TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
Takiej kolejki już dawno nie mieliśmy..
WYNIKI TERMINU XXVI
1. Grammatik......................8(2)
2. rafcio............................5(1)
3. dancio...........................4(1)
4. knysza...........................3(1)
5. jacek17..........................3(0)
6. amator85........................1(0)
KLASYFIKACJA PO XXVI TERMINIE
1. dancio...........................537(130)
2. knysza...........................509(125)
3. jacek17.........................507(128)
4. rafcio............................493(116)
5. Grammatik......................488(118)
5. maly olo.........................480(120)
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................427(103)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
Takiej kolejki już dawno nie mieliśmy..
WYNIKI TERMINU XXVI
1. Grammatik......................8(2)
2. rafcio............................5(1)
3. dancio...........................4(1)
4. knysza...........................3(1)
5. jacek17..........................3(0)
6. amator85........................1(0)
KLASYFIKACJA PO XXVI TERMINIE
1. dancio...........................537(130)
2. knysza...........................509(125)
3. jacek17.........................507(128)
4. rafcio............................493(116)
5. Grammatik......................488(118)
5. maly olo.........................480(120)
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................427(103)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2019, o 14:45 przez amator85, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XXVII
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:2
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:2
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, o 13:16 przez rafcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:1
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:1
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XXVII
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1 : 3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1 : 3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Liga 1
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
Pozdro
Ursus
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
Pozdro
Ursus
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
reszta
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
LIGA II
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
W tej kolejce zawiodło kilku moich faworytów, nie poszło też liderom typera
WYNIKI TERMINU XXVIi
1. jacek17.........................12(3)
1. ursinio..........................12(3)
3. amator85.......................10(2)
3. Grammatik.....................10(2)
5. knysza...........................9(2)
6. rafcio............................7(1)
7. dancio...........................6(0)
KLASYFIKACJA PO XXVII TERMINIE
1. dancio...........................543(130)
2. jacek17.........................519(131) +1
3. knysza...........................518(127) -1
4. rafcio............................500(117)
5. Grammatik......................498(120)
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................437(105) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................342(88)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
TERMIN XXVIII
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice
W tej kolejce zawiodło kilku moich faworytów, nie poszło też liderom typera
WYNIKI TERMINU XXVIi
1. jacek17.........................12(3)
1. ursinio..........................12(3)
3. amator85.......................10(2)
3. Grammatik.....................10(2)
5. knysza...........................9(2)
6. rafcio............................7(1)
7. dancio...........................6(0)
KLASYFIKACJA PO XXVII TERMINIE
1. dancio...........................543(130)
2. jacek17.........................519(131) +1
3. knysza...........................518(127) -1
4. rafcio............................500(117)
5. Grammatik......................498(120)
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................437(105) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................342(88)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
TERMIN XXVIII
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XXVIII
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 3:1
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 3:1
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Witka
TERMIN XXVIII
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 3:1
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 2:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Pozdro
Ursus
TERMIN XXVIII
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 3:1
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 2:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Pozdro
Ursus
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 2:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 2:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 2:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 0:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 2:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 0:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
TERMIN XXVIII
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2 : 3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0 : 3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 3 : 1
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3 : 1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0 : 3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 0 : 3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1 : 3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1 : 3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1 : 3
TERMIN XXVIII
LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2 : 3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0 : 3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 3 : 1
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3 : 1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0 : 3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 0 : 3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1 : 3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1 : 3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1 : 3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
Gratuluję wszystkim, którzy w tym sezonie czują się zwycięzcami, natomiast przegranym i spadkowiczom życzę wyciągnięcia konstruktywnych wniosków
Co do typerów to dla mnie największym zaskoczeniem w ostatniej kolejce jest ursinio, który... nie typował zwycięstwa swojej drużyny !! miałeś przecieki?
Ostatnią kolejkę najlepiej obstawił zwycięzca tego sezonu czyli dancio. Gratuluję i dziękuję wszystkim za zabawę.
WYNIKI TERMINU XXVIII
1. dancio...........................24(6)
2. ursinio...........................23(6)
3. knysza...........................22(5)
4. Grammatik.....................19(4)
5. amator85.......................17(4)
6. jacek17.........................14(2)
7. rafcio............................13(3)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TYPERA 2018/2019
1. dancio...........................567(136)
2. knysza...........................540(132) +1
3. jacek17..........................533(133) -1
4. Grammatik......................517(124) +1
5. rafcio............................513(120) -1
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................454(109) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................365(94)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
pozDro
Gratuluję wszystkim, którzy w tym sezonie czują się zwycięzcami, natomiast przegranym i spadkowiczom życzę wyciągnięcia konstruktywnych wniosków
Co do typerów to dla mnie największym zaskoczeniem w ostatniej kolejce jest ursinio, który... nie typował zwycięstwa swojej drużyny !! miałeś przecieki?
Ostatnią kolejkę najlepiej obstawił zwycięzca tego sezonu czyli dancio. Gratuluję i dziękuję wszystkim za zabawę.
WYNIKI TERMINU XXVIII
1. dancio...........................24(6)
2. ursinio...........................23(6)
3. knysza...........................22(5)
4. Grammatik.....................19(4)
5. amator85.......................17(4)
6. jacek17.........................14(2)
7. rafcio............................13(3)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TYPERA 2018/2019
1. dancio...........................567(136)
2. knysza...........................540(132) +1
3. jacek17..........................533(133) -1
4. Grammatik......................517(124) +1
5. rafcio............................513(120) -1
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................454(109) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................365(94)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
pozDro
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Przeoczyłem fakt, że do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Śmiało możecie typować, natomiast końcowy wygląd tabeli może się zmienić tylko i wyłącznie na miejscach 12-13 o ile PiotrekJ trafi za 3pkt a jumbo nie wróci do zabawy
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia w sobotę na turnieju finałowym!
Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia w sobotę na turnieju finałowym!
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Siemka
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
A jak
Pozdro 4all
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
A jak
Pozdro 4all
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3
Dzięki również za ten sezon i do soboty
Dzięki również za ten sezon i do soboty