Plotki transferowe 23/24

Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

U nas panuje jakiś kult tych Słoweńców, nie wiem, może przez to, że parę razy nam kadrę posadzili, ale ogólnie to nie są przecież wybitni siatkarze, nawet na kadrze bardziej procentowało ich zgranie i team spirit niż umiejętności poszczególnych graczy. A w Rzeszowie ubzdurali sobie, że Klemen to zawodnik z najlepszego rozdania przyjmujących, gdzie w takim klubie jak Rzeszów On się po prostu nie bilansuje, bo jest za słaby w ataku na ofensywnego przyjmującego drużyny walczącej o Mistrzostwo Polski, znowu jak obok niego stoi drugi równie ofensywny przyjmujący to jest problem z przyjęciem, no a jak stanie bardziej defensywny, to nie ma komu kończyć ataku. Moim zdaniem to idealny gość na ławkę w Resovii (zakładając, że to się w ogóle kalkuluje), albo do szóstki ale takiego zespołu środka ligi, typu Olsztyn, Lublin.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 23 maja 2023, o 13:02 U nas panuje jakiś kult tych Słoweńców, nie wiem, może przez to, że parę razy nam kadrę posadzili, ale ogólnie to nie są przecież wybitni siatkarze, nawet na kadrze bardziej procentowało ich zgranie i team spirit niż umiejętności poszczególnych graczy. A w Rzeszowie ubzdurali sobie, że Klemen to zawodnik z najlepszego rozdania przyjmujących, gdzie w takim klubie jak Rzeszów On się po prostu nie bilansuje, bo jest za słaby w ataku na ofensywnego przyjmującego drużyny walczącej o Mistrzostwo Polski, znowu jak obok niego stoi drugi równie ofensywny przyjmujący to jest problem z przyjęciem, no a jak stanie bardziej defensywny, to nie ma komu kończyć ataku. Moim zdaniem to idealny gość na ławkę w Resovii (zakładając, że to się w ogóle kalkuluje), albo do szóstki ale takiego zespołu środka ligi, typu Olsztyn, Lublin.

Streeter
Raczej kult nazwisk reprezentacyjnych ogólnie

Taki Jendryk czy Muagututia też uchodzili za hity transferowe
Loh jako reprezentant Brazylii też był odbierany jako duża gwiazda dla Radomia. Nie mówiąc o Borgesie.

Słoweńcy mają skład zgrany i to taki bez jakiś większych dziur, więc siłą rzeczy gdzieś w tej czołówce się znajdują bo w formie są w stanie ograć potęgi.

PS. Czy słusznie jest nazywać Olsztyn drużyną środka ligi jak oni regularnie walczą o awans do półfinału i dwukrotnie w ostatnich latach byli bardzo blisko? Poza tym w Olsztynie to Cebulj też by się raczej nie przydał bo Karlitzek siatkarsko lepszy a już na pewno młodszy a przez to mniej wyskakany.
Ale takie Suwałki pewnie już Żigę Sterna zamienili by na Cebulja.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 23 maja 2023, o 13:02 U nas panuje jakiś kult tych Słoweńców, nie wiem, może przez to, że parę razy nam kadrę posadzili, ale ogólnie to nie są przecież wybitni siatkarze, nawet na kadrze bardziej procentowało ich zgranie i team spirit niż umiejętności poszczególnych graczy. A w Rzeszowie ubzdurali sobie, że Klemen to zawodnik z najlepszego rozdania przyjmujących, gdzie w takim klubie jak Rzeszów On się po prostu nie bilansuje, bo jest za słaby w ataku na ofensywnego przyjmującego drużyny walczącej o Mistrzostwo Polski, znowu jak obok niego stoi drugi równie ofensywny przyjmujący to jest problem z przyjęciem, no a jak stanie bardziej defensywny, to nie ma komu kończyć ataku. Moim zdaniem to idealny gość na ławkę w Resovii (zakładając, że to się w ogóle kalkuluje), albo do szóstki ale takiego zespołu środka ligi, typu Olsztyn, Lublin.
Słowenia jest przereklamowana, bo najpierw w 2015 roku - cała czołówka miała w nogach kombinację LŚ-PŚ, a oni mieli jakąś Ligę Europejską, potem w 2019 roku ekipy znowu miały LŚ+kwalifikacje olimpijskie, a oni kwalifikacje do LŚ i kwalifikacje olimpijskie (gdzie bez walki przegrali), a w 2021 roku cała czołówka miała Igrzyska, a oni nie. Teraz oni grają na ''równych'' warunkach i chyba ugrali seta w meczach o medale na MŚ. Jako, że my w 2015 roku byliśmy po PŚ, w 2017 roku mieliśmy bajeranta z Włoch, w 2019 roku graliśmy dużo lepiej na kwalifikacjach olimpijskich (powiedzmy, że impreza docelowa), a w 2021 roku byliśmy po Igrzyskach - to tak się złożyło, że trochę z tymi Słoweńcami poprzegrywaliśmy. Jak ktoś nie ogarnia znaczenia siatkarskiego kalendarza dla tego, co obserwujemy - to rzeczywiście, można się zachłysnąć takim Cebuljem. Ale podobny kazus np. z Patrym w Jastrzębiu, tylko z innych przyczyn.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: rocky »

Przecież w czasach kiedy Cebulj grał we Włoszech to była ogólnoforumowa cieczka i każdy go wpychał do swojego zespołu. Uchodził za jednego z najlepszych, jeszcze całkiem młodych przyjmujących możliwego do wyciągnięcia.
Huskerinho
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2023, o 11:47

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Huskerinho »

rocky pisze: 23 maja 2023, o 15:33 Przecież w czasach kiedy Cebulj grał we Włoszech to była ogólnoforumowa cieczka i każdy go wpychał do swojego zespołu. Uchodził za jednego z najlepszych, jeszcze całkiem młodych przyjmujących możliwego do wyciągnięcia.
Marcel Gromadowski też kiedyś był młodym, wielkim talentem, a potem wyszło jak wyszło.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 23 maja 2023, o 13:30
Słowenia jest przereklamowana
To, że w 2015 Słowenia grała w jakichś niskich rozgrywkach a inne reprezentacje gdzie indziej to nie jest to zbyt dobry argument na niekorzyść Słowenii bo:

1.Docelową imprezą były wtedy te ME i na tamtą imprezę drużyny budowały formę
2.Ta gra w LN zawsze jest bardzo eksperymentalna i jest rotacja składem, więc jakieś bardzo duże obciążanie dlz największych gwiazd to też nie jest
3.Skoro w przeciągu 10 dni można odbudować formę to nie widzę problemu bo ME się przecież nie gra zaraz po LN, więc to nie powinno mieć związku. Drużyny uczestniczące w LN jeszcze mają czas by 10 razy formę zdobyć i stracić

Podawanie przykładu Słowenii na mś też nie do końca jest na miejscu bo wszyscy widzieliśmy jakie były problemy w tej ekipie. To całe zamieszanie związane z trenerem, gorsza atmosfera w drużynie niż wcześniej, mocno rozczarowujący Cebulj, który jednak w poprzednich latach w reprze akurat się sprawdzał.
Nawet w tych kwalifikacjach na IO pamiętam, że Slowenia sprawiła problem nam i Francji. MŚ to był wyjątek od reguły a nie reguła jeśli chodzi o ich międzynarodową grę. Przez lata walczyli jak równi z równymi z czołówką no i na siłę da się znaleźć usprawiedliwienie wszystkiego, ale to tak jak z tą Zaksą. Skoro jednak bardzo regularnie robią te niespodzianki to może należy przestać o tym mówić jako o niespodziankach i zastanowić się czy może jako drużyna jednak nie są czołówką. Pamiętam jak przed ostatnim ME tłumaczyłeś logicznie dlaczego Słowenia tych Polaków ogrywała i dlaczego tym razem już ich nie ogra. Skończyło się na tym, że Slowenia znoś wygrała.
To pokazuje, że choć drużyna to zbiór indywidualności to jest to coś więcej. Słowenia jako drużyna opracowała bardzo dobrą grę w defensywie i dobrze gra blokiem/wyblokiem. Do tego mają kim naparzać na zagrywce. Jako drużyna mają ogromną wartość i to zgranie o którym pisał streeter jest nie bez znaczenia.
Pod względem indywidualności też nie są ubodzy.
Można mówić o zgraniu, ale gdyby nie mieli siatkarzy na poziomie co najmniej walki o PO PlusLigi czy Serie A to by tym systemem gry niewiele zdziałali.
Ale przez te wszystkie lata mieli jednego czołowego zawodnika jakim był Urnaut, Cebulja, który na poziom czołówki dzięki swojej fizyce potrafił się wspiąć momentami(IMO gość już przedwcześnie zaczął spadać poziomek, brakuje mu już tego imponującego zasięgu), bardzo ciekawego rozgrywającego(Vincic), środkowych może nie z topu, ale blisko tego topu(Pajenk, Kozamernik) czy solidne choć nie wybitne armaty, ale na prawym skrzydle i tak wszedzie brakuje czołowych zawodników
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Tak przesiąkłem tym Konarskim i już chyba pogodziłem się z tym, że będziemy się z nim męczyć w kolejnym sezonie, że naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, by to, co mówił w prawdzie siatki Bednaruk, było prawdziwe. Samo zaangażowanie Butryna jest dla mnie idylliczną wręcz wizją, a jeszcze pozbycie się Konara? To brzmi jak sen, więc nie uwierzę, póki nie zobaczę.

Wiem, że to zabrzmi egoistycznie i z góry za to przepraszam, ale gdyby ta roszada się ziściła, to w momencie zapominam o Dulskim, gdyby miał zostać na drugiego. W tym sensie, że jego dalszy, systematyczny rozwój poprzez regularną bądź w miarę częstą grę zszedłby dla mnie na dalszy plan. Liczyłoby się dla mnie tylko to, że nareszcie mamy atakującego z prawdziwego zdarzenia, a nie jednego z gorszych w lidze, będącym ostatnią opcją w ataku w swoim zespole. Karol też miewa wahania formy, więc Dulski swoje wejścia też by mógł zaliczać, a Winiar może chętniej by ściągał z boiska Butryna, gdy byłoby to wskazane, niż czynił to ze swoim kolegą Konarskim.
Chyba wszystko zaczęło się od Urosa. Podejrzewam, że w klubie doszli do wniosku, że duet Konar&Dulski jest ok, ale wraz z odejściem Urosa braknie kogoś do kończenia wysokich piłek i taki młotek przez duże m jednak będzie potrzebny. Clevenot może zastąpić Serba 1:1 w takich akcjach, które się wygrywa cwaniackimi zagraniami, pomyślunkiem, ale mam wrażenie, że w takich sytuacyjnych, zwłaszcza wysokich piłkach, Uros jest znacznie lepszy, stąd ten brak zdecydowano się uzupełnić Butrynem.
Kasa za Urosa ma podobno jak na polskie warunki wpaść potężna, więc nas stać. Pytanie tylko, czy nasze zainteresowanie Karolem jest jedynie symboliczne na zasadzie zapytań, czy jesteśmy zdeterminowani na zatrudnienie go. W Bełchatowie ma być też o wiele lepiej niż jeszcze niedawno zakładano i istnieje ponoć duża szansa, że Karol ostatecznie wyląduje w Skrze. Trzymam jednak kciuki, by wrócił na południe, bo tu mu się wiodło najlepiej. ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 23 maja 2023, o 17:001.Docelową imprezą były wtedy te ME i na tamtą imprezę drużyny budowały formę
Nieprawda, Włochy, Rosja i Polska budowały formę na PŚ, a Słowenia na ME. Jak zagrali z ekipą, która nie miała PŚ (Francja), to nie ugrali seta.
Skoro jednak bardzo regularnie robią te niespodzianki to może należy przestać o tym mówić jako o niespodziankach i zastanowić się czy może jako drużyna jednak nie są czołówką.
Słowenia to drużyna z czołówki, ale gdy wygrywała medale na ME to miała potężny handicap w postaci kalendarza. Dlatego mieliśmy za każdym razem Słowenię ogrywającą faworyta/-ów (Polska/Włochy po IO w 2015 roku, Rosja po VNL-kwalifikacjach olimpijskich, Polska po IO - i porażki w finale z ekipami, nad którymi Słowenia nie miała kalendarzowego handicapu: Francja, Serbia, przebudowane Włochy). Dlatego na VNL 2021 czy MŚ 2022 niby była czwórka, ale tam mecze o medale oddane właściwie bez walki (gdzie na VNL-u też był oczywiście handicap braku Igrzysk gdy czołówka miała Tokio w głowie), porażka z Francją i Polską w kwalifikacjach olimpijskich w Gdańsku, porażka z Francją w Berlinie, słabe MŚ 2018, łatwa porażka z Rosją na ME 2017: to były turnieje na równych warunkach. Srebro ME 2019 de facto u siebie to pewnie największe osiągnięcie, tylko mając do wyboru VNL + kwalifikacja olimpijska (Rosja), brąz ME + kwalifikacja olimpijska (Polska) i srebro ME + brak awansu na Igrzyska (Słowenia), wiadomo, co ma najmniejszą wartość.

Co nie znaczy, że Słowenia nie będzie groźna np. w Paryżu, to mocna ekipa. Ale np. Cebulj mógł wyglądać w reprezentacji na 20% lepszego od czasu do czasu ze względu na przytoczone okoliczności.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

No w sumie zapomniałem o tym PŚ, ale to też raczej nie jest tak, że drużyny będą odpuszczały jedne rozgrywki bo inne ważniejsze.
Formę da się zbudować więcej niż raz jeśli jest odpowiednia ilość odpoczynku. Ile było czasu między ME a PŚ?
Choć może rzeczywiście drobny handicap będzie.
A co do tego co ważniejsze to jako kibic bym wolał ME. Ranga PŚ była taka, że dawała kwalifikacje na imprezę rangi wyższej niż ME, ale tylko kwalifikację a wygranie ME to duża sprawa. Ale to pewnie każdy inaczej się na to zapatruje.

Z tymi Włochami nad którymi Słowenia nie miała handicapu to też był wyrównany mecz. Słowenia była blisko zamknięcia w 4 secie, ale tego nie zrobiła. W efekcie przegrała bo czym dalej w las tym fizyka gorsza. Włosi byli młodsi. Ale to były dwie równe ekipy. Zresztą ci Włosi z dwa lata czy też rok później wygrali MŚ z nami. Tam na MŚ Słowenia po prostu miała swoje problemy. No i Mozicia nie wprowadzili tak jak powinni. Urnaut już traci na fizyce, Cebulj nierówny tak jak zawsze tyle, że stosunkowo coraz więcej tych nierównych meczów w dół. Vincić stracił dokładność. To już słabsza reprezentacja bo ci gracze się starzeją. Te ME gdzie przegrali z Włochami to mógł być taki last dance dla tych weteranów. Ale dużo młodych się tam pojawiło i za niedługo pewnie znów będą robili niespodzianki, ale to już inna ekipa będzie. W tych kwalifikacjhach Olimpijskich też to w drugą stronę mogło pójść.
W 2017 brakło albo Cebulja albo co gorsza Urnauta. Już nie pamiętam kogo, ale to taka reprezentacja, że jak takiego kluczowego zawodnika zabraknie to już z najlepszymi nie powalczą.
Choć w sumie skoro mimo wszystko przyznajesz Słoweni też miano czołowej to być może nasz odbiór tej drużyny aż tak się nie różni.
Dla mnie to czołowa drużyna zdolna pokonać każdego, choć raczej słabsza od najlepszych ekip takich jak Francja, USA czy Polska, choć w pojedyńczym turnieju moze ich jak najbardziej pyknąć.

Nie uważam natomiast by ten drobny handicap jak przeciwnik skupiony na innych rozgrywkach miał aż taki wpływ naodbiór gry Cebulja.
On miał ogromny potencjał. Gość skakał tak wysoko jak chyba tylko ten Kubańczyk z Piacenzy skakał. Do tego miał odpowiednią dynamikę.
Nie spodziewałem się, że z 2 Russell- Cebulj to ten pierwszy będzie miał za sobą lepszą karierę. Porównuję ich bo obaj to fizyczni zawodnicy z technicznymi niedostatkami, ale ten Cebulj wydawał się znacznie większym talentem co też widziały włoskie kluby, które stawiały na niego. Ten potencjał topowego zawodnika czasem pokazywał i tak chciał los, że stosunkowo dużo tych meczy grał z Polską.
Sumarycznie skończył jako fajny ofensywny zawodnik, który ma spore braki techniczne a w ofensywie nie zawsze domaga przez co nie jest i już nie będzie(no raczej nie będzie) zawodnikiem na czołowe kluby.
W Polsce więc były ogromne oczekiwania co do Cebulja bo tu miał dobrą prasę, ale przez to mam wrażenie, że robi się z niego nieraz jeszcze gorszego zawodnika niż jest. Niemniej jego dobre występy to dla mnie raczej jego niesamowite warunki fizyczne, ale jak widać na samym tym bez techniki mie da się bazować na najwyższym poziomie. Przywołany Russell jednak z czasem ogarnął te techniczne elementy w stopniu zadowalającym.
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Jesli chodzi o ten PS gdzie nie dostalismy kwalifikacji na IO zajmujac 3cie miejsce, to bylo malo czasu. Do tego zmiana strefy czasowej. Oraz duze wyczerpanie psychiczne zespolu plus jednak fizyczne ze wzgledu na formule zawodow (mecze codizienni). Byly postulaty by nie grac zespolem podstawowym ME, niestety PZPS i sponsorzy zazyczyli sobie zespol podstawowy.
ME 9-18 pazdziernika. PS skonczyl sie 23 wrzesnia, wiec bylo 2 tygodnie.
PS jednak dawaly dlugi czas kwalifikacje i byly w sezonie przedolimpijsckim impreza docelowa.
PioterZJastrzebia
Posty: 1247
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Konarski w socialach podsumował sezon, kończąc "do zobaczenia" i żółto-zielonymi barwami. Tyle jeśli chodzi o odejście z Zawiercia
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

PioterZJastrzebia pisze: 23 maja 2023, o 21:06 Konarski w socialach podsumował sezon, kończąc "do zobaczenia" i żółto-zielonymi barwami. Tyle jeśli chodzi o odejście z Zawiercia
Albo wstępuje w szeregi poprzedniego klubu kibica JW
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

To tylko moja teoria, ale mam pomysł, gdzie może skończyć Konarski jeśli wywalą go z Zawiercia kosztem Butryna. Lublin. Potrzebują tam na gwałt polskiego atakującego, a patrząc na to kogo zatrudniają wydaje mi się, że wierzą w Lublinie w magię starych nazwisk.

Ale to tylko teoria. SIATKARSKA teoria.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 24 maja 2023, o 06:41 To tylko moja teoria, ale mam pomysł, gdzie może skończyć Konarski jeśli wywalą go z Zawiercia kosztem Butryna. Lublin. Potrzebują tam na gwałt polskiego atakującego, a patrząc na to kogo zatrudniają wydaje mi się, że wierzą w Lublinie w magię starych nazwisk.

Ale to tylko teoria. SIATKARSKA teoria.
A kto jest tym starym nazwiskiem w Lublinie, że wierzą w jego magię?

Pod tą tezę by dało się podpiąć jedynie Ferreirę, ale on chyba dalej powinien być dobry
A no chyba, że Malinowski, ale on jeszcze nie taki stary i po kontuzji powinien stopniowo wracać do formy
Anzej
Posty: 105
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Anzej »

kamil1999 pisze: 24 maja 2023, o 09:33 A kto jest tym starym nazwiskiem w Lublinie, że wierzą w jego magię?
W sumie patrząc na miniony sezon to kilka nazwisk mi tu pasuje. Szerszeń, Włodarczyk, Malinowski, Jendryk czy nawet Komenda. Każdy z nich miał w przeszłości swoje dobre momenty, gdzie wydawało się, że stać ich chociażby na grę w kadrze. Większość z nich jednak obniżyła loty.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

kamil1999 pisze: 24 maja 2023, o 09:33
Orzi pisze: 24 maja 2023, o 06:41 To tylko moja teoria, ale mam pomysł, gdzie może skończyć Konarski jeśli wywalą go z Zawiercia kosztem Butryna. Lublin. Potrzebują tam na gwałt polskiego atakującego, a patrząc na to kogo zatrudniają wydaje mi się, że wierzą w Lublinie w magię starych nazwisk.

Ale to tylko teoria. SIATKARSKA teoria.
A kto jest tym starym nazwiskiem w Lublinie, że wierzą w jego magię?

Pod tą tezę by dało się podpiąć jedynie Ferreirę, ale on chyba dalej powinien być dobry
A no chyba, że Malinowski, ale on jeszcze nie taki stary i po kontuzji powinien stopniowo wracać do formy
Gogol i zainteresowanie Sxhulzem
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 22 maja 2023, o 18:18 A Dejan Vincic zasila Rapid Bukareszt :D nigdy jakimś wielkim Jego fanem nie byłem, ale gdzieś na dół ligi to myślę, że byłby nadal niezłą opcją. Podejrzewam że nawet Radomie Częstochowy itp. stać by było przelicytować Rapid :)
Wygląda na to, że nie, bo do Bukaresztu - byłego klubu potężnego Daniela Chitigoia - trafi także Amir Ghafour. W żeńskiej siatkówce udało się zbudować mocny zespół w pewnym momencie, może u mężczyzn będzie podobnie, widzę na Twitterze też nazwisko Marechala. Oglądałem ligę rumuńską zanim to było modne. 8-)
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Ktos wie dokad idzie Bartosz Gomulka? Ciekawy prospekt na ataku, 2m wzrostu, lewa reka, dobra dynamika, drugi atakujacy w kadrach mlodziezowych, wiec ostatnio zmiennik Dulskiego.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Papito13 »

Diomedea pisze: 24 maja 2023, o 12:49 Ktos wie dokad idzie Bartosz Gomulka? Ciekawy prospekt na ataku, 2m wzrostu, lewa reka, dobra dynamika, drugi atakujacy w kadrach mlodziezowych, wiec ostatnio zmiennik Dulskiego.
Był łączony z Radomiem, ale nie wiem czy dalej aktualne
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: marekreg2020 »

Diomedea pisze: 24 maja 2023, o 12:49 Ktos wie dokad idzie Bartosz Gomulka? Ciekawy prospekt na ataku, 2m wzrostu, lewa reka, dobra dynamika, drugi atakujacy w kadrach mlodziezowych, wiec ostatnio zmiennik Dulskiego.
O ile nic się nie zmieniło to idzie do Radomia. Z resztą nienawidzę nigdzie indziej miejsca dla niego
Paprykarz
Posty: 144
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Na przyjęciu w Skrze młodzi zagraniczni czy raczej średni poziom będzie poziom przyjmujących po 30?
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Wybory zawodników są dziwne Bieniek po kapitalnych sezonach klubów w Zaksie , wyląduje na równi pochyłej z wyborem klubów i nie gra od kilku sezonów w Lidze Mistrzów..
Clevrnot po zdobyciu mistrzostwa Polski w JW jako zagraniczny najemnik gra tam gdzie trochę więcej mamony sypną,żaden to dla niego teraz awans sportowy.
Kochanowski,Zatorski sukcesy życiowe odniesli w Zaksie i od razu polecieli na kasę do słabszego klubu.
Boyer to juz w listopadzie wiedział gdzie zagra w następnym sezonie , prawie 700 tysięcy euro ma zgarnąć ( rekord w lidze ma dostać i przebić Atanasajevica z Bełchatowa ),zagraniczny najemnik ,najważniejsza kasa .
To tylko kilka przykładów .
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Byron Keturakis według karuzeli transferowej siatki.org na liście życzeń Norwida Częstochowa
Nawet ciekawy transfer(ciekawy w sensie, że interesujący a nie, że na pewno dobry) biorąc pod uwagę, że kiedyś mówiło się o nim jako o dość dużym talencie w skali reprezentacji Kanady.
Ostatecznie jednak Sanders czy Blankenau wygrali z nim rywalizację.
Ciekawe co z nim teraz. Czy będzie na odpowiednim poziomie? Pollavollo siatkowki, który zwykle udziela się w wątku ligi niemieckiej na pewno będzie wiedział
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Resofan »

KibicSiatki pisze: 24 maja 2023, o 15:12 Wybory zawodników są dziwne Bieniek po kapitalnych sezonach klubów w Zaksie , wyląduje na równi pochyłej z wyborem klubów i nie gra od kilku sezonów w Lidze Mistrzów..
Clevrnot po zdobyciu mistrzostwa Polski w JW jako zagraniczny najemnik gra tam gdzie trochę więcej mamony sypną,żaden to dla niego teraz awans sportowy.
Kochanowski,Zatorski sukcesy życiowe odniesli w Zaksie i od razu polecieli na kasę do słabszego klubu.
Boyer to juz w listopadzie wiedział gdzie zagra w następnym sezonie , prawie 700 tysięcy euro ma zgarnąć ( rekord w lidze ma dostać i przebić Atanasajevica z Bełchatowa ),zagraniczny najemnik ,najważniejsza kasa .
To tylko kilka przykładów .
Utrzymujesz się sam, czy jesteś na garnuszku rodziców? Bo z tego co piszesz wynika, że żyjesz z kieszonkowego.
Jeśli jednak już zarabiasz na życie swoje i swojej rodziny, proponuję zmienić pracę na mniej płatną. Tak dla satysfakcji. I co powie żona my pewnie nie zobaczymy, ale ty już tak.....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 24 maja 2023, o 12:40
Streeter pisze: 22 maja 2023, o 18:18 A Dejan Vincic zasila Rapid Bukareszt :D nigdy jakimś wielkim Jego fanem nie byłem, ale gdzieś na dół ligi to myślę, że byłby nadal niezłą opcją. Podejrzewam że nawet Radomie Częstochowy itp. stać by było przelicytować Rapid :)
Wygląda na to, że nie, bo do Bukaresztu - byłego klubu potężnego Daniela Chitigoia - trafi także Amir Ghafour. W żeńskiej siatkówce udało się zbudować mocny zespół w pewnym momencie, może u mężczyzn będzie podobnie, widzę na Twitterze też nazwisko Marechala. Oglądałem ligę rumuńską zanim to było modne. 8-)
A to o Amirze nie słyszałem jeszcze, rzeczywiście ciekawe. Nie tak dawno Rumunia miała całkiem ciekawe kluby ze dwa, w sensie że ogranie ich po 3:0 w Pucharach nie było oczywiste. W sumie zawsze fajnie jak się coś ciekawego na siatkarskiej mapie dzieje, to niech im się wiedzie :)

Z takich śmiesznych ruchów zaczepiających o PlusLigę, to Giuliani poprawi Hebar Pazardżik.
kamil1999 pisze: 24 maja 2023, o 15:15 Byron Keturakis według karuzeli transferowej siatki.org na liście życzeń Norwida Częstochowa
Nawet ciekawy transfer biorąc pod uwagę, że kiedyś mówiło się o nim jako o dość dużym talencie w skali reprezentacji Kanady.
Ostatecznie jednak Sanders czy Blankenau wygrali z nim rywalizację.
Czyli jedziemy projekt Bielsko 2.0 :( jak mówisz, że gość przegrał z Blankenauem, a już jest w Częstochowie wielki Tomasz Kowalski, no to rozegranie zapowiada się srogie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rafak
Posty: 568
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: rafak »

Streeter pisze: 24 maja 2023, o 15:29
kamil1999 pisze: 24 maja 2023, o 15:15 Byron Keturakis według karuzeli transferowej siatki.org na liście życzeń Norwida Częstochowa
Nawet ciekawy transfer biorąc pod uwagę, że kiedyś mówiło się o nim jako o dość dużym talencie w skali reprezentacji Kanady.
Ostatecznie jednak Sanders czy Blankenau wygrali z nim rywalizację.
Czyli jedziemy projekt Bielsko 2.0 :( jak mówisz, że gość przegrał z Blankenauem, a już jest w Częstochowie wielki Tomasz Kowalski, no to rozegranie zapowiada się srogie :D

Streeter
Zgadzam się ze Streeterem. Nie pamiętam za bardzo, aby Keturakis był traktowany jako talent. Wskoczył na chwilę do kadry jak Sanders zachorował. Był na PŚ 2019 rezerwowym Walsha. Nie pamiętam czemu nie pojechał wtedy Blankenau.

Słaby ten transfer jeśli dojdzie do skutku. Jakby dało się wyciągnąć z Francji takiego Isaacsona to byłbym zadowolony.
Kamilrataczak87
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2023, o 12:30
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kamilrataczak87 »

Ktoś się orientuje gdzie trafią Hain, Warda, Schamlewski, Kalembka, Cedzyński, Smoliński, Dryja?
Pallavolo-Siatkowski
Posty: 65
Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pallavolo-Siatkowski »

kamil1999 pisze: 24 maja 2023, o 15:15 Byron Keturakis według karuzeli transferowej siatki.org na liście życzeń Norwida Częstochowa
Nawet ciekawy transfer(ciekawy w sensie, że interesujący a nie, że na pewno dobry) biorąc pod uwagę, że kiedyś mówiło się o nim jako o dość dużym talencie w skali reprezentacji Kanady.
Ostatecznie jednak Sanders czy Blankenau wygrali z nim rywalizację.
Ciekawe co z nim teraz. Czy będzie na odpowiednim poziomie? Pollavollo siatkowki, który zwykle udziela się w wątku ligi niemieckiej na pewno będzie wiedział
Keturakis miał słaby sezon z Netzhoppers - podobnie jak cała drużyna. Dodatkowo w ostatnich trzech latach był często kontuzjowany (plecy). Dwa lata temu miał przenieść się do PlusLigi, ale klub, z którym podpisał kontrakt, nie awansował. Jego mocne strony to blok i drugie piłki, zagrywka ma w porządku, wystawa tak sobie. Może uda mu się wrócić do lepszej formy bez kontuzji. Ogólnie wygląda to zakontraktowanie nie bardzo przekonujące.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Kamilrataczak87 pisze: 24 maja 2023, o 18:10 Ktoś się orientuje gdzie trafią Hain, Warda, Schamlewski, Kalembka, Cedzyński, Smoliński, Dryja?
Kalembka prawdopodobnie Norwid.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

KibicSiatki pisze: 24 maja 2023, o 15:12 zagraniczny najemnik ,najważniejsza kasa .
Na pięć nazwisk, które rzuciłeś, trzech to Polacy.

rafak pisze: 24 maja 2023, o 15:42 Jakby dało się wyciągnąć z Francji takiego Isaacsona to byłbym zadowolony.
Rok jeszcze trzeba poczekać.
Papito13 pisze: 24 maja 2023, o 13:47 Był łączony z Radomiem, ale nie wiem czy dalej aktualne
A tam nie idzie ten Meljanac?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”