Plotki transferowe na sezon 24/25

Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

Olsztyn przede wszystkim kieruje się tym, czym przy wyborze Alana, czyli wartością marketingową, aby zapełniać nową Uranię. Pod tym względem to bardzo dobry ruch.
Pawel9221
Posty: 1193
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 29 sty 2024, o 11:25
Pawel9221 pisze: 29 sty 2024, o 11:11
kamil1999 pisze: 29 sty 2024, o 11:07 Zacnie na pewno, ale są dużo tańsi a nie gorsi atakujący do wzięcia niż Patry.
Później znów kibice Olsztyna będą się dziwić, że taki Gdańsk jest wyżej w tabeli i gra lepszą siatkówkę
Dużo tansi i nie gorsi ? dla mnie slowo niegorsi sugeruje, ze ten sam poziom. Proszę o nazwiska spełniający te 2 kryteria :) Takie realne, bo taki Mujanovic, to moze bylby tanszy, ma potencjal, ale na pewno nie jest to poziom Patryego, a nazwiska Kapica, Muzaj tez do mnie nie trafiaja zbytnio, ze to ten sam poziom
Taki Buchegger w Serie A ciągnie mocno swój zespół. Zawsze był super prospektem tylko kontuzję mu zachamowały karierę. Nie gorszy jeśli nie lepszy.
Kogoś z dwójki atakujących Perugii też może by się dało wyciągnąć bo nie wiem czy taka sytuacja gdzie żaden nie jest podstawowym a grają na zmianę odpowiada obu. Któregoś z młodych Brazylijczyków może dało by się wyciągnąć za kasę wyłożoną na Patry. Darlan lub Chizoba. Osobiście Cagliariego też bym wolał, ale to już może lekko kontrowersyjne i dyskusyjne. Faure to też lepszy atakujący. Oni na już by byli lepsi niż Patry a jeszcze jest całe grono młodych z potencjałem których można rozwinąć. Ogólnie atakujących na poziomie Olsztyna nie brakuje. Najtrudniej będzie w tym sezonie o przyjmujących na odpowiednim poziomie tak IMO i tu by się przydało zaoszczędzić kasę na tą pozycję.
Wracając do Patryiego to jest to jeden z bardziej przecenianych atakujących świata. W tej reprezentacji zagrał bo Boyer wypadł poprzez konflikt z Ngapethem. Udało mu się zagrać super kwalifikacje i turniej IO i w zasadzie tylko tyle. W lidze włoskiej grał od początku do końca przeciętnie. We francuskiej grał dobrze, ale nic nie zwiastowało jakiś jego wielki talent bo Boyer robił dużo lepsze liczby. Teraz gra co najwyżej solidnie, ale dalej większość ligowców czyli Bołądź, Butryn, Alan, Konar, Boyer, Kapica czy nawet Kaczmarek czy Filipiak gra od niego lepszy sezon.
Jako 2/3 opcja w ataku dostająca rozegrane piłki nie robi nawet tego przyzwoitego 50% skuteczności Boyera, Butryna czy ...Konara, który tak na oko bo Bołądziu jest najbardziej wartościowym atakującym tego sezonu. Nawet wyciągnięcie Webera z Warszawy było by ciekawszym ruchem bo on ma przynajmniej spory potencjał a Patry ma co najwyżej potencjał na solidnego ligowca polskiej lub włoskiej ligi.
Buchegger jest ciekawy to fakt, jesli go omijają kontuzję to byłby wartosciowy, Darlan - mysle, ze sie bardzo wysoko ceni, Faure- narazie gra 1 sezon gdzie idzie raz lepiej raz gorzej, choc ost lepiej. Mi sie wydaje, ze Patry daje ogromna pewnosc grania na dobrym poziomie, nie jest to topowy atakujacy, ale on doklada wiele elementow, moze obrona nie jest jakos jego super mocna strona. On malo psuje i gra na dobrej efektywnosci, a to jest dla mnie u atakuajcych bardzo wazne, bo co z tego, ze ktos moze miec 50 procent skutecznosc, gdzie jego efektywnosc jest dramatyczna, bo raz konczy a raz w aut albo blok. Chociaz fakt, Faure i Buchegger troche sie sprawdzaja w te nazwiska, jednak taki Filipak czy Kapica byliby gorszym wyborem w mmoim odczuciu
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Bruninho pisze: 29 sty 2024, o 11:17
Pisałem kilka dni temu w wątku Olsztyna.
Zgadza się, ale szary wilk pisał przed tobą tu na forum a jeszcze wcześniej mi na PW, więc nie byłeś pierwszą osobą która podała tą informację
Choe z kolei tą informację niejako potwierdza bo jego skuteczność w takich plotkach a zwłaszcza plotkach z klubów z północnej Polski to gdzieś koło 90%
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hunter »

kamil1999 pisze: 29 sty 2024, o 11:25 We francuskiej grał dobrze, ale nic nie zwiastowało jakiś jego wielki talent bo Boyer robił dużo lepsze liczby.
Boyer nabijał masę punktów i masę punktów oddawał. Był, ciągle w sumie jest efektowny.
Taki gracz zawsze się lepiej sprzedaje.
Śledziłem ich rywalizację przez kilka lat i mi osobiście bardziej podobał się Patry.
Obecnie nie mam zdania.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Orzi pisze: 29 sty 2024, o 11:29 Olsztyn przede wszystkim kieruje się tym, czym przy wyborze Alana, czyli wartością marketingową, aby zapełniać nową Uranię. Pod tym względem to bardzo dobry ruch.
Myślę jednak, że głównym elementem zwiększającym frekwencję są wyniki, więc branie suboptymalnych wyborów marketingowo-optymalnych sportowo >>> optymalnych wyborów marketingowo-suboptymalnych sportowo. Bo marketingowych nazwisk (reprezentanci + Wlazły, Grozer etc) robiących realną różnicę jest jednak niewiele i nie sądzę by Patry był jedną z nich.

Olsztyn po prostu wierzy, że Patry to optymalny wybór sportowy i marketingowy. Ale kto go tam wie, strasznie kontekstowa jest ta siatkówka i skoro Konarski zaczął grać na topowym poziomie, to może Patry też zacznie, więc można pisać wiele ładnych zdań o tym jak to przez ostatnie trzy sezony w rundzie zasadniczej gra w porywach nieźle, przeważnie przeciętnie (za pierwszą rundę w PL trzeba byłoby postawić nawet Filipiaka czy Tupczija statystycznie), a potem trafi Olsztyn z top formą fizyczną i Francuz zrobi swoje.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań. A co z Karlitzkiem, czy Olsztyn go kusi na pozostanie czy jednak decyzja o wyjeździe zapadła? Jakieś przecieki co do rozegrania, Tuaniga zostaje?
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hvar »

Może Patry to ukłon w stronę francuskiej grupy L.D.C., nowego/przyszłego właściciela firmy Indykpol ? ???
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: proforma »

Orzi pisze: 29 sty 2024, o 11:29 Olsztyn przede wszystkim kieruje się tym, czym przy wyborze Alana, czyli wartością marketingową, aby zapełniać nową Uranię. Pod tym względem to bardzo dobry ruch.
Olsztyn to niech najpierw zacznie robić dobrze swój marketing na podstawach(promocja meczów, social media itp) a dopiero później niech dokłada do tego perełki.Bo sam Alan, Patry ani nawet Leon tego nie uciągną.I tak jak napisał kolega, zapełnić halę to mogą dobre wyniki i walka o COŚ a nie Patry.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań. A co z Karlitzkiem, czy Olsztyn go kusi na pozostanie czy jednak decyzja o wyjeździe zapadła? Jakieś przecieki co do rozegrania, Tuaniga zostaje?
Karlitzek to fajne nazwisko jak na Olsztyn, ale szczerze to przy słobo blokującym Szerszeniu i przy linii przyjęcia Olsztyna to słabo przyjmujący i blokujący Karlitzek słabo się bilansuje/będzie bilansował
dyletant
Posty: 5114
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: dyletant »

Ja mam pomysł na 2 nazwiska mocne sportowo i marketingowo. Poletajew i Sander. Jeden wiecznie kontuzjowany, drugi kompletna loteria, ale powinien zejść z ceny. To by było bardzo w stylu Olsztyna.

Patry mnie ani grzeje ani ziębi, ale sam fakt - aktualny a może i za kilka miesięcy podwójny mistrz olimpijski szóstkowego składu to już działa na wyobraźnię i trochę ludzi może przyciągnąć.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze: 29 sty 2024, o 13:14 Ja mam pomysł na 2 nazwiska mocne sportowo i marketingowo. Poletajew i Sander. Jeden wiecznie kontuzjowany, drugi kompletna loteria, ale powinien zejść z ceny. To by było bardzo w stylu Olsztyna.

Patry mnie ani grzeje ani ziębi, ale sam fakt - aktualny a może i za kilka miesięcy podwójny mistrz olimpijski szóstkowego składu to już działa na wyobraźnię i trochę ludzi może przyciągnąć.
Który Sander? Młodszy? Bo starszy to chyba na dobre skończył z halową siatkówką
Polataew nie realny mimo wszystko a nawet jeśli to z politycznej przyczyny do tego nie dojdzie.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: choe »

85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań. A co z Karlitzkiem, czy Olsztyn go kusi na pozostanie czy jednak decyzja o wyjeździe zapadła? Jakieś przecieki co do rozegrania, Tuaniga zostaje?
Tak, Tuaniga zostaje w Olsztynie na kolejny sezon.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

choe pisze: 29 sty 2024, o 13:54
85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań. A co z Karlitzkiem, czy Olsztyn go kusi na pozostanie czy jednak decyzja o wyjeździe zapadła? Jakieś przecieki co do rozegrania, Tuaniga zostaje?
Tak, Tuaniga zostaje w Olsztynie na kolejny sezon.
Patry nie lubi tego :)
dyletant
Posty: 5114
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: dyletant »

choe pisze: 29 sty 2024, o 13:54
85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań. A co z Karlitzkiem, czy Olsztyn go kusi na pozostanie czy jednak decyzja o wyjeździe zapadła? Jakieś przecieki co do rozegrania, Tuaniga zostaje?
Tak, Tuaniga zostaje w Olsztynie na kolejny sezon.
Boże za jakie grzechy. W dodatku mocno wpłynie to na grę Patrego, który potrzebuje szybkich i dokładnych piłek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
PioterZJastrzebia
Posty: 1263
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań.
Dokładnie. Olsztyn to klub który można u nas zakwalifikować do szerokiej grupy ligowych "średniaków" przy czym raczej powyżej niż poniżej średniej. A skąd przychodził do Plusligi Patry? Z Mediolanu, czyli takiego samego ligowego średniaka z ligi włoskiej.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze: 29 sty 2024, o 13:14 Ja mam pomysł na 2 nazwiska mocne sportowo i marketingowo. Poletajew i Sander. Jeden wiecznie kontuzjowany, drugi kompletna loteria, ale powinien zejść z ceny. To by było bardzo w stylu Olsztyna.
Poletajew to byłby transfer w stylu Olsztyna, on opuścił przez ostatnie trzy sezony większość meczów Zenita - ale ma ważny kontrakt do 2026 roku. Aczkolwiek z tego co czytałem, w Sankt Petersburgu mają dość trochę Poletajewa i Kljuki, którzy częściej się leczą niż grają - tego pierwszego zastępuje sprowadzony niedawno Białorusin Babkiewicz, czyli ten białoruski wielkolud-super talent ataku.

Za to jeśli ktoś chce efektownego gracza ze Wschodu - to rewelacją rozgrywek ligi rosyjskiej jest inny Białorusin, przyjmujący Andriej Marczenko, który nie dość, że gra bardzo dobrze, to jeszcze robi duży efekt wow, bo ma zaledwie 180 cm wzrostu, co nie przeszkadza mu w byciu jednym z najlepszych przyjmujących w bloku całej ligi. :D A to w przeszłości były libero. Białorusini generalnie mogliby mieć znakomitą reprezentację gdyby nie Łukaszenka: Babkiewicz z Zenita, Dawyskiba z Modeny, wspomniany Marczenko, podstawowym rozgrywającym rewelacji ligi rosyjskiej, Dynama Leningradki Oblast, jest bardzo ciekawy Konstantin Tsiuszkiewicz, do tego Busel na środku czy znany z ligi chińskiej środkowy-atakujący Maksim Szkredał - Rosjanie przestali naturalizować tych najlepszych Ukraińców i Białorusinów (ostatnie naturalizacje to chyba duet Bogdan-Kljuka, a teraz tego robić nie mogą), i ta Białoruś teraz miałaby większy kadrowo potencjał od Ukrainy (sorry za porównanie, Łukaszenka beee jakby co). Właściwie tylko status tego Marczenki jest niejednoznaczny, bo na CEV jest wpisany jako Rosjanin, ale gra jako Białorusin w lidze.

Ale czy ci zawodnicy są wyciągalni - pewnie nie do Polski, biorąc pod uwagę ten polityczny kontekst, a tego Marczenkę to ja bym chętnie pooglądał, bo to jedna z bardziej absurdalnych karier na tym wysokim poziomie ostatnich lat, ten rozgrywajacy z Dynamo-LO, dysponujący świetną zagrywką, to też ciekawszy gracz od Ropreta. A zarazem to są gracze, którzy bez względu na to co tam o reżimie Łukaszenki myślą - trochę skazani są na granie w R***i, bo jeden się przebił dzięki grze w Stroitelu Mińsk w Superlidze, a drugi teraz lideruje Szachtiorowi Soligorsk, który nieoczekiwanie walczy o playoffy.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

choe pisze: 28 sty 2024, o 17:46 Z innej beczki - w środowisku słychać coraz częstsze głosy mówiące o fuzji Gorzowa Wielkopolskiego z Lubinem.
Dobry pomysł. Z Gorzowa można wziąć logo, nazwę, miasto, hale, kibiców, tradycję. A z Cuprum to nie wiem, może Ferensa.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 29 sty 2024, o 14:17
85jacek pisze: 29 sty 2024, o 12:34 Alana ciężko będzie zastąpić, ale takie kręcenie nosami na nazwisko Patry trochę mnie zadziwia. Mówimy tu o Olsztynie a nie Zaksie czy Skrze. To byłby kolejny głośny transfer Jankowskiego bez dwóch zdań.
Dokładnie. Olsztyn to klub który można u nas zakwalifikować do szerokiej grupy ligowych "średniaków" przy czym raczej powyżej niż poniżej średniej. A skąd przychodził do Plusligi Patry? Z Mediolanu, czyli takiego samego ligowego średniaka z ligi włoskiej.
I nikt nie kręci nosem na skalę nazwiska jakim jest Patry a raczej na fakt, że właśnie byli tański i lepsi atakujący od niego lub tańsi i podobni. Te zaoszczędzone pieniądze można było dołożyć na inne pozycje. Patry jest raczej jednym z słabszych niż jednym z lepszych atakujacych ligi. Olsztyn jest jednym z bogatszych klubów ligi. Gdzieś za czołową 5 czy 6 bo może jeszcze Skra. Więc ciężko to uznać za hit sportowy bo marketingowy to pewnie tak.

A Mediolan ta Francuza chętnie się właśnie pozbył
granvorka
Posty: 757
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

kamil1999 pisze: 29 sty 2024, o 15:22 Olsztyn jest jednym z bogatszych klubów ligi. Gdzieś za czołową 5 czy 6 bo może jeszcze Skra. Więc ciężko to uznać za hit sportowy bo marketingowy to pewnie tak.
Kolega @Klugenhammer w sąsiednim wątku wrzucił kolejną porcję ciekawych danych ze sprawozdań finansowych klubów:
Klugenhammer pisze: 27 sty 2024, o 15:05 Kolejne sprawozdania finansowe klubów za ostatni sezon (okres od lipca 2022 do czerwca 2023).

Olsztyn
Przychody w sezonie 2022-23: 6 197 371,07 zł (sezon wcześniej 5 581 460,27 zł)
Koszty w sezonie 2022-23: 6 186 921,30 zł (sezon wcześniej 5 616 555,50 zł)
Zysk w sezonie 2022-23: 10 449,77 zł (sezon wcześniej strata -35 095,23 zł)

Gdańsk
Przychody w sezonie 2022-23: 8 073 890,04 zł (sezon wcześniej 7 940 434,26 zł)
Koszty w sezonie 2022-23: 8 937 258,85 zł (sezon wcześniej 8 104 908,18 zł)
Strata w sezonie 2022-23: -863 368,81 zł (sezon wcześniej -164 473,92 zł)

Rzeszów
Przychody w sezonie 2022-23: 17 520 506,67 zł (sezon wcześniej 16 208 034,59 zł)
Koszty w sezonie 2022-23: 17 375 236,77 zł (sezon wcześniej 17 544 467,62 zł)
zysk w sezonie 2022-23: 145 269,90 (sezon wcześniej strata -1 336 433,03 zł)
Prawie 3 miliony różnicy między Olsztynem a - uchodzącym za "oszczędny" - Gdańskiem, to chyba na tego Patry'ego nie rozbijają banku (chyba, że budżet im urośnie dzięki wpływom z biletów w Uranii), więc raczej bym się skupił na aspekcie sportowym.

Btw, zakładając, że nazwiska takie jak Alan, Szerszeń, Karlitzek i Tuanigą swoje muszą kosztować, to reszta składu w Olsztynie gra pewnie za stawki niższe niż ekwiwalentni zawodnicy w Gdańsku, Lublinie, Nysie czy Bełchatowie.
choe pisze: 29 sty 2024, o 13:54
Tak, Tuaniga zostaje w Olsztynie na kolejny sezon.
[*] Szanse na fajny sezon AZS-u [*]
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Było wałkowane wielokrotnie
Czasem niektóre kontrakty pokrywa sponsor a nie klub i przypuszczam, że tak jest w tym wypadku.
Gdańsk na korzyść Olsztyna by nie tracił zawodników gdyby to Gdańsk był bogatszy.
granvorka
Posty: 757
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Ok, ale jaki to mógłby być potężny sponsor w otoczeniu AZS-u, który zasypałby trzymilionową lukę pomiędzy Olsztynem a Gdańskiem jakimiś kontraktami?

Może to słynne „gdańskie powietrze” to właśnie efekt płacenia trochę więcej średnim/rozwojowym zawodnikom (+ szczęście do trenerów i okoliczności) niż konkurencja ze środka tabeli z podobnym potencjałem kadrowym.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

granvorka pisze: 30 sty 2024, o 00:04 Ok, ale jaki to mógłby być potężny sponsor w otoczeniu AZS-u, który zasypałby trzymilionową lukę pomiędzy Olsztynem a Gdańskiem jakimiś kontraktami?

Może to słynne „gdańskie powietrze” to właśnie efekt płacenia trochę więcej średnim/rozwojowym zawodnikom (+ szczęście do trenerów i okoliczności) niż konkurencja ze środka tabeli z podobnym potencjałem kadrowym.
Tylko właśnie, czemu w takim razie kluby że środka tabeli regularnie rozkupują Gdańsk?
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: themiel »

Tymczasem la gazzetta dello sport podała ciekawe informacje Madei i Clevenot w Lube, De Cecco odchodzi, Kovacević, Maar, Galassi dołączą do Piacenzy. Czyli jednak Trevor nie dla Resovii.
TheDaniel
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: TheDaniel »

themiel pisze: 30 sty 2024, o 08:26 Tymczasem la gazzetta dello sport podała ciekawe informacje Madei i Clevenot w Lube, De Cecco odchodzi, Kovacević, Maar, Galassi dołączą do Piacenzy. Czyli jednak Trevor nie dla Resovii.
W przypadku Clevenot mowa jest o możliwym transferze, chyba jeszcze nic pewnego.
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: themiel »

,, chciałem przejść do innego klubu na przyszły sezon i pełnić w nim rolę pierwszego rozgrywającego. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że będę miał okazję grać w Rzeszowie." - Ropret potwiedził, że będzie pierwszym rozgrywającym
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

themiel pisze: 30 sty 2024, o 08:58 ,, chciałem przejść do innego klubu na przyszły sezon i pełnić w nim rolę pierwszego rozgrywającego. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że będę miał okazję grać w Rzeszowie." - Ropret potwiedził, że będzie pierwszym rozgrywającym
Facepalm.

35-letni chłop, który dotąd był pierwszym rozgrywających w takich potęgach jak Ach Volley bądź Nantes. Co może pójść nie tak? Bo że "ooo, gra nieźle w reprezentacji Słowenii" to kto jak kto, ale Resovia to akurat powinna doskonale wiedzieć, że niekoniecznie się to przekłada na klubową wartość. No ale w sumie taki rzeszowski ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

themiel pisze: 30 sty 2024, o 08:26 Tymczasem la gazzetta dello sport podała ciekawe informacje Madei i Clevenot w Lube, De Cecco odchodzi, Kovacević, Maar, Galassi dołączą do Piacenzy. Czyli jednak Trevor nie dla Resovii.
No to Resovia ma ogromny problem
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

themiel pisze: 30 sty 2024, o 08:26 Tymczasem la gazzetta dello sport podała ciekawe informacje Madei i Clevenot w Lube, De Cecco odchodzi, Kovacević, Maar, Galassi dołączą do Piacenzy. Czyli jednak Trevor nie dla Resovii.
Uprasza się o precyzyjne przytaczanie transferowych informacji. LGDS pisze, że Clevenot może wzmocnić Civitanovę, a Pasini podaje, że Clevenot "powinien" tam trafić, żaden pewniak. Volleyball.it pisze o Leonie w Turcji. Pasini pisze dzisiaj rano, że Medei w Civitanovie.
Arw165
Posty: 1451
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Arw165 »

themiel pisze: 30 sty 2024, o 08:58 ,, chciałem przejść do innego klubu na przyszły sezon i pełnić w nim rolę pierwszego rozgrywającego. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że będę miał okazję grać w Rzeszowie." - Ropret potwiedził, że będzie pierwszym rozgrywającym
Do tego liczy, że on i Klemen będą mieli udany sezon (jeżeli ktoś ma nadzieję, że Cebulja da się wypchnąć).
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Arw165 pisze: 30 sty 2024, o 10:29 Do tego liczy, że on i Klemen będą mieli udany sezon (jeżeli ktoś ma nadzieję, że Cebulja da się wypchnąć).
Ja tam bym jeszcze zrobił wymianę Boyer - Stern. A co, jak szaleć, to szaleć. Gasparini jeszcze żyje? Może by się zgodził przyjść na dwójkę.

I można nową nazwę: Asseco Slovenia Rzeszów.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”