Plotki transferowe na sezon 24/25

404
Posty: 9
Rejestracja: 5 sty 2024, o 18:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 404 »

kamil1999 pisze: 8 sty 2024, o 23:06
Diomedea pisze: 8 sty 2024, o 22:38 Rozbior Gdanska :(
Troche dziwna decyzja z punktu widzenia zawodnika, chyba zeby Gdansk mial jakies duze plany na srodku (w co watpie).
Wydawaloby sie, ze po odejsciu Urbanowicza Jordan pogra w szostce. W JW raczej nie pogra zbyt duzo, w najlepszym razie bedzie trzecim.
A jak Huber odejdzie to ograny Jordan bylby wart wiecej, niz nieograny.

Dulski to ma wazny kontrakt z Zawierciem. Jest na wypozyczeniu. Wiec jesliby Nysa chciala zaplacic odstepne...
To tez od Artema?
Nie wiadomo kto tam w Jastrzębiu jeszcze będzie.
Wiadomo, że raczej Huber no i właściwie tyle. Mbaye pewnie zostanie i choć doceniam Mbaye to z nim Zaleszczyk może powalczyć o skład. Przy Huberze może się też rozwinąć. 4 środkowy to raczej nie będzie wielkie nazwisko. Ja w tego Losera średnio wierzę. Fornal, Huber, Kaczmarek i Toniutti muszą sporo kosztować. Zwłaszcza pierwsza 3.
Kluczowe jest drugie przyjęcie. Jeśli będzie to El Graui to ok. Wpasuje się do systemu. Atakować z wysokiej zbytnio nie będzie musiał. Ma fajne przyjęcie, blok + zagrywkę a w ataku niezły, więc systemowo fajny zawodnik. Jeśli to ma być Carle to dziękuję.
Zbyt nierówny. Jeśli będzie dołował to jest to dziura. Jak zdąży mu się super mecz to gra nieźle, ale o ile narzekałem ostatnio, że Szymura nierówny to on jeszcze mniej równy a gdy w ataku mu nie idzie to w innych elementach też nie dołoży, więc dziękuję i bierzmy Marokańczyka plus do niego jakiś młody talent. Może Tammearu? Raptisa? Vasinę? Elsera? Lub jak nie starczy pieniędzy to kogoś mniej od nich oczywistego.
Tematu Carle nie ma z tego co wiem i nie będzie.
Ja do Marokańczyka nie jestem przekonany. 3 sezon w Pluslidze i dopiero teraz zaczął coś prezentować ponad przeciętność i mam wątpliwości czy to zawodnik na duże granie. Drugi przyjmujący to będzie zagwostka w JW. A co do Mbaye, to raczej odejdzie i będzie szukanie kogoś lepszego na drugiego, nie bez powodu zrezygnowano z Jakubiszaka.
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Coz, myslalam o Loserze. Wtedy Joradan by nie pogral. A moze chodzilo o Argentycznczyka, ale nie Losera? Z Zerba tez moglby powalczyc ale jest znacznie mniej ograny.
No i to raczej zaksiacki ruch, badz bardziej jeszcze ryzykowny niz zaksiacki, wziecie mlodego do szostki, nawet jesli zabezpiecza to M'Baye. JW takich mlodych nie wyciagal, on nawet jednego sezonu nie zaliczyl w szostce. JW to takich sadzal na lawce. Te wejscia Jordana, nie przecze bardzo dobre, to jednak sa ulamki gry na sezon. Potencjal widac, ale czy juz na walke o medale, to nieco watpie. A jeszcze bardziej watpie, ze zobacza go decydenci w JW. Oby jesl Joradan tam przechodzi.

Tez sie zgadzam co do Carla. Dla mnie to nie jest material na bardzo duze granie. Az sie zdziwilam, ze ktos moze wolec od El Graui. Timothée taki bardziej Sedlackowaty. El Graui raczej systemowy, ale pasuje.

Gdansk nastepna pare bardzo obiecujacych srodkowych ma z 07 i 08 rocznika.
Apeluje, przestancie rozbierac Gdansk, dla dobra polskiej siatkowki. :D !!!
Oni w U16 maja chyba z 5 zawodnikow, a w U14-15 chyba 8.
Jak im sie odechce szkolic, to kto to bedzie robil?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2024, o 08:40 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
404
Posty: 9
Rejestracja: 5 sty 2024, o 18:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 404 »

Zerba przeciętniak, szkoda paszportu na takiego grajka, choć z tym nie będzie problemu w JW.
99% Zaleszczyk na trzeciego, Mbaye poszuka raczej nowego klubu, bo na drugiego JW będzie mierzyć wyżej.
A co do Carle to zawsze jak oglądałem kadrę albo pojedyncze sety Berlina w LM to wyglądał dobrze, może przez to mam jego mylny obraz.
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 8 sty 2024, o 23:06
Diomedea pisze: 8 sty 2024, o 22:38 Rozbior Gdanska :(
Troche dziwna decyzja z punktu widzenia zawodnika, chyba zeby Gdansk mial jakies duze plany na srodku (w co watpie).
Wydawaloby sie, ze po odejsciu Urbanowicza Jordan pogra w szostce. W JW raczej nie pogra zbyt duzo, w najlepszym razie bedzie trzecim.
A jak Huber odejdzie to ograny Jordan bylby wart wiecej, niz nieograny.

Dulski to ma wazny kontrakt z Zawierciem. Jest na wypozyczeniu. Wiec jesliby Nysa chciala zaplacic odstepne...
To tez od Artema?
Nie wiadomo kto tam w Jastrzębiu jeszcze będzie.
Wiadomo, że raczej Huber no i właściwie tyle. Mbaye pewnie zostanie i choć doceniam Mbaye to z nim Zaleszczyk może powalczyć o skład. Przy Huberze może się też rozwinąć. 4 środkowy to raczej nie będzie wielkie nazwisko. Ja w tego Losera średnio wierzę. Fornal, Huber, Kaczmarek i Toniutti muszą sporo kosztować. Zwłaszcza pierwsza 3.
Kluczowe jest drugie przyjęcie. Jeśli będzie to El Graui to ok. Wpasuje się do systemu. Atakować z wysokiej zbytnio nie będzie musiał. Ma fajne przyjęcie, blok + zagrywkę a w ataku niezły, więc systemowo fajny zawodnik. Jeśli to ma być Carle to dziękuję.
Zbyt nierówny. Jeśli będzie dołował to jest to dziura. Jak zdąży mu się super mecz to gra nieźle, ale o ile narzekałem ostatnio, że Szymura nierówny to on jeszcze mniej równy a gdy w ataku mu nie idzie to w innych elementach też nie dołoży, więc dziękuję i bierzmy Marokańczyka plus do niego jakiś młody talent. Może Tammearu? Raptisa? Vasinę? Elsera? Lub jak nie starczy pieniędzy to kogoś mniej od nich oczywistego.
Tych co wymieniles na kandydatow na przyjecie to zdecydowanie nie. Tammearu moze ma jakis potencjal, ale to gracz narazie max do jakies Nysy czy Suwałk, Raptista - szczerze nie slyszalem o nim i google tez mi za wiele nie powiedzialo, Vasina - najpierw odbil sie od Skry, teraz gra fatalnie albo wgl nie gra w Katowicach, Elser to jak widzialem urywki w kadrze Kanady nie dalby sobie rady w Radomiu.
NIe chce mi sie wierzyc, ze JW nie stac bedzie na rownie dobrego albo lepszego gracza niz Szymura, wiec te nazwiska ale zdecydowanie nie i El Graui to tez bardzo kiepska opcja jest... Mysle, ze to bedzie ktos znacznie lepszy.
Pamietam rok temu jak zamiast Clevenot przychodzil Sedlacek, teraz mowimy o takich nazwiskach, to az strach pomyslec o kim bedziemy mowic za rok ? O Wachniku czy Piotrowskim ?
fan_siatkowki
Posty: 63
Rejestracja: 30 lis 2023, o 19:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: fan_siatkowki »

PioterZJastrzebia pisze: 8 sty 2024, o 22:31 Zaleszczyk do Jastrzębia, źródło: Artem

Dodatkowo Nysa chciałaby ściągnąć Dulskiego
Albo Nysa celuje w najmłodszy duet atakierow w lidze (co byłoby dla jednego z nich z dużą szkoda, bo musiałby siedzieć) albo Kapica dostał lepszą ofertę i przyjął- Olsztyn wziął go jako Budżetową wersję Alana, a może Zaksa postawnila zaryzykować z młodym zamiast Muzaja?
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

No jasne, pewnie powinienem być bardziej modny i rzucać pomysły w stylu Russell, Lucarelli, Lavia czy Semeniuk do JW.
Ja raczej wolę być realistą i jeśli do "6" są rozpatrywani El Graui oraz Carle to znaczy, że raczej zawodnicy z takiego pułapu uzupełnią przyjęcie. Ale tragedii nie ma bo z Fornalem, Kaczmarkiem, Huberem będzie moc. Więc potrzeba do "6" zawodnika raczej systemowego co przyjmie, poblokuje, pozagrywa i zaatakuje na rozegranej piłce. El Graui jest takim zawodnikiem. Sedlacek poza zagrywką też mógłby taki być, ale ten się chyba trochę spalił względnie po prostu wygryzł go Szymura bo w sumie dobre wejścia też Sedlacek notował, więc taki 100% niewypał też to na razie nie jest. Po prostu Szymura lepszy/cieszący się większym zaufaniem.
Ale Marokańczyk raczej lepszy.
A skoro Marokańczyk czy Carle to pułap jaki JW szuka do "6" to na rezerwę musi być ktoś automatycznie z półki niżej. I tutaj można wziąć jakieś odrzuty z Serie A jak taki Mauricio Borges lub przeciętnych siatkarzy którzy kiedyś tam grali w PL, więc też są rozpoznawalni jak jakiś Gonzalo Quiroga, ale można też poszukać jakiejś nieoczywistej opcji jak to zrobiła Zaksa z młodym Rumunem, który był dużo mniej ograny i znany od tych co wymieniłem. Każdy z nich ma tam jakiś potencjał, więc szansa, że odpalą a jak nie to i tak jest Marokańczyk czy w razie czego Jóźwik, który jak na 4 jest solidny. Gdyby JW miało budżet na kogoś typu Szymura na rezerwę to by Szymura został.
Mogę też pisać, że widziałbym w JW DeFalco a w miejsce Szymury Maara, ale jest jak jest. Budżet nie jest z gumy.
Elser to ponoć większy talent niż Cooper, który z fajnej strony pokazał się w PL. Super sezon w Bundes podobno. We francuskiej lidze co prawda raz gra lepiej a raz gorzej, ale ma potencjał też na dość wszechstronnego zawodnika. Raptis z fajnej strony pokazał się na ME. Czy taki jest jego pułap a czy może wypadek przy pracy? Kto wie? Ale pokazał, że potrafi. Vasina akurat gra dobry sezon w Katowicach jak nie bardzo dobry. Na tle mizernych kolegów.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

TrąbskiX - Patryk Niemiec w następnym sezonie w RR.

Rozbiór Gdańska trwa w najlepsze.
Może Mordyl wróci - szkoda go na ławkę.
___
Noworoczny Kibic Siatki
ostry99
Posty: 282
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ostry99 »

Patryk Niemiec od kolejnego sezonu w Resovii. W sobotę zaliczył 7 punktowych bloków w meczu z Rzeszowem. Rozbiór Gdańska ciąg dalszy :(
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

ostry99 pisze: 9 sty 2024, o 10:08 Patryk Niemiec od kolejnego sezonu w Resovii. W sobotę zaliczył 7 punktowych bloków w meczu z Rzeszowem. Rozbiór Gdańska ciąg dalszy :(
Ogólnie super sezon gra.
Po odejściu z Gdańska jakby się zatrzymał w rozwoju a teraz zaliczył najlepszy sezon od lat.
Ale na 3 było by szkoda. No chyba, że Kochan odchodzi.
olek322
Posty: 439
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: olek322 »

Trochę się mówiło o odejściu Kochanowskiego ale gdzie on miałby pójść, ktoś natrafił na jakieś informacje?
Niemiec jak by nie patrzeć to jest w drugim koszyku polskich środkowych, zaraz za tymi topowymi, moim zdaniem wyprzedza na teraz tych z epizodami w kadrze - Porębę, Urbanowicza, Adamczyka. Z Jakubiszczakiem czy Lemanskim powiedzmy na remis. Na pewno jego wartość rynkowa wzrosła po występach z tego sezonu, nie wiem czy Rzeszów mógłby sobie pozwolić na takiego środkowego na ławkę.
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 9 sty 2024, o 01:18 No jasne, pewnie powinienem być bardziej modny i rzucać pomysły w stylu Russell, Lucarelli, Lavia czy Semeniuk do JW.
Ja raczej wolę być realistą i jeśli do "6" są rozpatrywani El Graui oraz Carle to znaczy, że raczej zawodnicy z takiego pułapu uzupełnią przyjęcie. Ale tragedii nie ma bo z Fornalem, Kaczmarkiem, Huberem będzie moc. Więc potrzeba do "6" zawodnika raczej systemowego co przyjmie, poblokuje, pozagrywa i zaatakuje na rozegranej piłce. El Graui jest takim zawodnikiem. Sedlacek poza zagrywką też mógłby taki być, ale ten się chyba trochę spalił względnie po prostu wygryzł go Szymura bo w sumie dobre wejścia też Sedlacek notował, więc taki 100% niewypał też to na razie nie jest. Po prostu Szymura lepszy/cieszący się większym zaufaniem.
Ale Marokańczyk raczej lepszy.
A skoro Marokańczyk czy Carle to pułap jaki JW szuka do "6" to na rezerwę musi być ktoś automatycznie z półki niżej. I tutaj można wziąć jakieś odrzuty z Serie A jak taki Mauricio Borges lub przeciętnych siatkarzy którzy kiedyś tam grali w PL, więc też są rozpoznawalni jak jakiś Gonzalo Quiroga, ale można też poszukać jakiejś nieoczywistej opcji jak to zrobiła Zaksa z młodym Rumunem, który był dużo mniej ograny i znany od tych co wymieniłem. Każdy z nich ma tam jakiś potencjał, więc szansa, że odpalą a jak nie to i tak jest Marokańczyk czy w razie czego Jóźwik, który jak na 4 jest solidny. Gdyby JW miało budżet na kogoś typu Szymura na rezerwę to by Szymura został.
Mogę też pisać, że widziałbym w JW DeFalco a w miejsce Szymury Maara, ale jest jak jest. Budżet nie jest z gumy.
Elser to ponoć większy talent niż Cooper, który z fajnej strony pokazał się w PL. Super sezon w Bundes podobno. We francuskiej lidze co prawda raz gra lepiej a raz gorzej, ale ma potencjał też na dość wszechstronnego zawodnika. Raptis z fajnej strony pokazał się na ME. Czy taki jest jego pułap a czy może wypadek przy pracy? Kto wie? Ale pokazał, że potrafi. Vasina akurat gra dobry sezon w Katowicach jak nie bardzo dobry. Na tle mizernych kolegów.
Znaczy gracz poziomu sportowo i finansowo Maar nierealny ? :D Wydaje mi się, ze jest troche za bardzo hypowany ten gracz, jest to dobry gracz, ale chyba tez nie bez powodu nikt go nie wzial z samego Topu we Wloszech ( co prawda byl sezon w Moskwie, ale tam nie blysnal), on ma rocznikowo juz 30 lat, gra w Monzie ( czyli klubu, ktory nie jest wsrod najbogatszych we Włoszech).
A co do nazwisk, to gdzie były informacje takie legitne, ze JW chce marokanczyka ? Tamten sezon, sam Górol w jakimś wywiadzie powiedział, że będą chcieli postawić na Szymurę jako szostkowego, a Sedlacek był raczej właśnie do rywalizacji z Rafałem. NIe chce mi się wierzyć, że pozbywamy się Szymury i bierzemy marokańczyka z Nysy.
Nie widzialem po za kadra Elsera, gdzie nie robil wrazenia, ale sam sobie odpowiedz, 21 letni siatkarz grajacy w bundeslidze mialby wejsc w buty czolowego klubu w europie i 2 najlepszej ligi swiata ? Oczywiscie zdarzaja sie takie historie, ale ja tego totalnie nie kupuje, przypominam CI, ze z bundesligi w tym roku przyszedl do Lublina Brand, ktory dostał nagrodę siatkarza roku w Niemczech 2022 i tez byl czołowym przyjmującym ligi, który nie gra źle, ale jednak ciężko mowić tutaj o graczu dla JW
Z tym Vasina to rzeczywiscie troche poplynąłem zwracam honor, bo teraz przejrzałem jego staty i są naprawde ok, mam w pamięci akurat te mecze Katowic, ktore widzialem i na nich nie zrobil na mnie wrazenia.
Jednak do JW jesli chcemy mowic o czyms wiecej to raczej takie nazwiska jak Maar, Loeppky, Jeashke, Lagamujdzia ( młodszy) powinny byc realne, od razu zaznaczam, nie znam ich sytuacji kontraktowej.
Prezes JW to chyba za bardzo ograraniajacy realia, wie, ze na przyjeciu musi miec mocnych graczy, a moze poswiecic slabszy 2 srodek na to. Chyba, ze spolka weglowa im mocno odetnie srodki, ale czy wtedy udaloby sie przedluzyc Toniuttiego, Fornala, Hubera i kupic Kaczmarka ? Dla mnie byloby bez sensu miec 4 mocnych graczy a do tego dorzucic na przyjeciu Elsera czy El Graoui.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Dużo informacji o środkowych, a co za tym idzie jak odbierać teraz plotki o Sapińskim w Rzeszowie i Jakubiszaku w JSW skoro pojawia się Niemiec i Zaleszczyk w wyżej wymienionych klubach?
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

olek322 pisze: 9 sty 2024, o 11:07 Trochę się mówiło o odejściu Kochanowskiego ale gdzie on miałby pójść, ktoś natrafił na jakieś informacje?
Mówiło się o Projekcie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 9 sty 2024, o 11:35

Znaczy gracz poziomu sportowo i finansowo Maar nierealny ? :D Wydaje mi się, ze jest troche za bardzo hypowany ten gracz, jest to dobry gracz, ale chyba tez nie bez powodu nikt go nie wzial z samego Topu we Wloszech ( co prawda byl sezon w Moskwie, ale tam nie blysnal), on ma rocznikowo juz 30 lat, gra w Monzie ( czyli klubu, ktory nie jest wsrod najbogatszych we Włoszech).
A co do nazwisk, to gdzie były informacje takie legitne, ze JW chce marokanczyka ? Tamten sezon, sam Górol w jakimś wywiadzie powiedział, że będą chcieli postawić na Szymurę jako szostkowego, a Sedlacek był raczej właśnie do rywalizacji z Rafałem. NIe chce mi się wierzyć, że pozbywamy się Szymury i bierzemy marokańczyka z Nysy.
Nie widzialem po za kadra Elsera, gdzie nie robil wrazenia, ale sam sobie odpowiedz, 21 letni siatkarz grajacy w bundeslidze mialby wejsc w buty czolowego klubu w europie i 2 najlepszej ligi swiata ? Oczywiscie zdarzaja sie takie historie, ale ja tego totalnie nie kupuje, przypominam CI, ze z bundesligi w tym roku przyszedl do Lublina Brand, ktory dostał nagrodę siatkarza roku w Niemczech 2022 i tez byl czołowym przyjmującym ligi, który nie gra źle, ale jednak ciężko mowić tutaj o graczu dla JW
Z tym Vasina to rzeczywiscie troche poplynąłem zwracam honor, bo teraz przejrzałem jego staty i są naprawde ok, mam w pamięci akurat te mecze Katowic, ktore widzialem i na nich nie zrobil na mnie wrazenia.
Jednak do JW jesli chcemy mowic o czyms wiecej to raczej takie nazwiska jak Maar, Loeppky, Jeashke, Lagamujdzia ( młodszy) powinny byc realne, od razu zaznaczam, nie znam ich sytuacji kontraktowej.
Prezes JW to chyba za bardzo ograraniajacy realia, wie, ze na przyjeciu musi miec mocnych graczy, a moze poswiecic slabszy 2 srodek na to. Chyba, ze spolka weglowa im mocno odetnie srodki, ale czy wtedy udaloby sie przedluzyc Toniuttiego, Fornala, Hubera i kupic Kaczmarka ? Dla mnie byloby bez sensu miec 4 mocnych graczy a do tego dorzucic na przyjeciu Elsera czy El Graoui.
No prezes poświęcił środek(Gładyra) czy szerszą ławkę by mieć dalej trzon topowych zawodników. Huber akurat to nie zawodnik, którego się poświęca bo więcej punktów nieraz daje niż szkrzydłowy.
O El Grauim i Carle pisał szary. On akurat co już zdążył kiedyś udowodnić jakieś dojścia ma. O Marokańczyku zresztą sam słyszałem. O Carle nic i mam nadzieję, że tu pomyłka.
Ja od Elsera czy innych młodych nie oczekuję gry na poziomie topu PL tak jak Zaksa wbrew hurraoptymizmowi raczej jeszcze tego nie oczekuje od Chitigoia, którego nie będzie szykowała do pierwszego składu co postulują niektórzy po paru dobrych meczach.
Ja po prostu uważam, że większa szansa, że odpali taki Elser czy Tammearu niż jakiś odpad z Serie A bo na gwiazdy nie stać. Maar to gwiazda Serie A. Może nie najwyższych lotów, ale też duża a Monza jest bogata. Za kontrakt Fornala by wyciągnęli pewnie takich dwóch, ale właśnie ten kontrakt Fornala czy reszty sporo kasy pochłonął co słychać i tu na forum i po prostu wszędzie. Chciałbym by nam jeszcze starczyło na Losera + kogoś z dwójki Maar/Jaeschke, ale pewnie nie starczy. No chyba, że prezes wyciągnie dodatkową kasę. Ale pieniądze ze spółek teraz pewnie będą ostrożniej wydawane. Więc zobaczymy, ja mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, ale zobaczymy. Ale nawet jak będzie kasa na kogoś lepszego do "6" to i tak na pozycję rezerwowego ściągnąłbym jakiegoś młodego zawodnika jak to zrobiło Zawiercie z Cooperem czy Zaksa z Chitigoiem.
Jeśli nasze kluby będą miały renomę drużyn gdzie młody nie- Polak może się rozwinąć to dla nas też zadziała na plus i może Mozicie czy Płotnickie tego świata i do nas częściej będą trafiały.

Ponoć zarówno Sapiński w Rzeszowie jak i Jakubiszak w JW to nieaktualne tematy.
Więc Niemiec to pewnie będzie 3 no chyba, że Kochan jednak odchodzi gdzieś do Azji lub do Warszawy(ale ta się wydaje trochę ciasna bo Lisinać przedłużył, jest Nowakowski, Wrona)
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Prezes Szpaczek działa i próbuje się zabezpieczyć na wypadek gdyby Śliwka zmienił zdanie i jednak zdecydował się na odejście. Prowadzone są rozmowy z nie kto innym tylko samym Wilfredo Leonem, który wykazuje duże zainteresowanie przenosinami do Polski.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Bruninho pisze: 9 sty 2024, o 12:30 Prezes Szpaczek działa i próbuje się zabezpieczyć na wypadek gdyby Śliwka zmienił zdanie i jednak zdecydował się na odejście. Prowadzone są rozmowy z nie kto innym tylko samym Wilfredo Leonem, który wykazuje duże zainteresowanie przenosinami do Polski.
Przychodzi mi do głowy staropolskie przysłowie - zamienił stryjek siekierke na kijek.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

przemik pisze: 9 sty 2024, o 12:38
Bruninho pisze: 9 sty 2024, o 12:30 Prezes Szpaczek działa i próbuje się zabezpieczyć na wypadek gdyby Śliwka zmienił zdanie i jednak zdecydował się na odejście. Prowadzone są rozmowy z nie kto innym tylko samym Wilfredo Leonem, który wykazuje duże zainteresowanie przenosinami do Polski.
Przychodzi mi do głowy staropolskie przysłowie - zamienił stryjek siekierke na kijek.
Leon to nadal jeden z najlepszych siatkarzy na świecie, kwestią zadbania o jego zdrowia i dobrej opieki fizjo.
W takim ewentualnym scenariuszu Leon byłby następcą Bednorza a Szymura Śliwki.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Nie uwierzę jak nie zobaczę
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Bruninho pisze: 9 sty 2024, o 12:48
przemik pisze: 9 sty 2024, o 12:38
Bruninho pisze: 9 sty 2024, o 12:30 Prezes Szpaczek działa i próbuje się zabezpieczyć na wypadek gdyby Śliwka zmienił zdanie i jednak zdecydował się na odejście. Prowadzone są rozmowy z nie kto innym tylko samym Wilfredo Leonem, który wykazuje duże zainteresowanie przenosinami do Polski.
Przychodzi mi do głowy staropolskie przysłowie - zamienił stryjek siekierke na kijek.
Leon to nadal jeden z najlepszych siatkarzy na świecie, kwestią zadbania o jego zdrowia i dobrej opieki fizjo.
W takim ewentualnym scenariuszu Leon byłby następcą Bednorza a Szymura Śliwki.
Bardziej mi chodzi o to, że pieniądz wyłożony na kontrakt Leona nie gwarantuje, że on będzie w stanie oddać w grze wyłożony za niego hajs, biorąc pod uwagę fakt w jakim stanie zdrowotnym on się znajduje. Obciążenia meczowe panujące w naszej lidze też nie są bez znaczenia.
Ale to tylko moje prywatne zdanie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchcik77 »

Nie ma to jak krecicć nosem na potencjalny transfer "najlepszego?" gracza ostatnich lat

pewnie najdroższego, choc BB mógłby sie kłócić.

Gdzie jak nie u nas mógłby sie odbudować. Niech sobie kombinują heh
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Z Leonem będzie tak jak z Murillo, prezes powie że zabrakło 5min a kibice już są zadowoleni :P
podoba mi się strona w którą idzie Zaksa, 3mam kciuki :P
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

qtp pisze: 9 sty 2024, o 13:09 Z Leonem będzie tak jak z Murillo, prezes powie że zabrakło 5min a kibice już są zadowoleni :P
podoba mi się strona w którą idzie Zaksa, 3mam kciuki :P
Kurcze jak sympatyczne, mi się też podoba w jakim kierunku niezmiennie podąża Resovia od dekady, oby tak dalej :P
PS. Życzę przedłużenia Cebulija na kolejne 2 lata, zasługuje chłopak za ten dobry mecz z Lublinem :P
Ostatnio zmieniony 9 sty 2024, o 13:38 przez Bruninho, łącznie zmieniany 1 raz.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Bruninho pisze: 9 sty 2024, o 13:25 PS. Życzę przedłużenia Cebulija na kolejne 2 lata, zasługuje chłopaka za ten dobry mecz z Lublinem :P
Najlepszy mecz od 3 lat! Jest nadzieja :P
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Nie osłabiajcie mnie, że Drzyzga ma odejść. I tak już miałem depresję z powodu wyrzucenia Piechockiego ze Skry.

https://x.com/noworoczny/status/1744709 ... 54353?s=20
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Nie stać na Bednorza a na Leona tak :o
Leona to w Rzeszowie wszyscy chcieli od Represa po samego Leona ;)

Teraz będzie 7 stron sagi o Leonie w Zaksie :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

No, ale dwóch GOATów w +Lidze w jednym sezonie to by było coś! Leon w Zaksie, Jordan w JW.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

A Dante Amaral w Skrze Bełchatów.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: firefoxkk »

Nie żeby coś, ale pensja Bednorza Śliwki i Kaczmarka jest pewnie tak kosmicznie zawyzona do maksimum w Kędzierzynie, tylko przyjście jakieś gwiazdy ala Leon xY ktoś inny, niestety pewnie odbije się na tym, ze ławka rezerwowych będzie słaba jak Kluth czy Banach :o
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Pomocniczka pisze: 9 sty 2024, o 14:26 No, ale dwóch GOATów w +Lidze w jednym sezonie to by było coś! Leon w Zaksie, Jordan w JW.
Zawsze do Katowic może wrócić Lewandowski to już w ogóle będzie :D
Pomocniczka pisze: 9 sty 2024, o 14:16 Nie osłabiajcie mnie, że Drzyzga ma odejść. I tak już miałem depresję z powodu wyrzucenia Piechockiego ze Skry.
Spokojnie, legenda głosi, że zastąpi go Ropret. Ponoć Maciąg taki uradowany wybiegł ze spotkania z menadżerem, że usłyszał tylko iż to rozgrywający Perugii, a nie dosłyszał, że rezerwowy. No i Klemen mówił że lubi z Nim zbierać grzyby, to już w ogóle.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Pomocniczka pisze: 9 sty 2024, o 14:16 Nie osłabiajcie mnie, że Drzyzga ma odejść. I tak już miałem depresję z powodu wyrzucenia Piechockiego ze Skry.

https://x.com/noworoczny/status/1744709 ... 54353?s=20
To? To jest nic, z Lubinem w jednej akcji był szoł, tam w ogóle na boisko nie chciało mu się wracać po obronie :P

Ropert to solidniak i nic więcej, ale przy tym co Drzyzga pokazuje w tym sezonie (i to nie tylko sportowo) to będzie po prostu wzmocnienie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”