Playoff - półfinały

Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Niesamowite jest Jastrzębie
asps
Posty: 381
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Bucki nie dojechał, musi Cebulj zagrać na te minimum 50% jeśli Asseco chce coś ugrać w Jastrzębiu, póki co bym Reski nie skreślał, mają ten bufor jednego punktu z Rzeszowa.
kuchyk1ng
Posty: 154
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: kuchyk1ng »

Dzisiaj się wylosował Drzyzga nie potrafiący grać na środku. Elegancki pierwszy set, intensywność, ofiarność, moc. W tym dwumeczu jest wszystko. Szkoda, że nie ma Boyer bo tu by były siatkarskie Igrzyska tyle, że w Rzeszowie i Jastrzębiu Zdroju, a nawet przy braku Francuza Resovia nie jest stracona.
asps
Posty: 381
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Adriano
Posty: 597
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Adriano »

Patry’emu włączył się tryb kosmita. Forma jak na IO w Tokio
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Wielka szkoda, że z ligi odejdzie Patry. Gracz, który robi różnicę. Z perspektywy kibica Resovii jest obecnie irytujący, wszystko kończy. Drzyzga w ważnych momentach dużo niedokładności. Mam nadzieję, że Patry nie utrzyma tej formy do IO. Resovia walczy, ale brakuje jakości. JW to lepiej zorganizowana, lepiej broniąca drużyna. Musiałby JW obniżyć poziom, a Resovia utrzymać swój, aby pojawiły się jakieś szanse na zwycięstwo. Przy wyrównanej końcówce JW wygra tego seta bez problemu. Resovia w bezmyślny sposób traci punkty. Chwilami Drzyzga jest tragiczny, po jego odejściu raczej nie będzie wielkiej różnicy na rozegraniu. Cebulj pod względem technicznym, przy gorszej piłce kompletnie nie daje rady.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Vivo »

asps pisze: 20 kwie 2024, o 14:31 Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Mam nadzieję, że ten [usunięto] wkrótce dozna smaku porażki.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2024, o 12:39 przez Dann_Rek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: obrażanie
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Kicu »

Zaskakująco mocna jest Resovia. Nie spodziewałem się, że będą w stanie tak grać, szczególnie na przeciwko Jastrzębskiego. Takie rywalizacje zdecydowanie nie zasługują na jedynie 2 mecze i ewentualną największą patologię siatkówki, czyli złoty set.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 14:44
asps pisze: 20 kwie 2024, o 14:31 Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Mam nadzieję, że ten buc wkrótce dozna smaku porażki.
Mam nadzieję, że to nie będzie w finale LM, tylko dzisiaj :P :)
Przynajmniej mamy seta. Po pierwszym secie obawiałem się wyraźnej porażki do zera. Resovia przynajmniej narazie walczy i za to duży szacunek. Jednak Patry przepchnie ich do finału. Jest w niesamowitej formie.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 14:54 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 14:44
asps pisze: 20 kwie 2024, o 14:31 Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Mam nadzieję, że ten [usunięto] wkrótce dozna smaku porażki.
A ja tam wolę takie coś, od bycia mrukiem. Pamiętam to pokolenie grzecznych i ułożonych, którym brakowało ewidentnie ikry. Teraz wielu naszych to takie kozaki są. Kaczmarek,Fornal,Huber są trochę bucowaci, ale z drugiej strony mamy jeszcze Semeniuka i Kochanowskiego, którzy nie są tak ekstrawertyczni, ale też bardzo pewni siebie i gdyby coś, to też lecieliby do przodu.

Sam Kurek mówił, że to młodsze pokolenie jest bardzo pewne siebie, że wychodzą i leją jak leci, a to starsze miało pełne pory przed taką Brazylią. I według mnie niech sobie ktoś będzie nawet lekkim chamem, byle grał dobrze.

Ngapeth to jest w ogóle ancymon niesamowity, ale co wygrał to jego. I ile radości dał. Takich osobowości potrzeba w siatkówce. Ja wolę charakter Fornala od charakteru Gruszki czy Winiarskiego.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 14:51 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Shift »

Resovia pokazuje że 1szy mecz to nie był przypadek. :) mimo wszystko jednak stawiam Jastrzębie w finale
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 149
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: uszat1983 »

Gladyr, Huber, Fornal … dołączy Łukasz Kaczmarek i już tylko Kubiaka do kompletu będzie brakowało. Mecze będą rozstrzygane w walce na gołe pięści. Kto się sprzeciwi ten „ma wpie*dol”. Ot taka natura.

„Sportowcy”… :|
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Playoff - półfinały

Post autor: bono »

Niby JW ogłoszone już najlepszą drużyną na świecie a gdyby nie skręcona kostka Boyera - Resovia byłaby w finale.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Vivo »

uszat1983 pisze: 20 kwie 2024, o 14:51 Gladyr, Huber, Fornal … dołączy Łukasz Kaczmarek i już tylko Kubiaka do kompletu będzie brakowało. Mecze będą rozstrzygane w walce na gołe pięści. Kto się sprzeciwi ten „ma wpie*dol”. Ot taka natura.

„Sportowcy”… :|
+ Na sypę Fabiana, a na libero Danani.

Oj tak... To będzie prawdziwy dream team, aż się będzie chciało ich oglądać.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 149
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: uszat1983 »

„Przynajmniej mają jaja i charakter” ;)

Jak wujek Staszek na weselu, jak mu ktoś podskoczy to ma z bani i pozamiatane. Prawdziwy facet.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
asps
Posty: 381
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Szary Wilk pisze: 20 kwie 2024, o 14:49
Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 14:44
asps pisze: 20 kwie 2024, o 14:31 Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Mam nadzieję, że ten buc wkrótce dozna smaku porażki.
A ja tam wolę takie coś, od bycia mrukiem. Pamiętam to pokolenie grzecznych i ułożonych, którym brakowało ewidentnie ikry. Teraz wielu naszych to takie kozaki są. Kaczmarek,Fornal,Huber są trochę bucowaci, ale z drugiej strony mamy jeszcze Semeniuka i Kochanowskiego, którzy nie są tak ekstrawertyczni, ale też bardzo pewni siebie i gdyby coś, to też lecieliby do przodu.

Sam Kurek mówił, że to młodsze pokolenie jest bardzo pewne siebie, że wychodzą i leją jak leci, a to starsze miało pełne pory przed taką Brazylią. I według mnie niech sobie ktoś będzie nawet lekkim chamem, byle grał dobrze.

Ngapeth to jest w ogóle ancymon niesamowity, ale co wygrał to jego. I ile radości dał. Takich osobowości potrzeba w siatkówce. Ja wolę charakter Fornala od charakteru Gruszki czy Winiarskiego.
Z tą Brazylia to bardziej wynikało z tego, że na tamte czasy to była galaktyczna ekipa, jak do gry weszły Kurki, Kubiaki itp, to Brazylia już nie była taką potęgą.
vdzg
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: vdzg »

Szary Wilk pisze: 20 kwie 2024, o 14:49
Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 14:44
asps pisze: 20 kwie 2024, o 14:31 Już nawet Gruszka zwraca uwagę na te roszczeniowe zachowanie Fornala :)
Mam nadzieję, że ten buc wkrótce dozna smaku porażki.
A ja tam wolę takie coś, od bycia mrukiem. Pamiętam to pokolenie grzecznych i ułożonych, którym brakowało ewidentnie ikry. Teraz wielu naszych to takie kozaki są. Kaczmarek,Fornal,Huber są trochę bucowaci, ale z drugiej strony mamy jeszcze Semeniuka i Kochanowskiego, którzy nie są tak ekstrawertyczni, ale też bardzo pewni siebie i gdyby coś, to też lecieliby do przodu.

Sam Kurek mówił, że to młodsze pokolenie jest bardzo pewne siebie, że wychodzą i leją jak leci, a to starsze miało pełne pory przed taką Brazylią. I według mnie niech sobie ktoś będzie nawet lekkim chamem, byle grał dobrze.

Ngapeth to jest w ogóle ancymon niesamowity, ale co wygrał to jego. I ile radości dał. Takich osobowości potrzeba w siatkówce. Ja wolę charakter Fornala od charakteru Gruszki czy Winiarskiego.
Ten słynny charakter Fornala to się objawia w jakikolwiek sposób poza płakaniem do sędziego po każdej akcji?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Szkoda tego seta, bardzo ważny. Będzie minimalne zwycięstwo JW. Oczywiście szkoda z perspektywy Resovii. Wyrównane końcówki będą dla JW.
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Ale jaja
Adriano
Posty: 597
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Adriano »

Resovia set od finału i od największej sensacji od kilku lat w PlusLidze
vdzg
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: vdzg »

Simao pisze: 20 kwie 2024, o 15:18 Szkoda tego seta, bardzo ważny. Będzie minimalne zwycięstwo JW. Oczywiście szkoda z perspektywy Resovii. Wyrównane końcówki będą dla JW.
Proszę, pisz tak dalej to następnego też wygramy <3
asps
Posty: 381
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Na prawdę chce się oglądać tak walczącą Resovie ;)
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: astronauta »

Się dzieje, nie pamiętam, żeby Louati tak świetnie grał w JW, Brawo Resovia.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: krzychszp »

Sensacja wisi w powietrzu, jak Resovia bez podstawowego atakującego wyeliminuje Jastrzębie to będzie kosmos ( i w sumie spory wstyd dla JSW)
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Shift »

Nie sądziłem że Rzeszów to odwróci.

Napisze to co w poprzednim meczu, nie pamiętam takiej chemii w Resce. A tutaj Zespół przez duże Z.
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: astronauta »

asps pisze: 20 kwie 2024, o 15:26 Na prawdę chce się oglądać tak walczącą Resovie ;)
Te dwa pierwsze wyrazy to się razem pisze. Reszta posta - 100% zgoda.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
rocky
Posty: 1192
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: rocky »

Ale jaja. JW pod ścianą, a dzisiaj czegoś im brakuje, ciekawe jak zareagują.
Kondorro
Posty: 38
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:18
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Kondorro »

Fornal to ma "charakter" wtedy jak wszystko wychodzi. Jest takim Conorem Mchregorem siatkówki. Porównanie go do Kubiaka który w sytuacjach kryzysowych odpowiadał jeszcze lepsza gra jest slabe
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 15:34 przez Kondorro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Teraz duża presja po stronie JW. Ciekawe czy Resovia wytrzyma to, tworzy się realna szansa na awans do finału. Byłoby dzisiaj święto w Rzeszowie, wyśmienity weekend :D Ewentualne zwycięstwo Resovii w takim meczu po latach porażek, upokorzeń z tym rywalem na ich boisku byłoby czymś niesamowitym. Można byłoby to porównać do przerwania hegemonii Skry. Po mimo wielu słabości, jest ambicja, walka, zaangażowanie całej drużyny. To naprawdę może się udać, tylko nie można pęknąć. JW pod dużą presją.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: JootPe2 »

Jastrzębie już nie jest taką maszynką do mielenia. Już nie umiom tak w końcówki. Zaciął się 6 bieg. Ale już widać po wszystkich druzynach że schodzi para. Projekt zrobił peak na ChCup, Warta na PP (chociaż ci się jeszcze dzielnie trzymają). Resovia jedynie zadziwia w końcówce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”