Plotki transferowe 23/24

buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

niepoinformowany pisze: 17 sty 2023, o 19:27
qtp pisze: 17 sty 2023, o 16:07 https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... co-resovie

Chyba jeszcze nie było tej informacji. O ile rozstanie się z Rossardem spodziewane, to przymiarki do Henno przy Staszewskim i Cebulaku dość niepokojące.
Brzmi to niepokojąco, w perspektywie LM w przyszłym sezonie trzeci przyjmujący nie powinien być słabszy od Rossarda. Inne źródła mówią o pozostaniu Piotrowskiego a nie transferze Henno, co również byłoby niekoniecznie trafną decyzją. DeFalco, Cebluj, Staszewski, Henno w sumie źle nie wygląda, zależy jak adaptacja i weryfikacja Francuza przebiegnie.
Żartujecie, prawda? Potencjalne posiadanie na ławce Staszewskiego i Henno to mega ruchy. Nie wiem co musi zrobić Adrian, żeby co niektórzy kibice zauważyli jak wartościowy to zmiennik. Rossard poza nazwiskiem w niczym w tym sezonie zawodnika z Kędzierzyna nie przebija. A sprowadzenie nadziei francuskiej siatkówki jest mało realne przez wzgląd na samego zawodnika. Przecież on będzie bardziej szukał szansy na rozwój przez regularną grę niż bycie 4 przyjmującym w hierarchii jakiegokolwiek zespołu. Niemniej gdyby udało się tak skonfigurować przyjęcie to czapki z głów.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

Niby z czego mamy żartować?

Ja jestem dalej po raz kolejny rozczarowany że Cebulj znów będzie pewniakiem do szóstki i to paradoksalnie, bo jeśli idzie o całokształt siatkarza to pewnie oceniam go znacznie wyżej niż średnia forumowa. Ale jeśli chodzi o dobro klubu to przydałoby się trzech bardzo mocnych przyjmujących.

A Henno? Talent talentem, nie każdy wybitny junior to dobry senior, tak samo jak nie każdy dobry senior wyróżniał się w juniorach. Oby nie był drugim Karjaginem, połowa sukcesu już będzie ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Twitery plotkują, że Bartosz Gomułka zostanie graczem Projektu i będzie zmiennikiem Bołądzia lub Muzaja w nastepnym sezonie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

Moje domysły, na podstawie połączonych kropek, wskazują że Huber może trafić do Trentino.
buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

niepoinformowany pisze: 17 sty 2023, o 21:26 Niby z czego mamy żartować?

Ja jestem dalej po raz kolejny rozczarowany że Cebulj znów będzie pewniakiem do szóstki i to paradoksalnie, bo jeśli idzie o całokształt siatkarza to pewnie oceniam go znacznie wyżej niż średnia forumowa. Ale jeśli chodzi o dobro klubu to przydałoby się trzech bardzo mocnych przyjmujących.

A Henno? Talent talentem, nie każdy wybitny junior to dobry senior, tak samo jak nie każdy dobry senior wyróżniał się w juniorach. Oby nie był drugim Karjaginem, połowa sukcesu już będzie ;)
Sugeruje spojrzeć dalej niż na czubek własnego nosa. Bardziej tyczy się to Twojego kolegi, choć Ciebie w pewnym stopniu też. Widziałeś jakie problemy miała Zaksa ze znalezieniem zastępstwa za Semeniuka albo jaką parą przyjmujących gra Skra? Oba zespoły należą do czołówki finansowej w naszej lidze. Fakt są biedniejsze od Was, ale nie przesadzałby z tym jakoś szczególnie. Rynek przyjmujących jest ubogi, dlatego zostajecie z Cebuljem. Trudno znaleźć kogoś wolnego i lepszego od niego. Słoweniec jest dobrym zawodnikiem, można z nim coś ugrać. Jasne, że potrzebny jest wtedy mocny zmiennik. Z tego powodu podpisaliście Staszewskiego. Adrian może śmiało wchodzić i poprawiać przyjęcia, a i w ataku nie odstaje. Bardziej chodzi o umiejętność wykorzystywania ławki rezerwowych przez trenera. Rok temu Cretu nie za bardzo potrafił zrobić użytek ze swojego doświadczonego przyjmującego. Teraz jednak widać, że Staszewski może wnieść sporo dobrego w trudnych momentach. No, a jak masz doświadczoną 3 to kogo chcesz na 4? Popatrz najpierw jakie 4 mają pozostałe czołowe kluby w naszej lidze i przy jakich 3. Jakby Henno był ograny poprzez ligę francuską to nie mielibyście szansy ściągnąć go za Piotrowskiego. Trzeba by było dać mu większą rolę na starcie. Ryzyko w takich ruchach jest spore, ale gra warta świeczki, bo jak coś z niego wyrośnie to okaże się, że będziecie mieli zawodnika do pierwszej szóstki. A jak nic nie wyjdzie, to przecież nr 4 w hierarchii. Sezonu chłopak wam nie położy ;)
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PabloFX »

buzinga pisze: 18 sty 2023, o 11:15
niepoinformowany pisze: 17 sty 2023, o 21:26 Niby z czego mamy żartować?

Ja jestem dalej po raz kolejny rozczarowany że Cebulj znów będzie pewniakiem do szóstki i to paradoksalnie, bo jeśli idzie o całokształt siatkarza to pewnie oceniam go znacznie wyżej niż średnia forumowa. Ale jeśli chodzi o dobro klubu to przydałoby się trzech bardzo mocnych przyjmujących.

A Henno? Talent talentem, nie każdy wybitny junior to dobry senior, tak samo jak nie każdy dobry senior wyróżniał się w juniorach. Oby nie był drugim Karjaginem, połowa sukcesu już będzie ;)
Sugeruje spojrzeć dalej niż na czubek własnego nosa. Bardziej tyczy się to Twojego kolegi, choć Ciebie w pewnym stopniu też. Widziałeś jakie problemy miała Zaksa ze znalezieniem zastępstwa za Semeniuka albo jaką parą przyjmujących gra Skra? Oba zespoły należą do czołówki finansowej w naszej lidze. Fakt są biedniejsze od Was, ale nie przesadzałby z tym jakoś szczególnie. Rynek przyjmujących jest ubogi, dlatego zostajecie z Cebuljem. Trudno znaleźć kogoś wolnego i lepszego od niego. Słoweniec jest dobrym zawodnikiem, można z nim coś ugrać. Jasne, że potrzebny jest wtedy mocny zmiennik. Z tego powodu podpisaliście Staszewskiego. Adrian może śmiało wchodzić i poprawiać przyjęcia, a i w ataku nie odstaje. Bardziej chodzi o umiejętność wykorzystywania ławki rezerwowych przez trenera. Rok temu Cretu nie za bardzo potrafił zrobić użytek ze swojego doświadczonego przyjmującego. Teraz jednak widać, że Staszewski może wnieść sporo dobrego w trudnych momentach. No, a jak masz doświadczoną 3 to kogo chcesz na 4? Popatrz najpierw jakie 4 mają pozostałe czołowe kluby w naszej lidze i przy jakich 3. Jakby Henno był ograny poprzez ligę francuską to nie mielibyście szansy ściągnąć go za Piotrowskiego. Trzeba by było dać mu większą rolę na starcie. Ryzyko w takich ruchach jest spore, ale gra warta świeczki, bo jak coś z niego wyrośnie to okaże się, że będziecie mieli zawodnika do pierwszej szóstki. A jak nic nie wyjdzie, to przecież nr 4 w hierarchii. Sezonu chłopak wam nie położy ;)
Tak nie potrafił, ze zdobył 3 trofea ;) Jeden trener rotuje, drugi trzyma się jednej szóstki ale to nie oznacza, że nie potrafi zrobić użytku z zawodnika, kiedy kończy sezon z potrójna koroną
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

Filozofów i znawców, szczególnie ostatnio, na tym forum nie brakuje. Jednak pozostanę przy zdaniu, że owszem, czwórka przyjmujących z Henno wygląda znośnie, lecz chcąc zrobić kolejny krok do przodu liczyłem na większą konkurencję dla Słoweńca a nie mniejszą. Chociaż wiele i tak zależy od trenera i jego koncepcji czy czynników losowych jak kontuzje. Czwórka całkiem wyrównana i mocna, to fakt, delikatne rozczarowanko jednak u mnie będzie niezależnie kogo ścięgnie Skra albo jakie problemy będzie miała ZAKSA.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

niepoinformowany pisze: 18 sty 2023, o 11:46 Filozofów i znawców, szczególnie ostatnio, na tym forum nie brakuje. Jednak pozostanę przy zdaniu, że owszem, czwórka przyjmujących z Henno wygląda znośnie, lecz chcąc zrobić kolejny krok do przodu liczyłem na większą konkurencję dla Słoweńca a nie mniejszą. Chociaż wiele i tak zależy od trenera i jego koncepcji czy czynników losowych jak kontuzje. Czwórka całkiem wyrównana i mocna, to fakt, delikatne rozczarowanko jednak u mnie będzie niezależnie kogo ścięgnie Skra albo jakie problemy będzie miała ZAKSA.
A jaka to filozofia? Zwykła obserwacja rynku. Na przyjęciu jest bieda i tyle.
buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

PabloFX pisze: 18 sty 2023, o 11:37

Tak nie potrafił, ze zdobył 3 trofea ;) Jeden trener rotuje, drugi trzyma się jednej szóstki ale to nie oznacza, że nie potrafi zrobić użytku z zawodnika, kiedy kończy sezon z potrójna koroną
Ja akurat broniłem Cretu tu na forum wielokrotnie. Jasne, że nie ma jednej słusznej metody na prowadzenie zespołu. Fakt jednak jest taki, że mało grał u niego Staszewski. Ostatecznie wyszło, że nie musiał, bo skończyło się potrójną koroną. Teraz musi i daje sobie radę. W Rzeszowie jak będzie musiał to też powinien sobie poradzić. Dlatego mogę przeprosić za trochę niefortunny wydźwięk poprzedniej wypowiedzi, bo nie miałem zamiaru robić zarzutu sympatycznemu trenowi Słoweńców.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Resofan »

buzinga pisze: 18 sty 2023, o 11:15 Jakby Henno był ograny poprzez ligę francuską to nie mielibyście szansy ściągnąć go za Piotrowskiego. Trzeba by było dać mu większą rolę na starcie. Ryzyko w takich ruchach jest spore, ale gra warta świeczki, bo jak coś z niego wyrośnie to okaże się, że będziecie mieli zawodnika do pierwszej szóstki. A jak nic nie wyjdzie, to przecież nr 4 w hierarchii. Sezonu chłopak wam nie położy ;)
Z tym zawodnikiem do szóstki jak coś z niego wyrośnie, to się trochę zgalopowałeś. Chłopak z klubem zbyt mocno związany nie będzie i jak konkretnie "błyśnie", to tyle go w Rzeszowie będziemy widzieć. Cieszyć się będą kibice w jakiejś Perugii czy innym Mediolanie. Siatkówka to nie piłka nożna, gdzie wychowasz sobie zawodnika, dajesz mu kontrakt na pięć lat i albo masz na dobrych kilka lat gwiazdę, albo ciężkie miliony euro na koncie z transferu do innego klubu. W siatkówce nawet zawodnicy mocno związani z klubem, bo wychowankowie (vide np Semeniuk), w razie "konkretnej" oferty odchodzą, a klub z tego nie ma nic albo ma jakieś marne grosze. I nie traktuj mojego wpisu jako jakiś zarzut do nich, bo ja ich całkowicie rozumiem. W siatkówce wychowywanie sobie zawodników ma sens (że tak napiszę) średni.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dezerter »

Twitter mówi, że Łukasz Owczarz dołącza do Nysy.
???
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

buzinga pisze: 17 sty 2023, o 19:44 Żartujecie, prawda? Potencjalne posiadanie na ławce Staszewskiego i Henno to mega ruchy.
Nie żartuję. Staszewskiego bardzo cenie, i uważam że jako rezerwowy to ligowy top. Ale dla Słoweńca pasowało by mieć jakąś sensowną alternatywę nawet z opcją grania w 6. Takiego Rossarda tylko zdrowego...

Oczywiście to co by się chciało/co by pasowało trzeba jeszcze pogodzić z tym na co można sobie pozwolić. Biorąc pod uwagę że finansowo Boyer>Muzaj, Defalco>>Defalco może wyjść że na ławce trzeba mieć Staszewskiego z Piotrowskim.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7991
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Resofan pisze: 18 sty 2023, o 12:52 W siatkówce wychowywanie sobie zawodników ma sens (że tak napiszę) średni.
Niby się zgadzam, ale też lepiej mieć Hilira Henno niż jakiś podobno-poziomowy zapychacz, jak Rossard, który nie jest Hilirem Henno (no, może Rossard to zły przykład, niech będzie jakiś nudziarz). Aczkolwiek ten problem z Henno to jest, poza graniem w US i studiami, taki, że on pierwszy sezon miał w USA nie-rewelacyjny, za to sezon reprezentacyjny i owszem, obiecujący, więc fajnie by było poczekać do marca co tam pogra w USA, ale Resovia chyba inaczej buduje składy.

A z tym konkurentem dla Cebulja, to trochę jak rozważania niektórych szanownych użytkowników jak to Zaksa sama sobie jest winna, że ma na ławce Klutha, a Jastrzębski - Hadravę, a leciał w pewnym momencie podobny content. :D Jak ktoś się wgryzie np. w statystyki obron Cebulja, popatrzy na blok, miejsce w rankingu przyjmujących, to rzeczywiście średnio, ale tu problem jest oczywiście inny, tzn. sam Cebulj, a nie konkurent dla niego.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Resofan »

WysokiPortorykanczyk pisze: 18 sty 2023, o 13:22
Resofan pisze: 18 sty 2023, o 12:52 W siatkówce wychowywanie sobie zawodników ma sens (że tak napiszę) średni.
Niby się zgadzam, ale też lepiej mieć Hilira Henno niż jakiś podobno-poziomowy zapychacz,
Ależ w pełni się zgadzam tym bardziej, że w stosunku do Piotrowskiego będzie to na pewno spore wzmocnienie. No prawie na pewno, o ile oczywiście dojdzie do transferu. Ja polemizuję tylko z twierdzeniem, że możemy sobie wychować zawodnika na przyszłość. W siatkówce się nie wychowuje na przyszłość.
Jeśli chodzi o Cebulę, to ja tutaj obiektywny nie będę, bo po prostu lubię tego zawodnika. Lubię dlatego, że jemu zawsze się chce. Może zagrać padlinę taką, że aż oczy krwawią, ale nie można nigdy o nim powiedzieć, że przechodzi obok meczu. Może dlatego tak to wygląda, że to typowy "Bałkaniec" który reaguje bardzo emocjonalnie, ale ja lubię takich zawodników. Tak więc ja z przedłużenia kontraktu Cebuli jestem zadowolony z tym, że zgadzam z kolegami powyżej, ze wymaga on mocnego zmiennika. Chyba jednak mocniejszego niż Staszewski (przy całym dla niego szacunku) jeśli chce się zaistnieć poza polską ligą, a myślę, że takie ambicje Resovia w przyszłym sezonie mieć może.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Najpierw trzeba coś wygrać żeby realizować ambicje poza ligą.
Za bycie liderem przez klika kolejek raczej miejsc w pucharach nie przyznają, chyba że coś mnie ominęło.

Myśle że większość z nas przywykła że Reska bierze wszystko co przez jakiś czas w innym klubie pogra dobrze i akurat nie ucieka na drzewo. :] A po co ma taki (za słaby na Resovie) Staszewski grać od czasu do czasu przeciw „nam” jak może sobie u nas postać w kwadracie.
Dobrze że krzesełek z innych hal nie wykupują żeby mieć więcej miejsc siedzących na papierze :]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Resofan pisze: 18 sty 2023, o 14:25
Ależ w pełni się zgadzam tym bardziej, że w stosunku do Piotrowskiego będzie to na pewno spore wzmocnienie. No prawie na pewno, o ile oczywiście dojdzie do transferu. Ja polemizuję tylko z twierdzeniem, że możemy sobie wychować zawodnika na przyszłość. W siatkówce się nie wychowuje na przyszłość.
Oczywiście, że jesteście w stanie wychować sobie zawodnika na przyszłość. Tak mniej więcej na 3-4 lata gry w podstawowym składzie. Coś jak zrobiła Zaksa z Semeniukiem. Zanim tego hipotetycznego Francuza wyciągnęłaby wam przykładowa Perugia to chłopak musiałby się całkiem mocno pokazać i coś z wami wygrać. A z tym włoskim kierunkiem to już tak nie przesadzajmy. Teraz jest zmiana pokoleniowa i masa młodych graczy idzie do Włoch. Niedługo trochę się to uspokoi, bo kluby mają ograniczoną liczbę miejsc i jeszcze jak zaczną im wchodzić rodzime talenty to się okaże, że kilku obecnie młodych np taki Pope czy Martilla mogą być za te 3-4 do wyjęcia przez polskie czołowe kluby, bo dla wszystkich miejsca tam nie starczy. Prędzej takiego Henno podbierze wam np JW jak się okaże, że przespaliście moment w rozwoju chłopaka, kiedy będzie trzeba dać mu miejsce w pierwszej 6. No, ale to już klub może sam sobie pluć w brodę. A że są talenty na które stawiasz i nic z nich nie wyjdzie. Ryzyko zawodowe. Możecie czekać na kolejny złoty strzał jak z DeFalco. Tyle, że tu chyba już kilka klubów będzie liczyć na takie złote strzały. Macie tą przewagę, że jesteście najbogatsi w Polsce, ale jak dokładnie wygląda u Was struktura wynagrodzeń i czy jesteście w stanie przelicytować każdego w kwestii dowolnego zawodnika to ja tego nie wiem. Niemniej lepiej mieć Francuza w składzie i puścić go za rok lub dwa jak znajdziecie kogoś ciekawszego, bardziej gotowego niż siedzieć z Piotrowskim.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

michal1983 pisze: 18 sty 2023, o 15:27 Najpierw trzeba coś wygrać żeby realizować ambicje poza ligą.
No i dla tego kolega napisał MOŻE MIEĆ, proponuje więcej luzu i mniej napinki choć nie wiem czy dla was jest to możliwe.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

Łukasz Kaczmarek zgłosił podobno chęć rozwiązania kontraktu z Zaksą, niestety dla zawodnika klubowi się ten pomysł nie podoba.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

Artem pisze: 18 sty 2023, o 21:19 Łukasz Kaczmarek zgłosił podobno chęć rozwiązania kontraktu z Zaksą, niestety dla zawodnika klubowi się ten pomysł nie podoba.
Rozumiem, że mowa o rozwiązaniu umowy po sezonie, a nie w trakcie?
A taki był wdzięczny jak go ZAKSA potraktowała gdy zachorował. Ktoś pisał, że w klubie są jakieś kwasy i brak atmosfery. Nie byłbym zaskoczony gdyby te kwasy wprowadzał właśnie ŁK. Że ma charakterek to żadna nowość.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

Tak, chodzi o przyszły sezon.
Arw165
Posty: 1450
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Na pewno w kontrakcie są warunki na jakich miałoby to przebiec. Pytanie, jaka kwota np. wykupu i czy jest jakiś termin, w którym miałoby to być przyklepane. Jeżeli Łukasz spodziewa się, że klub z dobroci serca go puści za darmo, żeby zostać bez atakującego, to dziwne, żeby miał im się ten pomysł podobać.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

Trzeba sobie zadać pytanie czy on w ogóle ma wpisany wykup w kontrakcie.
Arw165
Posty: 1450
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Śliwka miał/ma, Semeniuk miał, dlaczego Kaczmarek miałby nie zadbać o taki zapis w swoim? Nie wiem, jakoś naturalnie zakładam, że gracze tego kalibru by sobie nie pozwolili na zawieranie umów bez tego. Oczywiście strony wiedzą najlepiej, ale mnie by zdziwił brak.

Jakby Kaczmarek był jakimś Amerykaninem czy innym Turkiem, to znając nasze szczęście (mówię o całej Pluslidze), mógłby sobie po prostu uciec. Michalak ostatnio opowiadał, że nasza federacja to porządna instytucja, więc on sobie nie mógłby pozwolić na taki nr np. ze Śliwką. Ale niektóre inne federacje nie mają skrupułów.
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Najlepszym zastępstwem byłby Barłomiej Bołądź.
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Wieści niosą że Bruno Rezende i Leal od nowego sezonu zaklepani są do Zawiercia.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Matson »

zbycho123 pisze: 19 sty 2023, o 17:08 Wieści niosą że Bruno Rezende i Leal od nowego sezonu zaklepani są do Zawiercia.
XD
Czyli powrót do polskiego libero? :D
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

zbycho123 pisze: 19 sty 2023, o 17:08 Wieści niosą że Bruno Rezende i Leal od nowego sezonu zaklepani są do Zawiercia.
To kto odchodzi?? Kwolek czy Kovacevic albo to pryma aprilis 😂
szaman44
Posty: 14
Rejestracja: 9 lut 2019, o 15:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: szaman44 »

zbycho123 pisze: 19 sty 2023, o 17:08 Wieści niosą że Bruno Rezende i Leal od nowego sezonu zaklepani są do Zawiercia.
Zbycho ty jesteś mój ulubiony tutaj! A konkurencje masz bardzo mocną.

Czyli Leon, Leal, Rezende. Wspaniałe, wspaniałe.
Nic, trzeba czekać na potwierdzenie lub dementi od tutejszego guru plotek transferowych.
Arw165
Posty: 1450
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Jeżeli te plotki się potwierdzą, to myślę, że można śmiało założyć, że Zawiercie to już minimum 6 budżet ligi.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

zbycho123 pisze: 19 sty 2023, o 17:08 Wieści niosą że Bruno Rezende i Leal od nowego sezonu zaklepani są do Zawiercia.
Po co takie głupoty piszesz? Nie wiem jak naiwnym i oderwanym od rzeczywistości trzeba być, by uwierzyć w taki kit.
Arw165 pisze: 19 sty 2023, o 17:38 Jeżeli te plotki się potwierdzą, to myślę, że można śmiało założyć, że Zawiercie to już minimum 6 budżet ligi.
Tak, z pewnością się potwierdzą. Nie zapominaj o Christensonie na sypie i Grebennikovie na libero. Tylko Wartę nie będą obowiązywały limity ze względu na tak fascynujące transfery, które będą promować ligę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”