lub bardziej poważne z naszym klubem? Bardzo mnie ta kwestia martwi, czy zrobimy jakiś krok naprzód, ale póki co nic do mnie nie dotarło. Może być na priw, jeśli komuś zależy na anonimowości, ja też pary z gęby nie puszczę tylko zachowam dla siebie. :P
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1802
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

Ciekawe czy w takim razie Gorol powie Wiśni papa.
PioterZJastrzebia
Posty: 1230
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

hardy pisze: 7 sty 2023, o 17:48 Ciekawe czy w takim razie Gorol powie Wiśni papa.
No oby. Zakładając wzmocnienie środka w Jastrzębiu, to po co Wiśniewski ma się kisić w kwadracie. Kluby ze środka tabeli chętnie by go chyba przygarnęły. Kontrakt i tak wygasa.
Szary Wilk
Posty: 7970
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

hardy pisze: 7 sty 2023, o 17:48 Ciekawe czy w takim razie Gorol powie Wiśni papa.
Mówiło się, że Wiśnia odejdzie, jeszcze przed kontuzją. I zupełnie tego nie rozumiałem, bo z kolei zostanie 39 letni Gładyr. No, ale jak teraz Wiśniewski taka ciężka kontuzją, to będzie mu ciężko znaleźć satysfakcjonujący dla siebie zespół.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

Szary Wilk pisze: 7 sty 2023, o 18:35
hardy pisze: 7 sty 2023, o 17:48 Ciekawe czy w takim razie Gorol powie Wiśni papa.
Mówiło się, że Wiśnia odejdzie, jeszcze przed kontuzją. I zupełnie tego nie rozumiałem, bo z kolei zostanie 39 letni Gładyr. No, ale jak teraz Wiśniewski taka ciężka kontuzją, to będzie mu ciężko znaleźć satysfakcjonujący dla siebie zespół.
Zdrowy Gladyr to cały czas mega zawodnik. I jak wiadomo wnosi dużo, nie tylko pod względem elementów stricte sportowych.
Wiśnię chętnie bym w Lublinie zobaczył. Byłby przy okazji powrót w rodzinne strony ;) . A raczej debiut w rodzinnych stronach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”