Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

MAG siatki pisze: Oczywiście zawsze zwycięża kasa i polityka, masz rację bono.
Czy ja wiem?
Kiedyś Huber mówił że przechodząc do Zaksy jarał się tym że będzie pracował z Piotrem Pietrzakiem. W Bełchatowie na siłowni każdy robił to co chciał. W Kędzierzynie wszystko jest zaplanowane przez Piotra. Tylko tyle i aż tyle.
No chyba że Piotr dostał ponownie ofertę z JW i przejdzie w pakiecie z Huberem.
Tak, fizjo Paweł Brandt też był kuszony przez Jastrzebie.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

niepoinformowany pisze: 4 sty 2023, o 21:14 Kogo to obchodzi ilu przyszło z JW do ZAKSY? Co mają dać takie wyliczenia oprócz małostkowości lub nieudolnej próby leczenie frustracji/kompleksów? Widocznie w ostatnich latach niektórzy zawodnicy uznają Jastrzębie za lepsze miejsce pracy skoro w odwrotnym kierunku ruchów jest więcej, ot cała tajemnica zagadki. Uzna Huber JW za lepsze miejsce pracy na kontynuowanie kariery to tam przejdzie, uzna, że nie jest lepszym to zostanie. Po co dorabiać do tego dziwne teorie i filozofie? Wiadomo, że najlepsi gracze generują największe zainteresowanie, więc każdy by chciał mieć Hubera, DeFalco, Fornala, Urosa, Semeniuka, Bieńka czy Kurka (nazwiska i pozycje przypadkowe) - to jest oczywiste, a tylko niektórzy będą mieli to szczęście, tak działa rynek. A kibice każdego klubu raczej nie będą się cieszyć na wieść o utracie najlepszego (czy też jednego z najlepszych) zawodników i to niezależnie czy chodzi o Hubera i ZAKSę, AZS i DeFalco, Resovię i Grozera czy Gdańsk i Janusza. Może nie odbierajmy im do tego prawa uzurpując je tylko sobie w odniesieniu do klubu któremu kibicujemy bo wygląda to groteskowo momentami.
Tak tak niepoinformowany. „Niektórzy zawodnicy uznają Jastrzębie za lepsze miejsce pracy”. Najlepszym miejscem do pracy w PLS są tylko i wyłącznie Resovia i JW. Masz rację, kapuchy mają najwięcej. Gorzej z wynikami...
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

febel pisze: 4 sty 2023, o 21:46 Kibice Zaksy (zwłaszcza Mag) swoje żale powinni kierować do prezesów Świderskiego i Szpaczka bo to Oni mając drużynę z największymi sukcesami w siatkówce klubowej z polskich klubów nie potrafili przekuć tych zwycięstw w większy budżet. Nikt też nie bronił podpisania długoletnich kontraktów z graczami na dorobku np.Semenem czy Huberem. Ale najłatwiej mieć pretensje do garbatego że ma dzieci proste.
Chłopie co Ty wypisujesz ??? ??? ??? ??? Semen grał w Kędzierzynie 6 lat jako senior i 3 lata jako junior !!! !!! Mało ???
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

Tak tak, wszyscy marzą o dożywotniej karierze w najlepszym klubie wszechświata i galaktyki, zwanym teraźniejszym dobrem narodowym. Może trochę lodu na głowę by się przydało?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bono
Posty: 3538
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bono »

hardy pisze: 4 sty 2023, o 22:46
MAG siatki pisze: Oczywiście zawsze zwycięża kasa i polityka, masz rację bono.
Czy ja wiem?
Kiedyś Huber mówił że przechodząc do Zaksy jarał się tym że będzie pracował z Piotrem Pietrzakiem. W Bełchatowie na siłowni każdy robił to co chciał. W Kędzierzynie wszystko jest zaplanowane przez Piotra. Tylko tyle i aż tyle.
No chyba że Piotr dostał ponownie ofertę z JW i przejdzie w pakiecie z Huberem.
Tak, fizjo Paweł Brandt też był kuszony przez Jastrzebie.
Nie no Piotrek i Paweł do Ptokow?To tak jakby Tusk z Trzaskowskim do PIS :] Tak to oni się nie sprzedadzą ;)
Zresztą już raz były próby.
Trochę luzu - są rozmowy, oferty, normalna sprawa - jak się Bieniek dogada to Norbert może lecieć na Śląsk :)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Citizen »

niepoinformowany pisze: 4 sty 2023, o 23:12 Tak tak, wszyscy marzą o dożywotniej karierze w najlepszym klubie wszechświata i galaktyki, zwanym teraźniejszym dobrem narodowym. Może trochę lodu na głowę by się przydało?

Na pewno przydałoby się z tym że wyłącznie Tobie, bo ewidentnie masz jakich problem z ZAKSĄ i wyładowujesz tutaj swoje frustracje z tym związane.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »


bono pisze: Nie no Piotrek i Paweł do Ptokow?To tak jakby Tusk z Trzaskowskim do PIS :] Tak to oni się nie sprzedadzą ;)
Zresztą już raz były próby.
Tak, tak, mówiłem o sytuacji z przeszłości.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

bono pisze: 5 sty 2023, o 00:28
hardy pisze: 4 sty 2023, o 22:46
MAG siatki pisze: Oczywiście zawsze zwycięża kasa i polityka, masz rację bono.
Czy ja wiem?
Kiedyś Huber mówił że przechodząc do Zaksy jarał się tym że będzie pracował z Piotrem Pietrzakiem. W Bełchatowie na siłowni każdy robił to co chciał. W Kędzierzynie wszystko jest zaplanowane przez Piotra. Tylko tyle i aż tyle.
No chyba że Piotr dostał ponownie ofertę z JW i przejdzie w pakiecie z Huberem.
Tak, fizjo Paweł Brandt też był kuszony przez Jastrzebie.
Nie no Piotrek i Paweł do Ptokow?To tak jakby Tusk z Trzaskowskim do PIS :] Tak to oni się nie sprzedadzą ;)
Zresztą już raz były próby.
Trochę luzu - są rozmowy, oferty, normalna sprawa - jak się Bieniek dogada to Norbert może lecieć na Śląsk :)
Czy klub kibica również dostał propozycję dołączenia do gromadki JW? Może prościej będzie prezesa przenieść do innego klubu? Już tak bardziej poważnie mówiąc - ZAKSA jest zbudowana bardzo solidnie od podstaw. Wyniki nie są dziełem przypadku, a długofalowej pracy wielu osób na przestrzeni lat. Propozycje składa się najlepszym w swojej dziedzinie. Czasy kiedy do tego typu organizacji brało się bratanka i dalszego kuzyna z racji powinowactwa minęły na pewnym poziomie organizacyjnym. Kiedy najemny pracownik zaczyna się utożsamiać z miejscem, otoczeniem, ludźmi to chyba wszystko jest ok
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PabloFX »

Biciut pisze: 5 sty 2023, o 09:39
bono pisze: 5 sty 2023, o 00:28
hardy pisze: 4 sty 2023, o 22:46
Czy ja wiem?
Kiedyś Huber mówił że przechodząc do Zaksy jarał się tym że będzie pracował z Piotrem Pietrzakiem. W Bełchatowie na siłowni każdy robił to co chciał. W Kędzierzynie wszystko jest zaplanowane przez Piotra. Tylko tyle i aż tyle.
No chyba że Piotr dostał ponownie ofertę z JW i przejdzie w pakiecie z Huberem.
Tak, fizjo Paweł Brandt też był kuszony przez Jastrzebie.
Nie no Piotrek i Paweł do Ptokow?To tak jakby Tusk z Trzaskowskim do PIS :] Tak to oni się nie sprzedadzą ;)
Zresztą już raz były próby.
Trochę luzu - są rozmowy, oferty, normalna sprawa - jak się Bieniek dogada to Norbert może lecieć na Śląsk :)
Czy klub kibica również dostał propozycję dołączenia do gromadki JW? Może prościej będzie prezesa przenieść do innego klubu? Już tak bardziej poważnie mówiąc - ZAKSA jest zbudowana bardzo solidnie od podstaw. Wyniki nie są dziełem przypadku, a długofalowej pracy wielu osób na przestrzeni lat. Propozycje składa się najlepszym w swojej dziedzinie. Czasy kiedy do tego typu organizacji brało się bratanka i dalszego kuzyna z racji powinowactwa minęły na pewnym poziomie organizacyjnym. Kiedy najemny pracownik zaczyna się utożsamiać z miejscem, otoczeniem, ludźmi to chyba wszystko jest ok
Prezesami to sie akurat możemy zamienić ;)
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Klugenhammer »

Był sobie kiedyś w lidze taki klub jak Stilon Gorzów. Był to zespół złożony z dość przeciętnych, choć solidnych grajków, ale liderowała im wschodząca wówczas gwiazda reprezentacji no i mieli też bardzo dobrego trenera. Dzięki temu zaliczali się do czołówki ligi, zdobywali medale i puchary.
Stilon napsuł też sporo krwi Kędzierzynowi, z którym spotykał się w finałach Pucharu Polski oraz Plusligi.
Co z tym zrobił Prezes Pietrzyk? Najpierw wyciągnął z Gorzowa trenera, a rok później ich największą gwiazdę. W rezultacie Stilon w następnym sezonie spadł z ligi, a Kędzierzyn wzmocnił swoją dominację.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: leeon »

przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Ten Balcerzak?
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 4 sty 2023, o 20:27 Resovia na sezon 2018/2019 klepnęła Mikę na podobno bardzo dobrym kontrakcie, mając dalej Rossarda. To nie był taki przykład, gdzie ZAKSA sobie złożyła ofertę i bezradna Resovia nie mogła nic zrobić, bo oferta z Kędzierzyna była tak poważna.
Resovia nie kontaktowała by Mikę i to jak było słychać za dość spore pieniądze gdyby była możliwość zatrzymania Śliwki. Resovia chciała, ale jej się nie udało bo Śliwka chciał odejść do Zaksy co zresztą wyszło mu na dobre
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

leeon pisze: 5 sty 2023, o 13:37
przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Ten Balcerzak?
Hmmm nie wiem jak mam na to odpowiedzieć.
Ten - no chyba, że jest jakiś tamten.
___
Noworoczny Kibic Siatki
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Mam nadzieję, że nie. Czuję tu spore ryzyko dla Olsztyna.
W tym sezonie gra super bo też służy mu gra z Tuanigą, ale już się boleśnie odbił od Skry a w Lublinie też grał słabo.
Ciekawe jednak w takim razie co będzie z Bolądziem?
Może do JW za Boyera? A może Zawiercie nie dogadało się z Atanem? Wolę tą 1 opcje
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

W którym innym wymiarze Filipiakowi służy gra z Tuanigą?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Filipiak rok temu był po prostu w dużo gorszej formie, chyba, że Sanchez też wpływa na dużo lepszą zagrywkę i blok u Filipiaka, nie wiem też jaka jest różnica miedzy Tuanigą, a Januszem sprzed 3 lat jeżeli chodzi o wystawę na prawe skrzydło, bo wtedy grał podobnie jak teraz. Chimerycznym graczem jest Filipiak po prostu, ale jak trafi do Olsztyna to trochę znak, że nikogo lepszego Olsztyn nie znajdzie.
Szary Wilk
Posty: 8062
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 5 sty 2023, o 14:12
przemik pisze: 5 sty 2023, o 12:24 J. Balcerzak podaje na TT , że najbliższy zastąpieniu Butryna w AZS jest Bartosz Filipiak.
Mam nadzieję, że nie. Czuję tu spore ryzyko dla Olsztyna.
W tym sezonie gra super bo też służy mu gra z Tuanigą, ale już się boleśnie odbił od Skry a w Lublinie też grał słabo.
Ciekawe jednak w takim razie co będzie z Bolądziem?
Może do JW za Boyera? A może Zawiercie nie dogadało się z Atanem? Wolę tą 1 opcje
Atanasijević już klepnięty we Włoszech, a JW będzie miał raczej atakującego z zagranicy, przynajmniej takich mają na tapecie. Filipiak w tym sezonie, na ten moment to jeden z 3-4 najlepszych atakujących w lidze. 50/35 %, 26 asów, 29 bloków. Jeden z najczęściej atakujących siatkarzy btw.
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 15:37
Atanasijević już klepnięty we Włoszech, a JW będzie miał raczej atakującego z zagranicy, przynajmniej takich mają na tapecie. Filipiak w tym sezonie, na ten moment to jeden z 3-4 najlepszych atakujących w lidze. 50/35 %, 26 asów, 29 bloków. Jeden z najczęściej atakujących siatkarzy btw.
Do JW pasowałby Dirlić. To tak z dedykacją dla Ciebie, bo bardzo lubisz Kaczmarka, więc zamiast jednego miałbyś dwóch do oglądania w naszej lidze :D
Szary Wilk
Posty: 8062
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:08
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 15:37
Atanasijević już klepnięty we Włoszech, a JW będzie miał raczej atakującego z zagranicy, przynajmniej takich mają na tapecie. Filipiak w tym sezonie, na ten moment to jeden z 3-4 najlepszych atakujących w lidze. 50/35 %, 26 asów, 29 bloków. Jeden z najczęściej atakujących siatkarzy btw.
Do JW pasowałby Dirlić. To tak z dedykacją dla Ciebie, bo bardzo lubisz Kaczmarka, więc zamiast jednego miałbyś dwóch do oglądania w naszej lidze :D
Właśnie ktoś o podobnej charakterystyce jest/był przymierzany, ale akurat nie Dirlić ;) Kolejny argument za "kopiowaniem ZAKSY" :D
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:13

Właśnie ktoś o podobnej charakterystyce jest/był przymierzany, ale akurat nie Dirlić ;) Kolejny argument za "kopiowaniem ZAKSY" :D
Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Szary Wilk
Posty: 8062
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:26
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:13

Właśnie ktoś o podobnej charakterystyce jest/był przymierzany, ale akurat nie Dirlić ;) Kolejny argument za "kopiowaniem ZAKSY" :D
Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Ja tak mocno nie śledziłem Serie A od jakiegoś czasu, to znaczy tych zespołów z poza topu. Czy Dirlic w zeszłym sezonie grał tak regularnie jak teraz? Bo widziałem, że grywał młody Irańczyk Sadaat.

A tak poza tym, to możesz w lotka grać śmiało.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:26Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Blabla, kontrakty w siatkówce, blabla, możliwe, blabla, ale Patry ma kontrakt w Mediolanie jakby co. Tzn. ja bym go pogonił jako fan mediolańskiej ekipy, to inna sprawa.
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 5 sty 2023, o 16:30
buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:26Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Blabla, kontrakty w siatkówce, blabla, możliwe, blabla, ale Patry ma kontrakt w Mediolanie jakby co. Tzn. ja bym go pogonił jako fan mediolańskiej ekipy, to inna sprawa.
Na przyszły rok? Powinni zwolnić tego kto z nim go podpisywał :D Przecież jemu tam się nawet niespecjalnie chce grać. To znaczy czasem chce, czasem niekoniecznie.

A tak ogólnie wydaje mi się, że wszyscy trochę przeceniamy możliwości finansowe Jastrzębia. Najpierw Resovia przelicytowuje ich z kontraktem Deroo (co akurat wyszło im na dobre), a teraz wyciąga Boyera. Zakładam przy tym, że póki co w Rzeszowie nie składają jeszcze rosyjskich ofert ;) Także nie jestem pewien czy są rzeczywiście w stanie np wyciągnąć z Kędzierzyna Hubera. Wygląda na to, że Janusza nie dali rady choć bardzo chcieli.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2023, o 16:41 przez buzinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:28
buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:26
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:13

Właśnie ktoś o podobnej charakterystyce jest/był przymierzany, ale akurat nie Dirlić ;) Kolejny argument za "kopiowaniem ZAKSY" :D
Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Ja tak mocno nie śledziłem Serie A od jakiegoś czasu, to znaczy tych zespołów z poza topu. Czy Dirlic w zeszłym sezonie grał tak regularnie jak teraz? Bo widziałem, że grywał młody Irańczyk Sadaat.

A tak poza tym, to możesz w lotka grać śmiało.
Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:35Na przyszły rok? Powinni zwolnić tego kto z nim go podpisywał :D Przecież jemu tam się nawet niespecjalnie chce grać. To znaczy czasem chce, czasem niekoniecznie.
Taa. #freeporro #andishikawa Pierwszy sezon miał znośny, w drugim łajza, to uznali, że przypadek, problem w tym, że w tym sezonie także, niby Paolino go nie rozpieszcza, ale też bez przesady, żaden atakujący nie gra na 40% przez rozgrywającego. No i tak jakby wina Patry'ego, że by się zabił jakby dostał prawdziwego quicka.

Ale może francuskie komando by go zmotywowało, idk, w każdym razie przedłużył kontrakt na dwa lata parę miesięcy temu (nie wiem czy z tym czy bez tego sezonu), więc liczę na przysługę. 8-)
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 5 sty 2023, o 16:40 Taa. #freeporro #andishikawa Pierwszy sezon miał znośny, w drugim łajza, to uznali, że przypadek, problem w tym, że w tym sezonie także, niby Paolino go nie rozpieszcza, ale też bez przesady, żaden atakujący nie gra na 40% przez rozgrywającego. No i tak jakby wina Patry'ego, że by się zabił jakby dostał prawdziwego quicka.

Ale może francuskie komando by go zmotywowało, idk, w każdym razie przedłużył kontrakt na dwa lata parę miesięcy temu (nie wiem czy z tym czy bez tego sezonu).
On jest w ogóle trochę przereklamowany. Miał sezon konia, który zbiegł się z IO. A teraz gra na pół gwizdka. Tzn trochę się pewnie zepnie na reprezentację, bo aż tak słaby nie jest, ale też nie jest tak dobry jak się może wydawać. Mnie nie dziwiło jak Francuzów na MŚ ratował Boyer. Choć LN Patry miał całkiem przyzwoitą z dobrym turniejem finałowym.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Eee, Patry w reprezentacji top, wygrał im kwalifikacje do Igrzysk, potem współwygrał im Igrzyska, VNL też bardzo dobry, na MŚ to tam wszyscy się ostatecznie kompromitowali, ale Patry w ćwierćfinale był najlepszym ich graczem - to trochę więcej niż dobry sezon, po prostu w klubie się obija, dwa lata grania na 43% ataku podchodzi pod trolling, tak że niech mu ziemia (w Polsce albo gdziekolwiek indziej) lekką będzie. Chyba inaczej się mówi, już nieważne.
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:38
Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
A mi się wydaje, że lepiej brać Dirlicia, który jest w fazie wzrostowej swojej kariery. Tym bardziej, że macie fajną polisę ubezpieczeniową w postaci Hadravy.
Szary Wilk
Posty: 8062
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Biciut pisze: 5 sty 2023, o 16:38
Szary Wilk pisze: 5 sty 2023, o 16:28
buzinga pisze: 5 sty 2023, o 16:26

Patry. A Atan pewnie zastąpi go w Mediolanie. Jakie to nudne i przewidywalne. Gorol za bardzo sugeruje się nazwiskami. Chorwat jest ciekawszym zawodnikiem.
Ja tak mocno nie śledziłem Serie A od jakiegoś czasu, to znaczy tych zespołów z poza topu. Czy Dirlic w zeszłym sezonie grał tak regularnie jak teraz? Bo widziałem, że grywał młody Irańczyk Sadaat.

A tak poza tym, to możesz w lotka grać śmiało.
Czy wsrod atakujacych jakich maja na tapecie sa tam absolutnie topowe nazwiska jak Sokołov? Możesz odpowiedzieć cos wiecej?
Sokołow to dalej top? Z tego co wiem, Jastrzębie ma na oku Patryego i jeszcze jednego zawodnika na mniej więcej podobnym poziomie, ale o innej charakterystyce (bardziej fizyczny), ale jak pytasz o fajerwerki (Lagumdzija,Sokolov,Michajłow,Sapozkow,Kurek,Alan) to o takich nic nie słyszałem. Oni są cieżcy do wyjęcia.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2023, o 16:58 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”